Przenoszenie postaci z mintaki

  • A miałeś osiągnięty minimalny próg levelowy i wykonane wszystkie misje?


    Mi tez nie przeniosło postaci czekam na odpowiedz czy mam czekać kolejny tydzień do resetu


    Siema, nie przeniosło mi postaci na serwer. Jakiś błąd, czy przenosi kiedy indziej? :thumbsup:

    Bo żeby przeniosło postać trzeba było mieć ustalony poziom i misje :)

  • "Bo żeby przeniosło postać trzeba było mieć ustalony poziom i misje "

    Miałem 1 lvl championa i skończone wszystkie misje i również mnie nie przeniosło.

    Zrobiło się to już nudne że GameForge o nas zapomniało , od 12 lutego czekamy na przeniesienie, następna data 17, koleja 18 a mamy 24.02 i naszych postaci wciąż jak nie było tak nie ma.

  • Może dlatego że serwer Polska jest zamknięty? XD

    Chyba że na inny chcieliście to rzeczywiście lipton

    Transfer na Polskę został uznany przez Arta za jak najbardziej możliwy. W zakładce przeniesienia także była Polska do wyboru. Jedynie przez pierwsze kilka dni wyskakiwał jakiś błąd i na początku tego tygodnia zostało to naprawione.
    Np. Ja po wybraniu serwera Polska zostałem powiadomiony że transfer odbędzie się przy najbliższej konswerwacji/restarcie serwerów.
    Niestety jak widać wszystko w tej grze patykiem po wodzie pisane więc nie byłoby wielkim zaskoczeniem gdyby moja postać z 1 lv czempiona i dziewięcioma skończonymi wyzwaniami wyparowała : )

  • Może dlatego że serwer Polska jest zamknięty? XD

    Chyba że na inny chcieliście to rzeczywiście lipton

    Polyphemos


    A miałeś osiągnięty minimalny próg levelowy i wykonane wszystkie misje?



    Bo żeby przeniosło postać trzeba było mieć ustalony poziom i misje :)

    Tak, 1 lvl championa, wszystkie misje.


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    Edited once, last by SauBaar ().

  • Dlaczego wypowiadają się osoby, które nawet nie mają pojęcia jak działa system przeniesienia i insynuują jakieś totalne głupoty typu czy miałem zrobione wyzwania? Idzcie sobie nabijac posty gdzie indziej, polecam z TopurPL oraz ten drugi simp. Peace

    jk1gS3R.png

  • Dlaczego wypowiadają się osoby, które nawet nie mają pojęcia jak działa system przeniesienia i insynuują jakieś totalne głupoty typu czy miałem zrobione wyzwania? Idzcie sobie nabijac posty gdzie indziej, polecam z TopurPL oraz ten drugi simp. Peace

    Jak dla mnie to nikt nie wie jak działa system przeniesienia, bo zasady ciągle są zmieniane,ale rzeczywiście, trochę głupie padają tutaj pytania.

  • ODP OD GF : ( CIERPLIWOSC )

    serwer został zamknięty w czwartek 18 lutego, podczas trwania przerwy technicznej.


    Pierwsze przenosiny miały nastąpić dzisiaj tj. 24.02. podczas trwania przerwy technicznej. Ja o Was pamiętam i proszę uzbroić się w cierpliwość.

    Dokonamy wszelkich starań aby Pana postać została przeniesiona.   

  • ODP OD GF : ( CIERPLIWOSC )

    serwer został zamknięty w czwartek 18 lutego, podczas trwania przerwy technicznej.


    Pierwsze przenosiny miały nastąpić dzisiaj tj. 24.02. podczas trwania przerwy technicznej. Ja o Was pamiętam i proszę uzbroić się w cierpliwość.

    Dokonamy wszelkich starań aby Pana postać została przeniesiona.   

