Rozmowy konTROLLowane Polyphemos

  • Robię sobie wczoraj polowania, a tu patrze bot
    Nie byłoby w tym nic dziwnego, jak na globala, ale jednak to że bot jest wyżej w rankingu ode mnie trochę mnie zabolało xD
    Wysłałem ticketa i dziś rano bot dalej w rankingu widnieje. Mało tego wbił sobie nawet lvl :D
    https://www.youtube.com/watch?v=Gh5iIBJFdxA

    Wysyłanie ticketa na support nie ma żadnego sensu. Jak już ktoś zamierza zgłaszać to jedynie poprzez discord oraz napisać do gma odpowiadającemu danemu serwerowi. Jest spora szansa, że bot dostanie blokadę.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Event dzieci kwiaty działa wam poprawnie? U mnie na chacie co jakiś czas pojawia się informacja że wydropiłem nasiona, ale w eq nic sie nie pojawia.

  • Event dzieci kwiaty działa wam poprawnie? U mnie na chacie co jakiś czas pojawia się informacja że wydropiłem nasiona, ale w eq nic sie nie pojawia.

    Nasionka masz przypisane do postaci.
    Obok minimapy masz literkę E, kliknij w nią to pokażą się wszystkie aktualne eventy.
    Będą tam również dzieci kwiaty, to tam otwierasz nasionka


  • armia botow, wysylanie ticketow do supportu nie dziala, nowe skrzynki w IS nadal słaba gra

    Moderator Freya:
    Poprawiłam brzydkie słowo.

    Edited once, last by Freya ().

  • Zapraszam do gildii. Jedyne wymagania to posiadanie discorda i częsta aktywność oraz minimalny is (przynajmniej na rękawiczkę). Gildia znajduje się w shinsoo pisać na PW na nick WojennyOkret :)

  • Udało się. Boss zbity,. Nagrody ok. Bonusy są też fajne, aleee... powaga?? bonusy takie jak +100% drop, czy +20% atak ktore są na 2/3 godziny ZNIKAJĄ PO ŚMIERCI. Chyba se jaja robicie.

  • Udało się. Boss zbity,. Nagrody ok. Bonusy są też fajne, aleee... powaga?? bonusy takie jak +100% drop, czy +20% atak ktore są na 2/3 godziny ZNIKAJĄ PO ŚMIERCI. Chyba se jaja robicie.

    +1, ciekaw jestem jak wygląda forma tego bossa który jest nie znefriony

  • xD tak jak kiedyś zgłosiłem bug z rękawicami. Podczas gdy była zakupiona w isie, a padła ta z szkaty 50/60 lvl drop automatycznie słabł o 3/4 wyglądało tak jakby się nie miało nawet w isie rękawicy napisałem im to że było testowane i zdecydowanie postać mi się zbugowała to wmawiali że nie ma czegoś takiego, pół roku później czytam patchnote - Poprawiono działanie rękawicy złodzieja bo się bugowały i tam jakiś opis... xD

  • dupajana był taki bug. Tak samo było z rękawicami z red lasu. Włożone te na 3h anulowały tą z isu. Drop był zerowy.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • dupajana był taki bug. Tak samo było z rękawicami z red lasu. Włożone te na 3h anulowały tą z isu. Drop był zerowy.

    ale i tak byś dostał info że nie ma buga


    jak zrobić tą głupią misje dochodzenie, już 10 raz resetuje biegam od 1 do drugiej po te nici


    Moderator Freya:
    Połączyłam i poprawiłam słowo.

    Edited once, last by Freya ().

  • Połączenie nowych serwerów, które nie miały broni bohaterów z serwerem eventowym z codziennym dropem oraz duszami gdzie każdy mógł robić solo meley na kilkanaście postaci to żart i plucie na graczy amicicia i carptura.

  • Przecież jest drugie info od Art 'a że fuzja obejmuje Amicicie i Carpture i że domyślnie po fuzji serwer ten będzie się nazywał Amicicia, ja już się w sumie pogubiłem XDDD

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay: