Konto Fabryka corow

  • Witam was serdecznie.

    Mam dość nie typowe pytanie ponieważ posiadam konto które nadaje się na fabryke corow na koncie znajduje sie 8 kont a razem jest to 70 postaci .
    3 konta posiadają 10 postaci a każde konto ma 90 lvl i zapas rękawic z przylądka reszta postaci jest na 34 lvl i eq w depo zmieniany z postaci na postać , i teraz moje pytanie brzmi.
    -Ile mogę tygodniowo bądz miesięcznie mozna zebrać mitycznych jeśli wszystko bym ulepszał , bądź ile antycznych chociaż można by zebrać przez taki czas bo to w sumie jest 30 postaci na 3 kontach ktore maja zapas na dropa a reszta kont wymagała by podobnego działania jak zrobienie postki 90 lvl zrobienia zapasu rękawic z przylądka i w sumie 70 postaci daje mi 5 corow co daje dziennie 350 corow dziennie= .

    -Ciekawi mnie też ile warte było by takie konto z takim potencjałem ???(

  • nie wiem dokładnie ile zarobisz, 350 corów dziennie to super wynik i spoko kasa ale weź pod uwagę że pewnie nie będzie Ci się chciało tego dropić. Dla mnie to czysty masochizm, sam mam z 25-30 postaci 50+ na jednym koncie i nigdy nie zrobiłem na wszystkich (a konkretniej to całkowicie olałem temat). Dodatkowo dropiąc na mapach low lvl dochodzi kwestia ZALANIA WSZYSTKICH SERWERÓW BOTAMI. Będziesz płakał robiąc te cory ale jeśli chodzi o sam zarobek to się "opłaca" :D

  • Sam nie jestem w stanie tego ogarnąć ale mam pewne wsparcie a dokładniej jest nas 3 gdzie każdy będzie pilnował swojego konta żeby te odłamki robić a taki system jest wygodny jeśli ma się wsparcie ;P konto z dużym potencjałem bo pewny % na dropa z rękawic oraz sam fakt 30 postaci daje 150 corow dziennie a miesiecznie 4500 i to taka farma corow :D

  • Niektórzy próbują wyprowadzać jakieś wzory, na antyki to było postacie*0,75/20 (bodajże), ale to wszystko jest pisane kijem na wodzie, bo z czynnikiem losowości teoria swoje, praktyka swoje.

    Jeszcze w metinie, gdzie się takie cuda niestworzone dzieją, że jednego dnia spalisz stronę surowych, a drugiego dnia mityk wejdzie do strzału.

    Jeżeli chcesz obracać 70 postaci dziennie, jeszcze uwzględniając te konta z 10 slotami, to z samymi łapkami z przylądka może być ciężko. Świątynia z 15-20 minut potrafi się wydłużyć do 30-40 bez łapy z ISu. Do tego jeszcze przekładki przez depo, nawet uwzględniając to, że autołowy robią całą robotę, to nadal jest długi czas, który spędzisz przed komputerem, chociażby pilnując.

    Alchemia to jest metinowy odpowiednik pracy na produkcji, strasznie szybko się człowiek wypala, wypłata potrafi podciąć skrzydła (losowość). Od siebie bym rekomendował podciągnąć wszystkie postacie do 50lvl'a i postawić na klasyczną farmę z misjami dziennymi. Do tego zainwestować SM'ki w któreś 10-slotowe konto i konsekwentnie wyrabiać każdą postać na podwójnej łapie, wrzucać najlepsze itemy, pilnować spotów, top priority. A tyle ile innych clientów jesteś w stanie odpalić, traktować jako opcję dodatkową, bez spuszczania się, co wydropią to wydropią, opcja nie przymus.

    No i w tutaj jeszcze oczywiście kwestia czy masz EQ postać czy set na konto, bo jeżeli postacie nie mogą dropić równocześnie, tylko wymieniają się jedną bransoletką, to nawet z podwójną łapką, te 350 dziennie to fantazja.