    Mamy 24.02 i jesteśmy po przerwie, a postacie nadal nie przeniesione. Znając życie algorytm, który odpowiada za przenoszenie postaci nie został w pełni przetestowany:)

  • żeby przenieść postać trzeba było mieć zrobione 6 wyzwań i 75 lvl ale to postać bez eq za 7 wyzwań miało być postać + ubrane eq

  • Nigdzie nie jest napisane pytałem się na suporcie czy moje postacie się zaliczają dostałem odpowiedz że tak zaliczyłem wyzwania i nie ma przeciwskazań do przekazania postaci na serwer polska a mam 90lvl z zrobionymi 7 wyzwaniami + logowanie dwuskładnikowe czyli 8 wyzwań mam też 3 postacie 75lvl 6 wyzwaniami i tez odpisali że mogę przesłać postać na Polskę czyli na pewno od 75 lvl można przesłać postać tak też było na jemiole też tam grałem i przesłali postacie bez problemowo tylko teraz jakieś problemy są bo niby dziś po resecie powinny postacie już być na Polsce chyba ze jutro będzie 2 reset

    Edited 3 times, last by WeZu ().

  • "

    na chwilę obecną nie wiem co jest przyczyną - część graczy przeniosło część nie




    [17:46]ale z drugiej strony, lepiej być tym nieprzeniesionym....




    [17:47]okazuje się, że Ci którzy zostali przeniesieni nie mają przeniesionego questloga ;p




    [17:47]czyli postępu questów...
    ...
    mam nadzieję, że do kolejnej przerwy ogarną temat :x "
    - Art


    No więc jest w pytę!
    Ta gra nas do pewnych rzeczy przyzwyczaiła i nie są to rzeczy pozytywne.
    Pozostaje nam czekać... Czekać nie na dobre wiadomości bo takowych nie będzie, a na brak złych : )

  • Nigdzie nie jest napisane pytałem się na suporcie czy moje postacie się zaliczają dostałem odpowiedz że tak zaliczyłem wyzwania i nie ma przeciwskazań do przekazania postaci na serwer polska a mam 90lvl z zrobionymi 7 wyzwaniami + logowanie dwuskładnikowe czyli 8 wyzwań mam też 3 postacie 75lvl 6 wyzwaniami i tez odpisali że mogę przesłać postać na Polskę czyli na pewno od 75 lvl można przesłać postać tak też było na jemiole też tam grałem i przesłali postacie bez problemowo tylko teraz jakieś problemy są bo niby dziś po resecie powinny postacie już być na Polsce chyba ze jutro będzie 2 reset

    Wyślij skrina w takim razie.

  • Dlaczego wypowiadają się osoby, które nawet nie mają pojęcia jak działa system przeniesienia i insynuują jakieś totalne głupoty typu czy miałem zrobione wyzwania? Idzcie sobie nabijac posty gdzie indziej, polecam z TopurPL oraz ten drugi simp. Peace

    Po prostu pytam, bo widziałem że tam dużo osób zaczyna grę albo miało po 30 lv i wolałem tylko poinformować :)

  • kolega mówił ( nie wiem czy to prawda) że art pisał na diskordzie że jak komuś nie przeniosło postaci, to dlatego że czitował i jest to blokada anty cziterska

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • kolega mówił ( nie wiem czy to prawda) że art pisał na diskordzie że jak komuś nie przeniosło postaci, to dlatego że czitował i jest to blokada anty cziterska

    Jakiś farmazon. Art napisał, że niektórym przeniosło, a niektórym nie. Dodał tylko, że jak komuś przeniosło to lipa, bo nie zaliczyło mu zadań XD.

