Posts by radzyn2000

    Robiąc wojnę dwoma gildiami załóżmy po 19k pkt, to po ukończonej wojnie nie będzie w sumie 38k pkt tylko około 38300. Wystarczy troszkę pomyśleć.

    Takie proste, a jednak do tej pory nikt na Polscę nie potrafił wyjść po za ramy takiego rozumowania.

    Na polsce przyjął się cykl robienia gildi, wbijania 20lvl następnie farmienie melej, aż pkt się skończą, kasowanie gildi, 3 dni przerwy i tak w koło.

    Ciekawy tok rozumowania że po skończonej wojnie dostaniesz 38 300 pkt, bo z tego co wiem godzinna wojna da ze 2000 pkt


    Temat do zamknięcia wszystko jest już jasne

    Witam, mam pytanie do zacnych graczy jak jest możliwe wbicie takiej ilości punktów gildi czyli 13 000 000. Zgłosiłem to do suportu bo zastanowiły mnie punkty ArmyOfGods gdzie mieli 2 000 000 które wbili z 400 000 w jeden dzień. Otrzymałem taką odpowiedz z suportu:

    Odpowiedź od: Art Oceń odpowiedź 2024-04-30 13:30:33
    Po konsultacji z Działem technicznym otrzymaliśmy odpowiedź, że błędu w systemie punktów nie ma. Przyrost punktów jest tym większy im więcej się ich ma na koncie gildii.

    Proszę spojrzeć na ranking gildii z serwera rumuńskiego: https://pl.metin2.gameforge.com/main/guildhighscore

    Niniejsze zgłoszenie zostaje zamknięte i nie będzie ponownie analizowane.

    Z poważaniem,
    Art
    Community Manager
    Gameforge 4D

    Gra: https://pl.metin2.gameforge.com
    Forum: https://board.pl.metin2.gameforge.com
    Discord: Metin2, #dyskusje-ogólne
    Jak chronić swoje konto?

    Proste rozumowanie skoro Rumunie mają 21 000 000 pkt to jest możliwe na Polsce tylko nikt się nie pokusił sprawdzić jak to technicznie jest mozliwe.


    Dlatego moje pytanie do szanownych graczy jak lub gdzie można wbić tyle pkt gildi, na pewno to ułatwi to osobom co chodzą meley.

    Ja natomiast bym chciał aby w pierwszej kolejności dali możliwość połączenia kilku platform w jedną oraz bardzo przydatne przy dużej ilości kont na platformie byłoby tagowanie i ukrywanie wybranych.

    Dostałem kiedyś takie coś od Suportu

    "Odpowiedź od: Smoczyca


    Witaj

    połączenie kont jako takie nie jest możliwe. Teoretycznie możliwym byłoby przeniesienie kont gry z jednego konta na to drugie. Niestety taka forma przeniesienia nie do końca działa i korespondencja np kody nadal przychodziłyby na starą pocztę. Jeśli mimo tego chciałby Pan mieć te konta pod jedną platformą to będzie to możliwe. W tym celu musi Pan dodać do TEGO konta support ten drugi mail i napisać nazwy kont, które miałyby być przeniesione na mail pierwszy(proszę sprecyzować na którym mailu/koncie GF to ma być).

    Z poważaniem,

    Smoczyca

    Gameforge Support Representative"


    Blokowanie tych kont to jest ich sposób na boty, bo jeden bot jeden adres i tak bociarze zalogują tylko 10 botów dziennie z jednego kompa chyba , ze oni już znaleźli obejście sprawy a ci którzy robią misje dzienne niestety nie.

    Usuwanie platform ? Wystarczy się nie logować i zapomnieć. Jeśli miałeś na myśli konta to chyba pisząc na support jest taka możliwość. Ja natomiast bym chciał aby w pierwszej kolejności dali możliwość połączenia kilku platform w jedną oraz bardzo przydatne przy dużej ilości kont na platformie byłoby tagowanie i ukrywanie wybranych. Każdy kto gra to ma konta główne magazyny itp a sortowanie po nazwie/ostatnim logowaniu to jest naprawde słabo pod względem UX biorąc pod uwagę, że platformy już funkcjonują od kilku lat.

    Przerabiałem kilak opcji z platformami i suport odpowiadał mi tak:

    Usuwanie zbędnych kont na platformie nie jest możliwe wcale

    Połączenie kilku platform jest możliwe jednak po kilkutygodniowych próbach i weryfikacjach nigdy nie doszła do skutku

    Sortowanie po osatnim logowaniu działa jak najbardziej

    tak jak wszystkie poprzednie wycieki, które się sprawdziły? xD


    XDXD, pokaz jakis wpis odnośnie tego "o z tego co sie czyta na forach włoskich i niemieckich jest już info o nowej aktualizacji 24,1"

    poszperaj sobie na diskordach messengerach lub whatsApp sa na pewno zdjęcia , z tego co można obejrzeć na YouTube to Sabal potwierdza moje info więc dlatego pytam Teamu a nie innych graczy którzy tylko potrafią narzekać bo im zdjęcia nie chce sie poszukać:)

