Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • A zmiany , które wchodzą powodują, że część graczy też odpuszcza. I już wiadomo czemu serwery świecą pustkami.

    Nowi gracze to przeważnie ( nie oszukujmuy się) dzieci i młodzież więc skąd taki ktoś ma mieć 200-300zł na grę co miesiąc też ktoś to poruszył.

    Tu też kolega wyjaśnia powody mniejszej liczby graczy. Skoro jest grupa, która utrzymuje tego "TITANICA" to wszystko kręci się dalej.

  • w lochach malp nie da sie zbijać bosów, na 6ch wyrzuca metina srednio 3 razy na innych lokacjach raczej ok.. bug .. ? dodam ze 2 osoby tez tak maja bo wypytalem akurat w tym miejscu tylko i wylacznie

  • w lochach malp nie da sie zbijać bosów, na 6ch wyrzuca metina srednio 3 razy na innych lokacjach raczej ok.. bug .. ? dodam ze 2 osoby tez tak maja bo wypytalem akurat w tym miejscu tylko i wylacznie

    Pewnie przez to, że nie trzeba wpisywać pasów gra jest niestabilna. Za jakiś czas pewnie wyłącza "szybkie" logowanie.

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

  • Ten bug istnieje od bardzo dawna. Zaloguj postać tam gdzie nie wywala. Przejedź postać przez ten TP koło bosa i już będzie logować normalnie na te CH co wywala.

    vCe0W6E.png

  • Wiadomo coś na temat promocji na Pakiet Biologa i Resetowania Biologa 92/94?

  • Ja tu jestem tylko na eventy. Ale już od dawna widać, że graczy coraz mniej. Niedługo fuzja Diumar-Etolin, jak tak dalej pójdzie.

    vCe0W6E.png

  • Polecasz jakiś inny serwer? Nie interesuje mnie gra wojem tylko szaman pvp/ninja pvp. Nie wiem jak będzie z dostępnością eq

    na etolinie jest ogrom eq i najwięcej ludzi

    JUxDZP5.png

  • na etolinie najwięcej spotkasz konkurencji low lvl pvp :P

    jest z kim się pobawić, więc zapraszamy ;D