Ranking gildi 13 000 000 pkt jak to możliwe

  • Witam, mam pytanie do zacnych graczy jak jest możliwe wbicie takiej ilości punktów gildi czyli 13 000 000. Zgłosiłem to do suportu bo zastanowiły mnie punkty ArmyOfGods gdzie mieli 2 000 000 które wbili z 400 000 w jeden dzień. Otrzymałem taką odpowiedz z suportu:

    Odpowiedź od: Art Oceń odpowiedź 2024-04-30 13:30:33
    Po konsultacji z Działem technicznym otrzymaliśmy odpowiedź, że błędu w systemie punktów nie ma. Przyrost punktów jest tym większy im więcej się ich ma na koncie gildii.

    Proszę spojrzeć na ranking gildii z serwera rumuńskiego: https://pl.metin2.gameforge.com/main/guildhighscore

    Niniejsze zgłoszenie zostaje zamknięte i nie będzie ponownie analizowane.

    Z poważaniem,
    Art
    Community Manager
    Gameforge 4D

    Gra: https://pl.metin2.gameforge.com
    Forum: https://board.pl.metin2.gameforge.com
    Discord: Metin2, #dyskusje-ogólne
    Jak chronić swoje konto?

    Proste rozumowanie skoro Rumunie mają 21 000 000 pkt to jest możliwe na Polsce tylko nikt się nie pokusił sprawdzić jak to technicznie jest mozliwe.


    Dlatego moje pytanie do szanownych graczy jak lub gdzie można wbić tyle pkt gildi, na pewno to ułatwi to osobom co chodzą meley.

  • Jak zwykle nic nie wiedzą, ale gdy to wypłynie i przeciętny gracz będzie mógł tak robić to nagle okaże się że to bug i grozi permem

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • "Proste rozumowanie skoro Rumunie mają 21 000 000 pkt to jest możliwe na Polsce tylko nikt się nie pokusił sprawdzić jak to technicznie jest mozliwe."


    Gdzie ty tam widzisz 21 mln punktów to ja niewiem Xd tam jest 21 miliardów punktów nie 6 zer tylko 8

  • Co za filizofia ? Bierzesz 2 gildie , wbijasz 20 lv i robisz wojny na zmiane , raz jedna raz druga wygrywa . Wojna min 30 min . Na poczatku zmudne zajecie bo ten przyrost jest bardzo maly ale im masz wiecej pkt tym wiekszy przyrost . Obstawiałbym ze to jest jakis % z calosci pkt .

    P.S. Takie gildie tworzy sie miesiacami jak nie latami z taka iloscia pkt

  • To boty

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Robiąc wojnę dwoma gildiami załóżmy po 19k pkt, to po ukończonej wojnie nie będzie w sumie 38k pkt tylko około 38300. Wystarczy troszkę pomyśleć.

    Takie proste, a jednak do tej pory nikt na Polscę nie potrafił wyjść po za ramy takiego rozumowania.

    Na polsce przyjął się cykl robienia gildi, wbijania 20lvl następnie farmienie melej, aż pkt się skończą, kasowanie gildi, 3 dni przerwy i tak w koło.

  • Co za filizofia ? Bierzesz 2 gildie , wbijasz 20 lv i robisz wojny na zmiane , raz jedna raz druga wygrywa . Wojna min 30 min . Na poczatku zmudne zajecie bo ten przyrost jest bardzo maly ale im masz wiecej pkt tym wiekszy przyrost . Obstawiałbym ze to jest jakis % z calosci pkt .

    P.S. Takie gildie tworzy sie miesiacami jak nie latami z taka iloscia pkt

    jak miesiacami jak autor napisal ze wbili 1600000 pkt w 1 dzień? jest to zapas punktów na meley do końca gry

  • jak miesiacami jak autor napisal ze wbili 1600000 pkt w 1 dzień? jest to zapas punktów na meley do końca gry

    Mordo ludzie co maja po kilka milionow pkt normalnie handluja tymi punktami , robisz z takim gosciem jedna wojne bo Ci pkt potrzebne na meley , placisz i masz kilka milionow do konca gry . Proste jak barszcz. A Ci co handluja to w 1 dzien tego nie nafarmili ;)

  • Robiąc wojnę dwoma gildiami załóżmy po 19k pkt, to po ukończonej wojnie nie będzie w sumie 38k pkt tylko około 38300. Wystarczy troszkę pomyśleć.

    Takie proste, a jednak do tej pory nikt na Polscę nie potrafił wyjść po za ramy takiego rozumowania.

    Na polsce przyjął się cykl robienia gildi, wbijania 20lvl następnie farmienie melej, aż pkt się skończą, kasowanie gildi, 3 dni przerwy i tak w koło.

    Ciekawy tok rozumowania że po skończonej wojnie dostaniesz 38 300 pkt, bo z tego co wiem godzinna wojna da ze 2000 pkt


    Temat do zamknięcia wszystko jest już jasne

    Edited once, last by SauBaar: Połączyłem posty. ().

  • SauBaar

    Closed the thread.