sura WP vs v2

  • witam, szykuje wp na v2. mam ostrze i zbroje na p. 50% na ogien(brakuje jeszcze bransolety to bedzie 65%). musze sobie jeszcze tarcze wymienic. czy w takim ekwipunku poradze sobie na spotach w v2/3 ? czy potrzebuje wiecej % na ogien ?

  • Rozumiem że to dropek? Czyli max 35 lvl. ABS wystarczy. Zainwestuj w talik ognia 30 insekty lub dodaj żywioł do broni. Kluczowymi w tym przypadku będą obrażenia jakie będziesz zadawał.

  • Jakie skille posiadasz w wpku, ile defa masz itp.

    skille podane sa w 2 zdaniu :) deffa mam 272(403 ze zbrojka) ale jak juz wspomnialem w pierwszym poscie musze tarcze wymienic.


    Rozumiem że to dropek? Czyli max 35 lvl. ABS wystarczy. Zainwestuj w talik ognia 30 insekty lub dodaj żywioł do broni. Kluczowymi w tym przypadku będą obrażenia jakie będziesz zadawał.

    to jest moja glowna postac i zastanawiam sie nad 35/42. troche jednak chce posiedziec na tym lvl. zarobek na eventach + expenie postaci. o talizmanie zapomnialem, a o zywiole pierwszy raz slysze :) bede musial poczytac na wikipedi

  • 1% danego żywiołu(ognia wiatru ziemi mroku itp) daje Ci najwiekszy dmg, wychodzi taniej kupic żywioł ognia do fms (2w przeważnie) a inny talik 30 insekty bo talik ognia +1 z 30 na insekty swoje kosztować będzie. Warto mieć jakiś % obrażeń do PZ to strasznie pomaga. Mam dropka ale 55 body 70 na ogień 500 defa 20 do pz obrażeń i potow nie nosze ze sobą 🤣

  • Mam dropa wp 35lv ze skillami na p, mam 429deffa, 35ogien i stoje jak czolg. Podoadam tez 15dopz ale mysle ze bez tego tez da rade. Tak jak kolega wyzej napisal, zadbaj o dobry dmg zebys szybciej moby wybijal

  • Tak jak kolega wyzej napisal, zadbaj o dobry dmg zebys szybciej moby wybijal

    Załóżmy, że ktoś bardzo szybko moby wybija to ile na 1h talii kart można wydropić w v3?

    "Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

  • SauBaar

    Closed the thread.