    Czy klaster Polska jako ostatni musi się dowiadywać o wszystkich nowościach, bo z tego co sie czyta na forach włoskich i niemieckich jest już info o nowej aktualizacji 24,1

    - koniec misji dziennych 50 lv

    - nowa alchemia pryzmatyczna i 3 bonusy z koła

    - drop z hydry minimum 1 szkata

    - drop z bossów yohara ulepek na bronie wężowe

    - dostęp do sklepik premium z każdej mapy

    Może ktoś z Teamu łaskawie wypowie sie na ten temat

    nie ma na to sposobu sam wielokrotnie pisałem do suportu i brednie odpisują loguje sie przez internet z telefonu wszystko śmiga bez problemu zaloguje sie przez internet ze światłowodu i po 12 kontach wyskakuje komunikat i tak jak powiedziałeś trzeba odczekać kilka godzin choć suport tez nie odpisął mi jaki konkretnie jest czas jest taka stronka gdzie sprawdzisz swojego dostawcę i tam jak coś jest na czerwono czyli server to i komunikat będzie ci wyskakiwał. Link do strony https://scamalytics.com/

    Ja już poruszałem ten temat bo jedno wyklucza drugie lez mój post został usunięty przez admina, więc jeszcze raz przytoczę że OW zabraniają tworzyć multikonta a aktualizacja z2019 r mówi tak:


    O czym należy pamiętam po integracji Metin2?

    • Multikonta są wspierane.
    • Strony internetowe z rankingami eventowymi, wiki i tablice nadal będą dostępne za pomocą linków.
    • Windows XP nie będzie już wspierany.
    • Dla graczy z platformy Steam: nie będzie już możliwości łączenia nowych kont na Steamie oraz logowania się przez Steama ze strony Metin2. Nadal jednak możecie logować się i grać na Steamie.

    W naszym nowym kliencie możecie także zarządzać Waszymi kontami Gameforge. Klient ten stanowi zatem swego rodzaju nową centralę wszystkich gier z fantastycznego uniwersum Gameforge!

    Czy na jednym koncie Gameforge mogę mieć podpiętych kilka kont gry?

    Tak.

    Czy w tym samym czasie mogą uruchomić kilka kont gry z jednego konta Gameforge?

    Tak, możesz.


    Czy mogę mieć więcej niż jedno konto Gameforge?

    Tak.


    Czy mogę zalogować się do mojego konta Gameforge na dwóch komputerach jednocześnie?

    Tak.



    Więc najprawdopodobniej ktoś przespał kilka lat i zapomniał zaktualizować OW. Choć niewiele to zmienia gdyż suport nie przestrzega ich co mogliśmy zaobserwować podczas masowych w blokad w poprzednich latach.

    "Zgodnie z nr 8.2 lit. c) każda ze stron może wypowiedzieć umowę bez zachowania okresu dwutygodniowego gdy użytkownik naruszył zasady postanowienia zawarte w nr 3,4,5 chyba, ze naruszenie nie nastąpiło z jego winy".

    Nikt nikomu winy nie udowadniał tylko blokowali bez okresu dwutygodniowego

    Moze ktoś łaskawie napisze do kiedy jest ten ewent rybacki bo są dwie sprzeczne informacje:



    Plan Eventowy - Lipiec 2021



    16.07.2021 - [Polska]Event Górniczy o godzinie 21:00

    16.07.2021 - [Polska] Manwoo - Wydarzenie Rybackie od 18:00 do 23:59



    i drugi artykuł:


    8K30uEJ.png

    Po bardzo długim okresie łowienia ryb, wycieńczony Rybak wrócił z połowów, ale nie był z tej sytuacji zadowolony,

    ponieważ nie udało mu się zdobyć wystarczającej ilości Karpi.

    Martwił się, że nie zaspokoi wymagań Octavio.

    Rybak potrzebuje Waszej pomocy!

    Aby pomóc Rybakowi należy dostarczyć do niego żywe Karpie, a w zamian otrzymacie szkatułkę niespodziankę!

    Wydarzenie odbędzie się na serwerze Polska dnia 16.07.2021 roku o godzinie 18:00.

    Event potrwa 12 godzin!




    TO będzie 6 godzin czy 12 ?

    Ubiłem ostatnio około 50 lord małp i zero jajek sytuacja ta ma się od ostatniej przerwy technicznej, lecą księgi kamole a jaka nie, w normalnym lochu dropią jajka słabo to słabo ale tutaj w ogóle. Czy ktoś już tez to zaobserwował czy prostu mam niefart choć zbijałem kilka całych respów i zero jajek.

    Mam do was pytanie ile max malpki daja wam na 30/40lv?


    To jest bardzo dobre pytanie bo taki poradnik powinien być na pierwszej stronie, ja mał zrobiłem już kilka, najlepsza jaka się wyhodowała to na 40 lv 6,2 % pż startowałem od 1,4% ale za 5 lv dawało 0,6%, ciekawi mnie jaki jest największy % pż małpy na 40 lv bo na forum jest 6,5% ciekawe czy tez daje tylko 0,6 % max za 5 lv a może i więcej,. Cały czas testuje jak wejdzie coś lepszego napisze.