Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Super fajnie że teraz jest to wyjaśnione a nie wczesniej

    dziwi wasto, przeciez zawsze art pisze informacje mega ogolnikowo, nigdy nie ma w nich szczegółowych informacji , tak samojak z codziennymi prezentami i ja nie wiem czy on tak strzeszcza informacje od niemców , czy dostaje taki przekaz pisze i ma w nosie nie zastanowi sie czy przekazana wiadomośc ma sens , ale czego mozna od niego wymagac nigdy nie nalezał do dokładnych

  • Niestety niewiele się zmieniło po tej ostatniej aktualizacji, liczyłam chociaż, że gra nie będzie się zacinać przy włączaniu autołowów, ale dalej jest to samo

  • Niestety niewiele się zmieniło po tej ostatniej aktualizacji, liczyłam chociaż, że gra nie będzie się zacinać przy włączaniu autołowów, ale dalej jest to samo

    Zdecydowanie gorzej. Przed aktualizacją było znośnie, a teraz w trudnym lochu małp po wejściu w tp gaśnie światło i nic nie da się zrobić.

    Wnoszę o zwołanie konwentu administratorów celem zrobienia przerwy nadzwyczajnej celem naprawy ostatniej aktualizacji naprawczej. :|

    "Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

  • Ty ale jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj bo pisal to art na oficjalnym serw discord ;)

    Radze sprawdzic informacje zanim cos spróbujesz zdementować
    09aa6573533ac.png


    Ty ale jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj bo pisal to art na oficjalnym serw discord ;)

    Radze sprawdzic informacje zanim cos spróbujesz zdementować
    09aa6573533ac.png

    Przeczytaj jeszcze raz co napsialem ;) skoro tam dropia to napewno ktoś już tam dropnal ja przy 100 metinach się poddałem :)

  • Przeczytaj jeszcze raz co napsialem ;) skoro tam dropia to napewno ktoś już tam dropnal ja przy 100 metinach się poddałem :)

    Odnosilem sie do tego co pisales bo pisales aby gracze nie wprowadzali w blad bo art nic takiego nie pisal a pozniej ze sobie to wymyslil...
    a tak wgl siedzialem tam ponad 1h zbilem ponad 100metkow od blyskowych po ziemi i nic nie droplo.. wiec smiem twierdzic ze drop nawet nie jest odpalony.. a te "napewno ktos juz tam dropnal" nie zobacze dowodu nie uwiężę

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • mapy 110 tam tez ktoś bił i nie dropi więc Frescco przyjacielu nie wiesz a gadasz :)

    Akurat ja tam bilem na lesie przebudzenia i nic nie dropilo przez 30min zas poszedlem tego jotuna to aby adepta oczywiscie

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • A nie lepiej było zapytać Comę wprost jakie mapy ma na myśli?

    Tak chyba prościej :/

    "Careful... I bite."

    Astarion (Neil Newbon)

    ❤️ „Baldur's Gate III” ❤️

    ❤️

  • Nie skomentuje xd

    Jak masz pisać byle co by tylko mi odp to skończysz jak z tymi twoimi obietnicami

    Duzo gadasz a wiesz jeszcze mniej .

    Art napsial ogonie i jak ktoś zauważył nie sprecyzował tego

    Gdzie to dropi a michu wskazal 1 lokalizację .powodzenia mi się nie udało może ktoś wydropi

    A no tak bo nowe tereny to przebudzenia i szczelina czasu bo przecież po królestwie żywiołów wprowadzili? a nie czekaj wróć przeciez przebudzenia dodali rok temu w czerwcu ale tez mi "NOWE"! wcale bym sie nie zdziwil ze wyjdzie na to ze dropic mialo ze wszystkich metinow spotykanych w grze od m1 po nowe tereny (czytaj królestwo żywiołów) ale nie chcieli przyznac ze tak jest to tak sobie Art wymyslil ze sie dowiedzial bo sie zapytal kogos tam i ze na nowych terenach

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Gadać można dużo a i tak nikt tego nie dropnal :w00t:jak komuś się uda na żywiołach to gz czy tam szczelinie a nawet M1 nie zamierzam się z wami kłócić ja już dropilem jak ty na żywiołach i nadają to samo czyli bez dropa

  • Raczej sam sobie dodał ze dropia w krainie żywiołów.

    dobra to jak dodal to masz skoro sam pytalem sie o to to nawet linka moge podac

    NtnRYYT.png


    Poprawilem ss. Frescco.