  • kolega mówił ( nie wiem czy to prawda) że art pisał na diskordzie że jak komuś nie przeniosło postaci, to dlatego że czitował i jest to blokada anty cziterska

    Idź lepiej szukaj dziewczyny a nie będziesz kocopoły pisał bo tu poważne sprawy są ludzie dużo wydali na is żeby wbić wysokie lvl i zrobić dużo wyzwań mają eq za 100 won a im postaci nie chce przenieść a termin jest do 02 03 2021 potem usuwają postacie chyba

    Edited once, last by WeZu: Na mocy informacji, widniejącej w naszym systemie, stwierdzam, że ukończył Pan następujące wyzwania: - Wyzwanie #1 - Wyzwanie #2 - Wyzwanie #3 - Wyzwanie #5 - Wyzwanie #6 - Wyzwanie #7 Suma łączna wykonanych przez Pana wyzwań w grze wynosi: 6 (sześć) Na podstawie w/w informacji stwierdza się brak przeciwwskazań dla przeprowadzenia fuzji na swoim koncie, a transfer postaci będzie dla Pana dostępny, ponieważ spełnił Pan warunki przeprowadzenia transferu. Aby przeprowadzić fuzję na swoim koncie, należy przejść do strony zarządzania kontem (ikona śruby w launcherze GF), a następnie przystąpić do przydzielenia serwera docelowego. Ponadto nadmienia się, iż możliwość przeprowadzenia fuzji na swoim koncie mieści się w terminach: od 17.02.2021 do 2.03.2021, a zaplanowane transfery dokonywane będą podczas przerw technicznych. ().

  • Idź lepiej szukaj dziewczyny a nie będziesz kocopoły pisał bo tu poważne sprawy są ludzie dużo wydali na is żeby wbić wysokie lvl i zrobić dużo wyzwań mają eq za 100 won a im postaci nie chce przenieść a termin jest do 02 03 2021 potem usuwają postacie chyba

    Co do pierwszego się zgadzam. PanDzwonek i Topur powinni nabijać posty na matrymonialnym. Swoją drogą sam uważam swoje życie za nudne, ale żeby spędzać godziny na nabijaniu postów na forum to już chyba inny poziom :D

    Jeżeli chodzi o wątek tematu to jak oświadczył art przeniesienie jest do początku marca. Postać niby mam już przypisaną do Polski tyle że transferu jeszcze nie było więc nie wiem czego się spodziewać. Jak już wcześniej wspominałem jedyne czego możemy oczekiwać od administracji to brak złych wiadomości, bo na dobre wieści nigdy tutaj nie można było liczyć

  • Co do pierwszego się zgadzam. PanDzwonek i Topur powinni nabijać posty na matrymonialnym. Swoją drogą sam uważam swoje życie za nudne, ale żeby spędzać godziny na nabijaniu postów na forum to już chyba inny poziom :D

    Jeżeli chodzi o wątek tematu to jak oświadczył art przeniesienie jest do początku marca. Postać niby mam już przypisaną do Polski tyle że transferu jeszcze nie było więc nie wiem czego się spodziewać. Jak już wcześniej wspominałem jedyne czego możemy oczekiwać od administracji to brak złych wiadomości, bo na dobre wieści nigdy tutaj nie można było liczyć

    Mylisz się, do początku marca możesz zatwierdzić serwer w panelu gracza, a samo przeniesienie postaci powinno być na wcześniejszej przerwie technicznej. Niektórym to przeniosło, niektórym nie, tylko mamy problem z questlogami :)

  • Mylisz się, do początku marca możesz zatwierdzić serwer w panelu gracza, a samo przeniesienie postaci powinno być na wcześniejszej przerwie technicznej. Niektórym to przeniosło, niektórym nie, tylko mamy problem z questlogami :)

    Rozumiem że problem z questlogami mają ci którym postać została przeniesiona. Jak zwykle misje to nie problem tak biolog to już słaba sprawa :/
    Zaczynam się domyślać że ci co zostali przeniesieni to postacie które zostały przeniesione na Polyphemosa itd. Bo na Polskę nikt nie został przeniesiony

  • Na pytanie kiedy postacie zostaną przeniesione dostałem taką odp


    Na tą chwilę nie mamy informacji na ten temat. Bardzo proszę śledzić forum Metin2, tam wszystkie informacje zostają dodawane na bieżąco.
    Z poważaniem,
    Mandori
    Mistrz gry, serwer Polska