  • Z tego co przeanalizowałem i trzymając się tylko tych 30 postacie miesięcznie dają mi 4500corow
    i wiadomo żeby weszły na szlifowany to potrzeba 2 surowych wiec połowa z 4500 daje nam 2250 corow i zaraz po tym odejmuje - 60% co daje mi 900 corow i wyliczyłem tak aż do mitycznego gdzie od najniższej wartości wyszło mi +3.8 Mitycznego do nawet +10 Mitycznego Kamienia na miesiąc z tych postek wiec można wyciągnąć w takim systemie od min 240 won nawet do +900 won miesięcznie i to są całkiem realne sumy gdzie na przestrzeni paru miesięcy przynosiły by znaczne dochody i zastanawiam się ile warte może być takie konto bo nie raz widziałem że ludzie na etacie graja w metina xD

  • warto tez dodac

    - misje dzienne

    - nie da sie obliczyc ilosci kamieni bo czesto nei wchodza

    - nie ma zadnych kalkulatorow ani wzorow do tego

    - dodaj tez wasza niechec do gry, znudzenie, wyjazdy, brak neta, pradu

    - odejmij czas aktualizacji i przerw

    - dodaj boty, ksujow, eventy (pelne spoty)


    takie "obliczania" to mozna robic na jedna postac gdzie szybko pojdzie i raczej pewnosc ze dasz rade, przy wiekszej ilosci kont jest to coraz ciezsze :)

  • Fajna opcja na dzień/tydzień zarobku, później wydaje mi się strasznie męczące, biorąc pod uwagę, że dobre ogarnięcie postaci, to 10min corów, nie dłużej, ale tutaj już jest mowa o 60lvl postek, żeby tp dawać pod dt bezpośrednio i drop żaby/deski.

    Oczywiście mówię o 350drop a nawet 350drop +40 podwójnego w bransie i kolcach.

    Ile na tym zarobisz to ciężko powiedzieć, bo tak jak każdy wyżej pisał "losowość".

    Ale jak ogarniesz sobie w miarę jakiś system chodzenia i będziesz konsekwentny, to da radę w miarę oszacować zarobek w jakiś widełkach.

    Weź pod uwagę, że 70x 10min , to jest trochę czasu i wychodzi, z 6postaci/1h. Więc tutaj sporo wolnego czasu + determinacja potrzebna.

    I wszystko się teraz rozbija o to, czy warto, bo wydaje mi się, że zarobek w skali dnia z takiego przedsięwzięcia to raczej nie więcej niż 20w (a i to wydaje mi się, że jest jakąś górną granicą) a pół doby spędzasz przed komputerem, nie licząc podsumowania.

  • Mam fabrykę corów (około 60 postaci, ale będę powiększał). Dropie też cory na 1 koncie ( 7x 61 dt, 1x 115 zaklety las - cory + pele, 1x 81 na dc).

    Ostatnio przerabiałem cory z fabryki (z około miesiąca) i z tego konta ( około 2tyg dropu, w sumie coś koło 450 corów).

    Z fabryki wyszło mi jakieś 3 więcej antyków niż z tego konta, gdzie czas poświęcony na fabrykę to 20 minut dziennie, a drop corów to 4h.

    Dlatego wolę doexpić postacie i dojść do ok 150 postaci na misje dzienne. Gdybym porównał zarobek za taki sam okres ( 1 miesiąc) pewnie drop corów wyszedłby na lekki plus, ale przy 10 krotnym większym nakładzie czasu, ale przy 150 postaciach powinno być już 3x więcej antyków a 4x szybciej.

  • Od siebie bym rekomendował podciągnąć wszystkie postacie do 50lvl'a i postawić na klasyczną farmę z misjami dziennymi.

    na jakiej zasadzie to działa? Jakie misje dzienne? Totalnie zielony w temacie jestem, a trochę mnie to zaintrygowało

  • na jakiej zasadzie to działa? Jakie misje dzienne? Totalnie zielony w temacie jestem, a trochę mnie to zaintrygowało

    Na 50 lvlu otwiera Ci się zakładka "misje dzienne", gdzie jedna z tych misji po wykonaniu daje jednego cora, możesz ją robić raz dziennie. Nie jest ona zawsze taka sama, lecz w każdym przypadku dziecinnie prosta:

    - Ulepsz przedmiot u kowala

    - Zdemontuj przedmiot u alchemika

    - Przetop rudę

    - Ulepsz smoczy kamień

    Przyjmując taką fabrykę z 70 postaci, gdzie przy wprawie, bez większej spiny zajmuje to nie więcej jak 30 minut, masz 70 corów. Jeśli nie chcesz robić ostatniej z wspomnianych wyżej misji to w teorii nadal jest to 52,5 cora na pół godziny.


