Pet pod pvp

  • Tak się zastanawiam, czy opłaca się robić małpiszona z berkiem i abs woj czy może razador wychodzi korzystniej ? Napewno ma większego berka ale jak to wygląda z abs woj ?

    Bardzo proszę o wypowiadanie się graczy, którzy posiadali/posiadają takie pety. Zależy mi na informacji ile małpiszon ma % berka i abs woj na 81-90lvl i tak samo razador.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Malpa nie ma sensu bo ma 2 skille, czyli np. jak chcesz wlozyc klasowke pod pvp

    Berek + woj + szycie badz blok to malpa ma max miejsce na dwa pierwsze, gdzie razador ma 3 skille(czyt. moze miec i taki tylko warty uzywania).

  • Małpa jest nieopłacalnym petem pod żadnym względem jeżeli chodzi o wbijanie skilli i expienie 81lvl+ ,jedyne do czego można jej używać to na dropka np 55lvl pod pż i obrone,ale to tylko do tego.

  • Małpa jest nieopłacalnym petem pod żadnym względem jeżeli chodzi o wbijanie skilli i expienie 81lvl+ ,jedyne do czego można jej używać to na dropka np 55lvl pod pż i obrone,ale to tylko do tego.

    Osobiście na dropka wolałbym meley/nessie ze względu na dużą ilość dni. Dodatkowo taki pet odpowiednio długo przetrzymany może być coś warty, a małpa już nie.

  • Osobiście na dropka wolałbym meley/nessie ze względu na dużą ilość dni. Dodatkowo taki pet odpowiednio długo przetrzymany może być coś warty, a małpa już nie.

    Skoro autor napisał o małpie to raczej nie zamierza za dużo wydawać na jaja petów,a jak już piszesz o tym,że mógłby być coś warty patrząc pod sprzedaż to już wolałbym kupić alastora,niż wydawać hajs na meley/nessie,żeby trafić typ 6.A co do tego co napisałem to nie chodziło mi o to,że małpa jest najlepszym wyborem na dropka tylko o to,co można w ostateczności z takim petem zrobić.

  • Skoro autor napisał o małpie to raczej nie zamierza za dużo wydawać na jaja petów,a jak już piszesz o tym,że mógłby być coś warty patrząc pod sprzedaż to już wolałbym kupić alastora,niż wydawać hajs na meley/nessie,żeby trafić typ 6.A co do tego co napisałem to nie chodziło mi o to,że małpa jest najlepszym wyborem na dropka tylko o to,co można w ostateczności z takim petem zrobić.

    Tylko, że taki alastor swoje kosztuje. Nawet taki głupi do mixu (typ 1-4). A expić takiego peta typ 1-4 to mija się z celem, bo będzie miał bardzo słabe statystyki. Meley/nessie nawet z typem 5 będzie spoko pod warunkiem, że poszczęści się nam z przeskokami.

  • Tylko, że taki alastor swoje kosztuje. Nawet taki głupi do mixu (typ 1-4). A expić takiego peta typ 1-4 to mija się z celem, bo będzie miał bardzo słabe statystyki. Meley/nessie nawet z typem 5 będzie spoko pod warunkiem, że poszczęści się nam z przeskokami.

    A jak nie będzie miał szczescia z przeskokami to co?bo takie pisanie o szczęściu to jak dla mnie jest bezsens,bo równie dobrze może wydać"fortune"na jajo alastora i za pierwszym razem trafić typ 6,to wtedy też wyjdzie gorzej na tym niż przy meley/nessie??


    Tylko, że taki alastor swoje kosztuje. Nawet taki głupi do mixu (typ 1-4). A expić takiego peta typ 1-4 to mija się z celem, bo będzie miał bardzo słabe statystyki. Meley/nessie nawet z typem 5 będzie spoko pod warunkiem, że poszczęści się nam z przeskokami.

    A tak z innej beczki,to już nie odnosimy się za bardzo konkretnie do tematu,ale widzę ,że na siłe próbujesz być mądry :v

    Edited once, last by SauBaar: Połączyłem posty. ().

  • A jak nie będzie miał szczescia z przeskokami to co?bo takie pisanie o szczęściu to jak dla mnie jest bezsens,bo równie dobrze może wydać"fortune"na jajo alastora i za pierwszym razem trafić typ 6,to wtedy też wyjdzie gorzej na tym niż przy meley/nessie??

    Równie dobrze, może wydać fortune na jaja alastora i nie trafić nawet typu 5. Alastory typ 1-4 będą coś warte dopiero gdy nabije im się grube setki dni, a pożytek z niego na 55-61lvlem z pżtem rzędu 2-3% na tym lvlu, będzie znikomy.

  • Równie dobrze, może wydać fortune na jaja alastora i nie trafić nawet typu 5. Alastory typ 1-4 będą coś warte dopiero gdy nabije im się grube setki dni, a pożytek z niego na 55-61lvlem z pżtem rzędu 2-3% na tym lvlu, będzie znikomy.

    No pożytek na 55-61lvl będzie znikomy wiadomo,dlatego po co kupować meley i nessie po 10kk jajo jak można zbierać z ziemi małpiszony albo kupować po 500k na bazarze i za grosze zrobić sobie peta dla dropka 55-61lvl.

  • No pożytek na 55-61lvl będzie znikomy wiadomo,dlatego po co kupować meley i nessie po 10kk jajo jak można zbierać z ziemi małpiszony albo kupować po 500k na bazarze i za grosze zrobić sobie peta dla dropka 55-61lvl.

    Na odżywkach zaoszczędzi i jak przetrzyma kilkaset dni to może sprzeda w sensownej cenie. Jeśli mówimy stricte o użyteczności dla dropka, to oczywiście najlepiej jak najtańszy typ 5/6 i dobre początkowe, ale i tak myślę, że mało zmieni te parę % PŻ i Obrony.

    Chunjo górą!

    Sell dodania, cofki, zmianki żywiołów! [1w/1w/3w] [18%+ 40w]

  • SauBaar

    Closed the thread.