Drop kart

  • Siemka chciałby się ktoś pochwalić ile i gdzie jest w stanie wydropić talii królewskich? Na autolowach w godzinę dropie około 4 talie na 350% dropu i chyba nie jest to jakiś dobry wynik.

  • V3 360 dropu nawet do 14/15 talii na godzinę tylko że ręcznie dropie

  • To ładnie dropicie jak ja 1-2 talię wydropie v1 na auto łowach i dropa tylko rękawica z isa to myślałem że to spoko wynik ale jak wy robicie po 4+ na h to niezły wynik xD a od którego lvl dropia te karty bo 10 lvl nie droplo mi ani 1 ?

  • Nie mam pojęcia od którego lvl na 55 mi lecą a podobno eventy miały być od 70

  • Nie mam pojęcia od którego lvl na 55 mi lecą a podobno eventy miały być od 70

    nigdzie nie masz zadnego info ze ten event mial byc od 70 lvl

    ta plotka pochodzi z tureckiego forum bo tam wprowadzili taka granice ale powtarzam, w turcji, nie tutaj

    z tego co sam zauwazylem to moze byc od 30 lvl bo na 35 mi leca

  • Nie mam pojęcia od którego lvl na 55 mi lecą a podobno eventy miały być od 70

    To dotyczylo turasa ale wy jak zwykle lykacie wszystko jak pelikany.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • A gdzie znajdę plansze do gry w schwytaj króla ? Chodzi o zapisywanie sobie

    w google (catch the king metin2 game) albo na kartce/excelu xD

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • 200% dropu 105 lvl i mi tez wychodzi gdzies 2 talie na godzine, autolowow nie uzywam bo expie w tym czasie peta na bufie.

  • SauBaar

    Closed the thread.