    Gadać można dużo a i tak nikt tego nie dropnal :w00t:

    Czekaj co? a dopiero co pisales ze napewno ktos dropnal

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Gadać można dużo a i tak nikt tego nie dropnal :w00t:jak komuś się uda na żywiołach to gz czy tam szczelinie a nawet M1 nie zamierzam się z wami kłócić chciałem po 2 ja już dropilem jak ty na żywiołach i nadają to samo czyli bez dropa

    nie mozesz po prostu jako pracownik teamu zgłosić gdzie trzeba ten błąd, że nie właczyli dropu obiecanych ksiażek ?

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Przeczytaj jeszcze raz co napsialem ;) skoro tam dropia to napewno ktoś już tam dropnal ja przy 100 metinach się poddałem :)

    No nie wiem Frescco "to napewno ktos juz tam dropnal"

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • No nie wiem Frescco "to napewno ktos juz tam dropnal"

    Wiwek kończąc już te hmm kłótnie.

    Napisałem ze skoro jesteś tak pewny ze tam dropia , to na pewno ktoś już dropnal.(gdzie Ty i ja zbiliśmy po 100 metkow i nie bardzo nam to wyszło), a wypowiadanie się micha mija się z prawda chyba ze on dropnal ale śmiem w to wątpić .


    Dziękuje Charlotta moja ty sekretarko ! <3

  • O nieee, zły Frescco, nie dziwcie się, że jak ktokolwiek widzi micha to od razu większość uzna to za fake info/podrobiony screen.

    Nie leci nigdzie, każdy próbował - nikt nie dropnął. Jak widać dodanie do dropu jednej rzeczy jest niewykonalne podczas 4-5h przerwy technicznej. :crazy:

    :???:

  • Wiwek kończąc już te hmm kłótnie.

    Napisałem ze skoro jesteś tak pewny ze tam dropia , to na pewno ktoś już dropnal.(gdzie Ty i ja zbiliśmy po 100 metkow i nie bardzo nam to wyszło), a wypowiadanie się micha mija się z prawda chyba ze on dropnal ale siemię w to wątpić .

    Nic nie pisales o tym ze ja jestem pewny czy cos tylko przytoczylem tobie tutaj wypowiedz arta ktora twierdziles ze wgl nic takiego nie pisal tak jak i z nowymi terenami artowi chodzilo o krolestwo zywiolow gdzie ty twierdziles ze moze chodzic o las 110.. artowi juz to pisalem ze to sciema bo wgl nie dropi.. odnosilem sie tylko do twoich wypowiedzi nic wiecej.. a to ze nie dropi to moge potwierdzic bo nie dropi.. myslisz ze jak by dropilo to na ponad 1h co tam siedzialem i zbilem ponad 100metkow i ty 100metkow i TeVi tez troche zbil a nie tylko my gramy to napewno ktos by sie pochwalil ze dropnal.. a ze nikt nic nie pisze o tym ze dropnal to moze zapytajmy sie czerwonego team a bardziej GA czy moga sprawdzic czy zostala wgl takowa ksiega nowicjusza wydropiona.. jeszcze raz zaznacze ze odnosilem sie tylko do twoich wypowiedzi

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Przestać siać farmazony, że mijam się z prawdą. Tu masz dokładnie napisane, że Artowi chodziło o mapę żywiołów.

    Takze podalem link do discorda do owej dyskusji ale widze ze Frescco wywaliles to ;)

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF