Aktualizacja 24.0

• Witam, co myślicie o nowej aktualizacji?
    Nie wiem czy to też się zmieni ale limit posiadania Yang na sklepiku obecnie wynosi 19.999.999 co sprawia że nie wystawisz nic więcej za Yang jeśli nie odbierzesz kasy ze sklepu i zamienisz jej na wony po opłaceniu podatku „nie małego”

Sklepik 3k won jak dla mnie super, PET też i ta nieszczęsna mapa irytująca :D

Oprócz tego czekają na Was te dodatkowe modyfikacje:

• Zwierzaki pozostają od teraz u Waszego boku, nawet jeśli się teleportujecie, zostaniecie ożywieniu lub się wylogujecie i ponownie zalogujecie.
    • Mapa nie otwiera się już automatycznie (poza nielicznymi wyjątkami).
    • W przypadku bezpośredniego handlu z innymi graczami podniesiono górną granicę Yang do 99 999 999.
    • Teraz możecie posiadać do 3000 Won, a także sprzedawać w prywatnym sklepie przedmioty za maksymalnie 3000 Won.
    • Oprócz tego usunięto liczne błędy!

Im mniej wiesz tym lepiej śpisz :?::!:

Nick w grze: shepers :evil:

• Witam, co myślicie o nowej aktualizacji?
    Nie wiem czy to też się zmieni ale limit posiadania Yang na sklepiku obecnie wynosi 19.999.999 co sprawia że nie wystawisz nic więcej za Yang jeśli nie odbierzesz kasy ze sklepu i zamienisz jej na wony po opłaceniu podatku „nie małego”

Sklepik 3k won jak dla mnie super, PET też i ta nieszczęsna mapa irytująca :D

Oprócz tego czekają na Was te dodatkowe modyfikacje:

• Zwierzaki pozostają od teraz u Waszego boku, nawet jeśli się teleportujecie, zostaniecie ożywieniu lub się wylogujecie i ponownie zalogujecie.
    • Mapa nie otwiera się już automatycznie (poza nielicznymi wyjątkami).
    • W przypadku bezpośredniego handlu z innymi graczami podniesiono górną granicę Yang do 99 999 999.
    • Teraz możecie posiadać do 3000 Won, a także sprzedawać w prywatnym sklepie przedmioty za maksymalnie 3000 Won.
    • Oprócz tego usunięto liczne błędy!

Ale jemu chodzi o handel gracz z graczem a nie na sklepie na handlu z graczem mogłeś dać tylko 9kk teraz będziesz mógł dać 19kk

• No to jest jasne, ale zwiększyli posiadanie won do 3k i wystawianie przedmiotów do 3kw ale jeśli wystawiasz coś na Yangi w sklepie to w przeliczeniu na wony możesz wystawić za max 20w czyli 1.999.999.999 to też powinno zostać zwiększone.
    A w handlu mogłeś dać teraz 9.999.999 czyli 10kk a teraz możesz dać 99.999.999 czyli 100kk w handlu nie 19

• Ale jemu chodzi o handel gracz z graczem a nie na sklepie na handlu z graczem mogłeś dać tylko 9kk teraz będziesz mógł dać 19kk

jak zwykle gwiazda błyszczy :D 99 999 999 dla jednych 100kk dla innych 19kk :D

A wracając do wątku tematu to świetne zmiany ale rzeczywiście jak autor trafnie zauważył limit posiadanych yang na konto mogliby też lekko podnieść chociaż o 1-2 kkk.

Brakuje jedynie w tej aktualizacji wyświetlania typu peta na klatce transportowej. Gdyby jeszcze to zorbili to scamerzy dostają ostro po dupie :)

Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

• jak zwykle gwiazda błyszczy :D 99 999 999 dla jednych 100kk dla innych 19kk :D

A wracając do wątku tematu to świetne zmiany ale rzeczywiście jak autor trafnie zauważył limit posiadanych yang na konto mogliby też lekko podnieść chociaż o 1-2 kkk.

Brakuje jedynie w tej aktualizacji wyświetlania typu peta na klatce transportowej. Gdyby jeszcze to zorbili to scamerzy dostają ostro po dupie :)

o bożeeee już ciach nie masz innego problemu tylko ten ze zamiast 19.999.999 napisałem 19kk masz 19.999.999 ciach

Moderator Moira:
    Usunęłam przezwiska

Edited once, last by Moira ().

