Kilka pytań po kilku latach

  • Witam. Temat klepany od wieków ale byłem nieaktywny kilka lat, ostatni raz grałem w Metin2 gdy wchodziła alchemia. A więc na start mam około 1kkk na serwerze Polska, nie mam żadnych starych postaci więc jestem zmuszony stworzyć nową postać. Tak więc jaką postacią w dzisiejszym Metinie opłaca się grać najbardziej Pve/PvP? Zawsze chciałem pograć szamanem jednak zawsze wydawała mi się to zbyt trudna postać, jak to wygląda dzisiaj? Nie chcę tworzyć żadnych dropków.

    Tak więc:

    1. Jaką postać wybrać najlepiej?

    2. Jak się teraz zarabia?

    3. Co się jeszcze wydarzyło w grze od czasów alchemii co wpływa na grę i czym warto się zainteresować?

    4. Expi się jak dawniej czy coś się zmieniło?

    5. Jakie są nowe trendy w grze?

    Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas.

    Liczę na dużo wyczerpujących wypowiedzi które pomogą mi zacząć grę =)

  • Moim zdaniem nie warto zaczynać. To nie to samo co kiedyś. Zawiedziesz się tylko. Większość jest pod Pay2win chyba, że możesz poświęcić połowę dnia 12h na granie codziennie.

  • gra jest ciekawa Ale jeśli nie zamierzasz inwestować w nią waluty to nie będziesz zadowolony teraz bez dodatków zaczynając od 0 jest się skazanym na pożarcie. Każda klasa postaci ma swój urok ma I wady. Graj tym czym chcesz grać. Mimo wszystko do zarabiania najlepsza opcja oranie corów I robienie alchemii.

  • gra jest ciekawa Ale jeśli nie zamierzasz inwestować w nią waluty to nie będziesz zadowolony teraz bez dodatków zaczynając od 0 jest się skazanym na pożarcie. Każda klasa postaci ma swój urok ma I wady. Graj tym czym chcesz grać. Mimo wszystko do zarabiania najlepsza opcja oranie corów I robienie alchemii.

    Mam zamiar grać z IS

  • Alchemia jest absolutna podstawa. Zawsze możesz grać szamanem I to rozwijać zarabiać na niego inna postacią. Początki będą trudne ale warto próbować :)

  • na poczatek proponuje sura wp ,jak mowili moi znakomici przedmowcy robienie corow i jesli amsz cierpliwosc to moze przetopy lez jesli grtasz codziennie warto odbierac delikatne sukna od kapitana {mozesz co 3 godz} i dojdz do gildii lvl 20 i odbierac medale mestwa pozniej bd mial na zywiol do broni

  • 1. PVE - WP (Yohara) endgame / Ninja - (meley najlepsza co wiaze sie z zarobkiem). PVP - sura BM / szaman Healer

    2. Alchemia(dropienie corów)/Górnictwo/Łowienie/Odłamki energii/Eventy(karcianki/blaski/piłki)/ na wyższym levelu: meley/jotun/smok(teraz masz raz za klucze i zawsze wejdziesz nie ma 1 smoka na cały serwer)/hydra/razador/nemere/alastor/wieża sungma itp.

    3. Żywioły/Lv chempiona/Talizmany/rękawica(nowy slot)/nowe zbroje/bronie wężowe/alchemia mityczna obecnie. 40% postaci to tak naprawdę alchemia.

    4. 1-35 Po staremu/35-75 v2 (odp na ogien się ubiera)/75-95lv (odp na błyski się ubiera) 95-110 (odp na wiatr)/110-120(szczelina - odp wiatr+magia)/120lv-30lv chempiona na każdą mape tam masz inne bonusy (nowe statystyki)

    5. Bycie krulem czyli mną :).

    Wbrew głupotą co pisza inni wyżej, za 1kkk jesteś w stanie ubrac sobie dropka na v2/v3/dt i sobie dropić na eventach. Eq nie jest drogie a na eventach jest spora kaska :).

    Po 1. rozwiń sobie dropka(wp/bodziak). Po 2. Bierz udział w eventach. Po 3. Wpierw dropek potem main konto rozwijaj.

  • "teraz masz raz za klucze i zawsze wejdziesz nie ma 1 smoka na cały serwer" - rychło wczas.

    Poza tym nie wspomniałeś, że generały są oblegane.

  • SauBaar

    Closed the thread.