    Opieram się tu na swoich pomiarach. Jeden robi szybciej, drugi wolniej, jednak nadal jest to najlepsza opcja na zarobek bez żadnego wysiłku. :)

  • robisz postacie do 50 lvl, jedna klasa, jedna profesja, dlaczego?

    - jeden zestaw eq na cale konto lub na wszystkie konta

    - ta sama (znana) lokalizacja

    - misje dzienne

    - gildia na zywioly


    dodatkowo robiac te postacie mozesz robic na nich misje co daje czerwone wstegi, pierscionki zareczynowe itd :)

  • Faktem jest to że robiąc odłamki przy takiej ilości postaci nakład pracy wyjdzie nawet po ponad 20h jeśli licząc tylko 20 min na postać wiec to jest nierealne bo nikt nie wytrzyma długo dropiąc te odłamki ale codzienne misje na cory zmienia postać rzeczy bo wychodzi ze robic postacie do 50 lvl i poświecić nawet tą 1h dziennie na robienie misji da spore korzyści na przestrzenia miesiąca czy nawet trzech i nie będzie to takim utrapieniem wiec jest to w miarę realne do robienia

  • Przyjmując taką fabrykę z 70 postaci, gdzie

    To jest fabryka - 70 postaci rozsądna. Rozumiem nawet fabrykę 200 postaci. Niestety poprzez zachłanność graczy, którzy robią tych postek 500 + trzeba liczyć się z tym, że Włodarze moga zrobić z tym kiedyś porządek.

    "Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

  • Faktem jest to że robiąc odłamki przy takiej ilości postaci nakład pracy wyjdzie nawet po ponad 20h jeśli licząc tylko 20 min na postać wiec to jest nierealne bo nikt nie wytrzyma długo dropiąc te odłamki ale codzienne misje na cory zmienia postać rzeczy bo wychodzi ze robic postacie do 50 lvl i poświecić nawet tą 1h dziennie na robienie misji da spore korzyści na przestrzenia miesiąca czy nawet trzech i nie będzie to takim utrapieniem wiec jest to w miarę realne do robienia

    20 min na postac? Mysle ze lekko przesadziles sredni czas to max 8-10 min dropiac oddzielnie. 21 postaci to gora 3h dziennie gdzie trzeba się nieźle obijać. Zresztą można dropić jak kolega ma na 3 kontach te postacie to 3 naraz i skrocic czas do 1h. góra 1,5h (bo wiadomo ciezej ogarnac 3 naraz konta) a wystarczy troszke pomyslec

  • To jest fabryka - 70 postaci rozsądna. Rozumiem nawet fabrykę 200 postaci. Niestety poprzez zachłanność graczy, którzy robią tych postek 500 + trzeba liczyć się z tym, że Włodarze moga zrobić z tym kiedyś porządek.

    Pisałem o tym wcześniej, bo coś za piękny ten system jest xD

    Ktoś wtedy rzucił celną uwagę, że GF'owi ten system sprzyja, bo to w sumie taka quasi-lojalnościówka i na papierze liczby większe, bo każdy postacie robi na potęgę.

    Ale to jednak GF. A kilka ostatnich dni, kiedy nie miałem farta do misji, uświadomiło mi, że wystarczy tylko lekko "szturchnąć" prawdopodobieństwo niepożądanych misji i voila. Już nie będzie darmowego ISu za kilkadziesiąt postaci, a dwa antyki z łaską.

    Problem jest taki, że nigdy nie wiem jak "góra" patrzy na te farmy. Z jednej strony, dla szarego gracza, wyexpienie tych XXX postaci to czasochłonna inwestycja, ale z drugiej strony łakomy kąsek dla botów, co też może sprawiać wrażenie takiej szarej strefy.

  • SauBaar

    Closed the thread.