Posts by KartonowyGips

Siema. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda teraz hydra na plu bo obiło mi się o uszy to że jakoś ją zmieniali wcześniej i w sumie nie wiem co i jak. Co się zmieniło? Jest trudniej / łatwiej?

Na Bałtyku jest tak, że biją to w 2osoby na łuk hacku i o dziwo ich nie banują, pomimo tego że byli wielokrotnie zgłaszani.

Jutro lece na bałtyk, mam sporo wolnego czasu i chce wrzucic też troche w IS i bede miał około 3k sm. Robie mentala bo po prostu lubie nim grac, z IS'a mam zamiary kupić power booster pack , 3 reke i jakies dodatkowe pierdoły typu buty wiatru etc do tego chce wybonować buty na ogien, nasior i tą tarcze chyba na 21 lvl. I moje pytanie brzmi czy zatrzymac sie na 4 bonie i mixowac czy sprobować wbić 5 bon i dopiero miksowac? po wbiciu do tego bonu (4) zostanie mi +- 1k sm w zalezności jakiego farta bede miał przy wbijaniu bonów. Nie jest to wiele i dlatego pytam was czy warto ryzykować z 5 bonem czy mixowac te 4 które będa :) A może macie jakies inne propozycje co do bonowania eq? Myśle ze najbardziej optymalne bedą buty nasior ( te na ogien) i tarcza ale możę ktoś doradzi mi coś innego :)

Niestety przegapiłem HH w weekend :c nie wiecie kiedy będzie następne?

Pozdrawiam odpowiadających ;)

Pamiętaj że nie ma broni młodego bohatera, co do mixowania, to raczej zależy ile sm Ci zostanie i wtedy myśl o 5b. Kolejne hh będzie zapewne pod koniec miesiąca lub początek następnego.

i tak mijaja juz ponad 2 tygodnie a my( przynajmniej ja) nie mozemy grac na swoich postaciach, a znajac zycie na rekompensate nie ma co liczyc, co z tego ze przepadaja nam eventy, nie mozemy oddawac biologa itp :)

Pewnie dadzą Rekompensatę- heksagonalne szkatułki na 2h. Myślę że to wszystko załatwi.

Zapewne ( jest to tylko moja opinia) GF sobie dokładnie wymyślił, żeby coś się znowu zadziało. To nie jest pierwszy serwer tymczasowy. Dziwne, że zawsze tłumaczą się tak samo i nie dają rekompensaty, a nam znikają kostiumy i umierają pety. :)

Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

Na pytanie kiedy postacie zostaną przeniesione dostałem taką odp

Na tą chwilę nie mamy informacji na ten temat. Bardzo proszę śledzić forum Metin2, tam wszystkie informacje zostają dodawane na bieżąco.
    Z poważaniem,
    Mandori
    Mistrz gry, serwer Polska

Dzieki, nie wiedzieliśmy tego.

Co do pierwszego się zgadzam. PanDzwonek i Topur powinni nabijać posty na matrymonialnym. Swoją drogą sam uważam swoje życie za nudne, ale żeby spędzać godziny na nabijaniu postów na forum to już chyba inny poziom :D

Jeżeli chodzi o wątek tematu to jak oświadczył art przeniesienie jest do początku marca. Postać niby mam już przypisaną do Polski tyle że transferu jeszcze nie było więc nie wiem czego się spodziewać. Jak już wcześniej wspominałem jedyne czego możemy oczekiwać od administracji to brak złych wiadomości, bo na dobre wieści nigdy tutaj nie można było liczyć

Mylisz się, do początku marca możesz zatwierdzić serwer w panelu gracza, a samo przeniesienie postaci powinno być na wcześniejszej przerwie technicznej. Niektórym to przeniosło, niektórym nie, tylko mamy problem z questlogami :)

kolega mówił ( nie wiem czy to prawda) że art pisał na diskordzie że jak komuś nie przeniosło postaci, to dlatego że czitował i jest to blokada anty cziterska

Jakiś farmazon. Art napisał, że niektórym przeniosło, a niektórym nie. Dodał tylko, że jak komuś przeniosło to lipa, bo nie zaliczyło mu zadań XD.

Nigdzie nie jest napisane pytałem się na suporcie czy moje postacie się zaliczają dostałem odpowiedz że tak zaliczyłem wyzwania i nie ma przeciwskazań do przekazania postaci na serwer polska a mam 90lvl z zrobionymi 7 wyzwaniami + logowanie dwuskładnikowe czyli 8 wyzwań mam też 3 postacie 75lvl 6 wyzwaniami i tez odpisali że mogę przesłać postać na Polskę czyli na pewno od 75 lvl można przesłać postać tak też było na jemiole też tam grałem i przesłali postacie bez problemowo tylko teraz jakieś problemy są bo niby dziś po resecie powinny postacie już być na Polsce chyba ze jutro będzie 2 reset

Wyślij skrina w takim razie.

Dlaczego wypowiadają się osoby, które nawet nie mają pojęcia jak działa system przeniesienia i insynuują jakieś totalne głupoty typu czy miałem zrobione wyzwania? Idzcie sobie nabijac posty gdzie indziej, polecam z TopurPL oraz ten drugi simp. Peace

Jak dla mnie to nikt nie wie jak działa system przeniesienia, bo zasady ciągle są zmieniane,ale rzeczywiście, trochę głupie padają tutaj pytania.

Witam

Logowałem się dzisiaj na platforme gameforge i pierwszy raz mi wyskoczyło zadanie, żebym udowodnił, że nie jestem botem XD

Tj. Był obrazek papugi i nad nim jakieś 4 inne obrazki w tym gwiazda. Zadanie brzmiało: "Przeciągnij papugę na obraz gwiazdy"

No to próbuję i nic. Okazało się że trzeba przeciągnąć gwiazdę na papugę. Zajęło mi ogarnięcie tego 10 min (tak wiem xD), ale byłem pewien że mam zbugowaną platformę i nie mogę się zalogować. Poprawcie to, bo to mnie dosyć zirytowało hahaha.

Czymże jest 10 minut wobec całej wieczności ?

Dla informacji GRACZY z MINTAKI. Jest już możliwość "przeniesienia" postaci na Polske. Szkoda , że takie informacje trzeba szukć na NIEMIECKIM FORUM! Tam jakoś na bieżąco odpowiadają graczom o zaistniałej sytuacji. Spokojnie Nasz Ukochany Teamie nie musicie już odpisywać...

PS. CM Z NIEMIEC napisał, że nie obiecuje ale może będzie szybciej konserwacja niz czwartek.

Nasze forum jest 100lat za murzynami, tak jak pisałem powyżej, team jest zdolny tylko do zamykania tematów, bez sensu jest to forum- brak informacji i odpowiedzi na pytania.

To raczej nie zależy od Arta :) On dostaje info i tyle. To było do przewidzenia. Za łatwo by było jakby nagle ktoś przeniósł sobie z 200 czy więcej sił np. Na Polske

Ale od arta zależy wyciągnięcie takiej wiadomości. Jeśli za łatwo by było, to po co wogole ten niby łatwiejszy serwer??? Rozgrywka na nim niczym nie różni się od gry na polyphemos. A no sory, tu było trzeba się spinać o wyzwania.