Posts by mrbufumetin97

Zduniu który zniszczył kanał Jędrzeja. Nagrywał ciekawe materiały chociaż rzadko, ale jako że zduniu stracił kanał przez wrzucanie jakichś przelotnych privów które swoją drogą padały po kilku miesiącach, to podpiął się do Jędrzeja.

Sanek robi ciekawe materiały i do tego dość często. Myślę że jako jeden z małej garstki mógłby nagrywać "oficjalnie" przedstawiając GF na youtube.

Don też wrzuca dobre materiały, ale rzadko i myślę że też należy do tej małej garstki

Ani Akarina, ani KM7 nie kojarzę. Za to gruby... No co tu dużo mówić. Nie dość że mierny gracz to pomimo wystartowania śmieciowego priva i oszukania widzów to pluje im w ryj na livach, a ludzie go i tak lubią xD

Jeden film jest na YT, gdzie gość likanem bodajże 55 lv bił baronke po 150k z kryta przy ubitych wszystkich jajkach.
    Ten duangeon jest dobry żeby latać sobie na początkach nowo otwartych serwów by dropić pierścienie tp, bronie na 75 i tytanki. Nic więcej

A i tak jak kolega wyżej wspomniał, nie dropi ci jad bo nie masz aktywnej, a tym bardziej ukończonej misji u uriela/kapitana.
    Jad dropi średnio co drugą królową nie ważne jaki się ma lv

Cześć!
    Aby trochę przytłumić spam toporka, któremu widać kącik matrymonialny do nabijania postów nie wystarcza, chciałbym zadać pytanie.
    Jako że o dziwo Bałtyk nie umiera jak Mintaka i Polyphemos to postanowiłem że zacznę tam swoją przygodę.
    Czy istnieje jeszcze bonus dla nowych kont oraz za uwierzytelnienie dwuskładnikowe na nowych kont w postaci autopotek, wierchowca na 3 dni itd?
    Założyłbym osobny post w pytaniach, ale niestety nawet w markecie nie mogę tworzyć postów :P
    Z góry Dziękuję za chęć pomocy w odpowiedziach.
    Niech Bóg smoków będzie z wami

Mylisz się, do początku marca możesz zatwierdzić serwer w panelu gracza, a samo przeniesienie postaci powinno być na wcześniejszej przerwie technicznej. Niektórym to przeniosło, niektórym nie, tylko mamy problem z questlogami :)

Rozumiem że problem z questlogami mają ci którym postać została przeniesiona. Jak zwykle misje to nie problem tak biolog to już słaba sprawa :/
    Zaczynam się domyślać że ci co zostali przeniesieni to postacie które zostały przeniesione na Polyphemosa itd. Bo na Polskę nikt nie został przeniesiony

Idź lepiej szukaj dziewczyny a nie będziesz kocopoły pisał bo tu poważne sprawy są ludzie dużo wydali na is żeby wbić wysokie lvl i zrobić dużo wyzwań mają eq za 100 won a im postaci nie chce przenieść a termin jest do 02 03 2021 potem usuwają postacie chyba

Co do pierwszego się zgadzam. PanDzwonek i Topur powinni nabijać posty na matrymonialnym. Swoją drogą sam uważam swoje życie za nudne, ale żeby spędzać godziny na nabijaniu postów na forum to już chyba inny poziom :D

Jeżeli chodzi o wątek tematu to jak oświadczył art przeniesienie jest do początku marca. Postać niby mam już przypisaną do Polski tyle że transferu jeszcze nie było więc nie wiem czego się spodziewać. Jak już wcześniej wspominałem jedyne czego możemy oczekiwać od administracji to brak złych wiadomości, bo na dobre wieści nigdy tutaj nie można było liczyć

"

na chwilę obecną nie wiem co jest przyczyną - część graczy przeniosło część nie

[17:46]ale z drugiej strony, lepiej być tym nieprzeniesionym....

[17:47]okazuje się, że Ci którzy zostali przeniesieni nie mają przeniesionego questloga ;p

[17:47]czyli postępu questów...
    ...
    mam nadzieję, że do kolejnej przerwy ogarną temat :x "
    - Art

No więc jest w pytę!
    Ta gra nas do pewnych rzeczy przyzwyczaiła i nie są to rzeczy pozytywne.
    Pozostaje nam czekać... Czekać nie na dobre wiadomości bo takowych nie będzie, a na brak złych : )

Może dlatego że serwer Polska jest zamknięty? XD

Chyba że na inny chcieliście to rzeczywiście lipton

Transfer na Polskę został uznany przez Arta za jak najbardziej możliwy. W zakładce przeniesienia także była Polska do wyboru. Jedynie przez pierwsze kilka dni wyskakiwał jakiś błąd i na początku tego tygodnia zostało to naprawione.
    Np. Ja po wybraniu serwera Polska zostałem powiadomiony że transfer odbędzie się przy najbliższej konswerwacji/restarcie serwerów.
    Niestety jak widać wszystko w tej grze patykiem po wodzie pisane więc nie byłoby wielkim zaskoczeniem gdyby moja postać z 1 lv czempiona i dziewięcioma skończonymi wyzwaniami wyparowała : )

w przypadku mintaki wcześniej zanim wystartował serwer był spis na temat yangów itp. i było powiedziane jakie wymagania muszą spełniać postacie.

znając życie w piątek będzie jakaś ogólna informacja a konta będą przeniesione w czwartek

"Czeka na Ciebie 10 tygodni skumulowanej akcji w Metin2, a po zakończeniu eventu masz możliwość przeniesienia swojej postaci – od 17.02.2021 do 2.03.2021. " - masz odpowiedź

Dobrze, za kilka dni ale żeby chociaż informacja była jak przygotować postać. Czy wiązać itemy czy nie
    Kompletnie nic, tylko tyle że serwer będzie zamknięty xD

"Szanowni Gracze,

Uprzejmie informujemy, że serwer zostanie zakończony w czwartek tj. 18 lutego, podczas trwania przerwy technicznej.

Wasz Zespół Metin2"

Koniec serwera w czwartek, a informacje odnośnie przeniesienia pewnie będą w piątek xD