Posts by Huncw0t

-Szaman smok jest łatwiejszy w expie ze względu na błogo i pomoc. Healer ma tylko zwiększenie ataku które jeżeli nie jest na P i nie masz sporo inta to nie daje tak dużo.
    -Likan jest fajny do gry, jego główną bolączką jest średnie combo z buta do którego trzeba się przyzwyczaić i słabo sobie radzi na poli, ale skoro grasz sobie na spokojnie i bez spięć to raczej za szybko nie dojdziesz do takiego poziomu że jakkolwiek odczujesz ten minus.
    -BM jest cięższy trochę od WP, hity oboje dostają zmiejszone ale WP bije sporo więcej.
    - Królestwo raczej teraz nie ma aż tak znaczenia bo handel masz na jednej mapie, ale raczej polecam jinno lub shinsho, w chunjo będzie ciężko kogoś znaleźć do ewentualnej gry.

Siemka, a propos tego kończącego się eventu to w jakiej cenie jest złota skrzynia proproka na serwie Polska teraz? Nie wiem w jakim dziale zapytać ale w market nikt nie odpisuje nigdy jak proszę o wycenę 😂 z góry dzięki za info

3.5-4.5w, ale pewnie zaraz po evencie skoczy

WP - nie będziesz musiał wydawać tak dużo na eq jak na bodego, czarowane drogie ale bardzo dobrze sobie radzi nawet ze słabym eq
    Likan - taki bodziak tylko eq jest dużo tańsze ale ciężej dostępne, główne ku kosztuje max 300k, dodatkowo może się odpalić z inta więc bije podobnie, o ile nie więcej od bodziaka
    Jeżeli chcesz coś cięższego do gry to jeszcze zawsze warto rozważyć BM ze względu na ochronkę.

Na pewno eventy, tak jak teraz są złote proroki to warto robić ale w sumie to też na kilka postaci i łączy się z odłamkami xD po za tym możesz spróbować dropu jakichś nóg pająka/kawałków płótna z + bo są w cenie. Jeżeli masz SM na rybie wnętrzności i kilka wonów na wędkę węglową to możesz połowić. Jak ogarniesz fajne eq do v3 to możesz też expić ludzi za hajs albo expić postacie do 70 i miksować itemki na sell.

Co do tych miejsc o których wspomniałem,
    Parter DT:
    + Odłamki dropią szybko, mobki nie są silne, drop pamiątek z + i bez
    - Fajnie jest mieć pelki, osób jest całkiem sporo (przynajmniej kiedyś było, nie jestem pewien jak teraz), no i to że musisz dobiegać każdą postacią przez dolinę i świątynie co jest słabe, czasami będziesz musiał od nowa logować na parter bo ktoś zacznie robić sobie dt xD
    Deski:
    +Odłamki też dropią dosyć szybko, wystarczy wymixować górę i dół kostiumu na wiatr i w sumie pół eq masz zrobione xD drop liści i języków żaby, exp też leci całkiem okej żeby sobie expić przy okazji jakieś postacie do 40 na zmianki
    - Bez pelek nie ma co tu iść, trzeba tam dojść
    Trudny loch:
    + Nie musisz zużywać pelerynek więc jesteś yangi do przodu, drop medali (może nie dużo bo ok 100k sztuka ale zawsze będzie czym wypełnić sklep), można przy okazji zbijać lorda (Dropienie odłamków do 6/7 bonów, skrzynek zwierzaka - jak coś poleci to sporo do przodu)
    - Musisz mieć nno i sporo defa/% do pż, wydaje mi się że odłamki lecą troszkę gorzej niż w poprzednich miejscach

Co do postaci to ninja zyskuje dużo na wyższych poziomach jak zaczyna się latać jakieś hydry czy meley gildijnie, bo spory boost w poli dostaje z łuku, no i ze sztyletami zodiaku z buta też w sumie potrafi ładnie bić ale to 105lvl+. Jeżeli miałeś wcześniej bodziaka i go lubisz to likan też powinien ci się spodobać bo moim zdaniem jest bardzo podobny, ma duży dmg z konia, możesz dodatkowo go dopalić z intem, i w pvp też sobie całkiem radzi. Główną wadą jest nieprzyjemna animacja bicia z buta, ale idzie się przyzwyczaić xD

Z tym pvp to nie tyle co najważniejsza alchemia, co podstawowa alchemia do pvp daje na tyle sporo że jak ktoś nic nie ma do pvp do jest duża przepaść, przynajmniej tak mi się wydaje, bo wiadomo że jednak jak dwóch graczy jest ubranych to eq gra również bardzo dużą rolę.