• o bożeeee już ciach nie masz innego problemu tylko ten ze zamiast 19.999.999 napisałem 19kk masz 19.999.999 ciach

To nie o to koledze chyba chodziło bo cały czas mylisz. Do tej pory było 9.999.999 a teraz będzie 99.999.999 a nie (19.999.999)

Moderator Moira:
    Poprawiłam cytat

• o bożeeee ciach nie masz innego problemu tylko ten ze zamiast 19.999.999 napisałem 19kk masz 19.999.999 ciach

Art prosimy o bana dla kolegi za ogłupianie ludzi na forum + toksyczność

Moderator Moira:
    Poprawiłam cytat

:thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

• o bożeeee już ciach nie masz innego problemu tylko ten ze zamiast 19.999.999 napisałem 19kk masz 19.999.999 ciach

Czemu zawsze plujesz jadem jak ktoś ci wytyka błąd?

Moderator Moira:
    Poprawiłam cytat

chłopie weź coś zrób ze sobą 😁

Moderator Moira:
    Poprawiłam cytat

• Od teraz do Czerwonego Lasu możecie wejść również za pośrednictwem Mostu na Północnym Zachodzie.

Co to jest most na północnym zachodzie?

• Od teraz do Czerwonego Lasu możecie wejść również za pośrednictwem Mostu na Północnym Zachodzie.

Co to jest most na północnym zachodzie?

nie wiem czy dobre jest to tłumaczenie ale na filmiku u jednego youtubera widać ze jest w teleportera w m1, ale czy faktycznie o to chodzi to nie wiem.

• Aktualizacja na minus dla szamanów, bo będą musieli się ganiać po całej mapie żeby klucze dropic xd

Poza tym git, szkoda że nic więcej oprócz QoL

> YouTube <

Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

xD.png

> Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

• Aktualizacja na minus dla szamanów, bo będą musieli się ganiać po całej mapie żeby klucze dropic xd

Poza tym git, szkoda że nic więcej oprócz QoL

Mozesz rozwinąć czemu będą się ganiać?

• nie wiem czy dobre jest to tłumaczenie ale na filmiku u jednego youtubera widać ze jest w teleportera w m1, ale czy faktycznie o to chodzi to nie wiem.

a dobra, na północnym zachodzie red lasu jest most skracający drogę w kierunku końca mapy, skraca gdzieś drogę o 20-30%.

A już miałem nadzieję na całkowicie nową mapę.. :D

• Mozesz rozwinąć czemu będą się ganiać?

bo teraz bos respi sie w 1 miejscu

TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

Kalwarion,Narcos4Yu,

BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

AgentoS007,Sisixxd

• bo teraz bos respi sie w 1 miejscu

w sumie grając ninją i tak nie mam podjazdu do tego bossa

• fajnie fajnie pozytywnie, ciekawe czy przy okazji coś popsują8o

pytanie nie brzmi czy coś popsują, tylko co tym razem popsują :P

• Jeśli te cęgi z miniatury filmiku z YT to prawda to jest to wkońcu coś dobrego bo już mnie męczy klikanie po 1szt żeby zrobić stack 50-100szt ..

Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

Edited once, last by Zamisis ().

• a i pamiętajmy, że cena SM pewnie pójdzie do góry... :)

• a i pamiętajmy, że cena SM pewnie pójdzie do góry... :)

Myślę, że była by to lekka przesada bo cena 1000 zł na 8k SM już jest bardzo wysoka a co to jest 8k sm w tych czasach. Nawet jeden item za tyle ciężko wymiksować.

• xD okey od 70 lvl to świetnie rozwiązali problem z botami drapiącymi karty xD moje dropki mogę zutylizować

Za te grube wony jaki nimi zarobiles spokojnie mozesz je wyexpic i ubrac na 70

TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:

Kalwarion,Narcos4Yu,

AgentoS007,Sisixxd

• A gdzie tropic na 70-75?

bedzie rework lasu

TeamPL Chwasty

Kalwarion,Narcos4Yu,

AgentoS007,Sisixxd