Exp grota

  • Witam,

    mam takie pytanie ile potrzebuje abs na błyski i ile na diabły zeby sobie sura wp 78lvl ostrze P zbroja P strach g5 na auto lowach na średnim spocie expic? Bez alchemi dodam tylko.

    Silicee - 2lvl champion Ninja ON

    Lenfant - 2lvl champion Likan ON

  • 80 % i błyski i jak najwiecej na diabły, tak aby wybijanie spota nie było zbyt czasochłonne. Dodatkowo talik błyskawic lub żywioł w broni i spokojnie dasz radę. Ja na swojej surce 75 posiadam 60 błyski oraz 50 diabły, ostrze, strach P i mam problem z odpowiednim poziomem obrażeń tak aby zgrabnie czyścić spot. Hity krecą się w okolicach 2k a to stanowczo za mało.

  • ok dzięki za odpowiedź. Ciężko będzie wykręcić 80 na błyski bo mam 10 tylko w stali+9 ale ona ma 1.5k 10 do pz 10blyski 15strzaly i 3 do pe to chyba słabo ją mixowac bo generalnie za 5% więcej na błyski nie mam gwarancji ze inne bony będą dobre.

    Silicee - 2lvl champion Ninja ON

    Lenfant - 2lvl champion Likan ON

  • Do groty dosłownie wystarczy eq 1b na 15% na błyski. Sam właśnie kończę przechodzić przez grotę swoim mentalem z takim eq. Co prawda zakupiłem kostiumy i nakładkę, ale były w dobrej cenie i zdecydowanie poprawiły komfort. Sumarycznie gdy puszczam łowy bez alchemii z 84 błyski 94 diabły to na 5 stackach czerwonych i 5 stackach niebieskich potów (dodałem tąpnięcie) łowy chodzą 4-5h, ale nie ma bata, żeby poty nie szły, bo mobki trują. Musiałbyś mieć dobre hity i przynajmniej 20% do pz, a do tego przynajmniej 84 na błyski. Mam trutę+9 39sr i błyskawice wbite na +1. Puszczam postać na największym spocie z łucznikami i magistratami, ale bez komendantów. Zależy w jakiego moba, ale hity wchodzą minimum 2k do ponad 3k. Dodam jeszcze, że używam bransy z łez +4 15% błyski i mam taką samą, ale zamiast błysków jest 10% do pz i lepiej wypada ta z błyskami. Na pewno kup zielone i fioletowe potki.


    Może ta wypowiedź Ci pomoże, ale na koniec sam musisz sprawdzić. Radzę tylko przygotować się z kasą na ewentualny zakup kostiumów. Za kilka dni sam będę miał kostiumy na grotę na sprzedaż z czasem trwania około 5 dni, więc jak coś to pisz na PW.

  • SauBaar

    Closed the thread.