1. Na tym levelu również możesz zarabiać na alchemii, zresztą jak na każym xD zrób sobie 4 innych wojowników na koncie i rób odłamki na każdym z nich codziennie. Na 43lvl masz możliwość dropienia ich na parterze w dt, na deskach na końcu świątyni albo w trudnym lochu małp. Każde z miejsc ma jakieś plusy i minusy.
    2. Osobiście polecałbym ci zostawić bodego tak jak jest i zrobić sobie z tego konta postacie na odłamki, a na dłuższą metę zacząć grać jakimś WP/Likanem ze względu na tańsze KU i EQ, jedynie dla likana może być trochę problematyczna dostepność niektórych rzeczy na niższy lvl ale wydaje mi się że są dużo tańsze niż na bodego.
    3. Kwestia alchemii, dobry szafir + diament wystarczy żeby bić dużo, tym bardziej że mało kto ma jakiekolwiek absy bo raczej PVE jest głównym contentem.
    4. Jeżeli zaczynasz dopiero to lepiej odpuścić sobie pvp moim zdaniem, jak już to przygotuj sobie postać na tym lvlu co chcesz żeby stała i czytaj skille i biologa. Dorobisz się fajnego dropka to będziesz mógł pomyśleć o drugiej postaci xD
    5. Wydaje mi się że nie za bardzo coś takiego ma miejsce, przynajmniej ja się nie spotkałem.
    6. Pety biegające za ludźmi można wyłączyć w opcjach, ale tylko tyle. Na resztę będziesz zmuszony patrzeć xD

Zielone zmianki mixuja normalnie. Co do zwyklych mixow z B i bez B, zdania są podzielone co do maxów. Osobiście wydaje mi się że mixy z B działają bardzo podobnie do zwykłych, może minimalnie rzadziej wchodzą z nich maxy, ale również wchodzą.

Ogólnie wydaje mi się że talizman to powinna być ostatnia rzecz jaką powinieneś ogarnąć. Kostiumy przynajmniej góra + dół po 15 błyski powinny ci wystarczyć żeby dawać radę w tej grocie już normalnie expić. Dobrym pomysłem byłoby wrzucenie żywiołu do broni, koszt w okolicach 3w chyba. Po za tym granat mityczny też sporo da ze względu na siłę żywiołu, a drogi też nie jest. Wydaje mi się że po tych rzeczach najlepiej byłoby ci uzbierać na jakiś rubin, nawet legendarny wartość/średnie zamiast właśnie na talizman, bo na dłużej ci się przyda, a tak rubin podniesie ci najprawdopodobniej hity trochę więcej, i to na wszystko a nie tylko na grotę. Co do zarobku to tak jak wcześniej pisali, karma dla peta i sprzedajesz, na ten moment to chyba jedyny sposób. Ewentualnie jak masz więcej czasu i cierpliwości to dodatkowo oczywiście konto 5x woj 30-61lvl i codziennie dropić odłamki, może akurat sam sobie powbijasz alchemię zamiast kupować xD

Cześć!

Chciałbym zaprosić cię na kolejny odcinek z serii ninją bez ISa na Polsce :) W tym odcinku zdobędziemy pierwszy lepszy item, i to w dodatku kręcąc go samemu ;) Zapraszam :D

Pamiętaj żeby ocenić film i napisać co mógłbym następnym razem zrobić lepiej, dzięki! ^^

Cześć!

Chciałbym zaprosić cię na drugi odcinek z serii ninją bez ISa na Polsce :) Jeżeli zastanawiałeś się czy zacząć grę na globalu to dobrze trafiłeś! W konkursie do wygrania są rzeczy które na pewno ułatwią ci start ;)

Pamiętaj żeby ocenić film i napisać co mógłbym następnym razem zrobić lepiej, dzięki! ^^

Likan na wyższym lvlu odstaje trochę jeżeli chodzi o dungi, za to na razadorze czy metinach wyciąga największy dps. Między bodziakiem a WP to raczej kwestia tego jak dużo w ISa pakujesz xD Body jednak troszeczkę więcej wymaga w eq niż taki WP ale za to bije trochę więcej. Kwestia tego na czym ci zależy :)