Posts by mrBUFU

    Przydałoby się coś w postaci klatki transportowej postaci, działającej na zasadzie biletu podróżnika ale między kontami.

    Umożliwiłoby to zredukowanie ilości kont GF/gry używanych przez gracza i niektórym zrobienie porządku na kontach zgromadzonych przez 13 lat gry.

    Po dorobieniu jakiegoś interfejsu z podglądem umożliwiłoby to również bezpieczny handel postaciami w grze co znacznie przełożyłoby się na żywotność produktu. Niedawno inna 20+ letnia gra mmorpg wprowadziła takie coś i spotkało się to z bardzo pozytywnym odbiorem przez jej społeczność.

    Jestem zdania że GF nie wprowadzi NIC co może ułatwić/polepszyć grę póki jest możliwość zrobienia danej rzeczy nawet w trudniejszy sposób w IS.
    Pisałem ostatnio o przedmiocie w is który zatrzymywałby czas upływu alchemii, ale doszedłem do wniosku że jest takie coś...
    Kupujesz 25 corów za 249 SM i wyciągasz cęgami czasu.

    Stacowanie PD, rękawic i masę innych rzeczy? Dopóki można kupić powiększony skład to nie jest to konieczne.

    Jedyne co przewiduje na najbliższe aktualizacje to rozszerzenie EQ do 6/8 kart, ponieważ na mapach Czempiona + mapach żywiołu jest ogrom przedmiotów. Rzecz jasna kolejne rozszerzenie ekwipunku będzie w is sowicie zobrazowane w SM. Coś w stylu "rozszerzenie ekwipunku+"

    Swoją drogą pozdrawiam support za robienie ze mnie idioty ponad miesiąc gdy napisałem ticketa w sprawie kupna rozszerzeń za ponad 1300 sm, a których w rzeczywistości kupiłem 7.
    Ticket po Polsku -> Napisz po angielsku -> Ticket po Angielsku -> To Polskie community, napisz po Polsku -> Ticket po Polsku -> Dział odpowiada jedynie na tickety w języku Angielskim lub Niemieckim -> Ticket po Polsku, Angielsku, Niemiecku w jednym zgłoszeniu -> Po ponad miesiącu Art chętnie rozwiąże sprawę

    Wybaczcie że pytanie od czapy.
    Pnie dropią od określonego lv? Ponieważ robię dropka specjalnie pod tę okazję, ale biłem to w m1 to w m2 i aktualnie dobijam 30 lv w świątyni i ani jeden pień nie poleciał.
    Czy to kwestia właśnie za niskiego lv czy może mam po prostu pecha?
    Dodam że mam 375% dropu

    Z chęcią bym zobaczył w grze przedmiot, oczywiście z IS'a który zatrzymuje czas który upływa podczas używania alchemii.
    Przydało by się stackowanie PDków na 1 godzine, jak i rękawic na 2/3 godziny.
    Widoczność % na pomyślne ulepszenie przedmiotu co by zobrazować jak mała jest szansa i zachęcić gracza do kupna podręcznika kowala :-)
    Dobrą rzeczą byłoby też rozszerzenie ekwipunku o kolejne...no powiedzmy 2 okna bo skoro przedmiotów w grze więcej, to analogicznie potrzebny jest większy ekwipunek

    Ja tam nie miałem problemu żeby podbić szarfe z 21 do 22% szarfą 11%.
    Jedna próba, ale z tego co wiem był to kosmiczny fart

    Najwyraźniej nie wyrażnie dla kogoś kto sporadyvczni wpada na forum

    mogło to być napisane w tekście a bpo ja nie wiem gdzie tam pisze że to dotyczyło Polyphemosa nawet nie wiem czy na tym, serwerze są nowe mapki dla lv 120 +

    Bo nie gram na Polyphemos !

    Ja nie gram na PL i wiem że na PL tego eventu nie ma, jest tylko na serwerze z eventem bossa świata.
    A skoro już sporadycznie wchodzisz na forum to można było już włożyć ten dodatkowy wysiłek i przesunąć suwak strony do góry ażeby przeczytać inne posty dotyczącego owego tematu

    Nie wiem czy administracja zdaje sobie do końca sprawę jak ogromny problem jest z botami. W dzień jest ich dużo ale to co sie dzieje w godzinach 23-6 to już przesada. Dosłownie bot na bocie. Nic nie pomaga codzienne zgłaszanie bo jak biegały tak dalej biegają. Najlepsze jest to ze są ubrane w normalne eq, szarfy, wierzchowce co pokazuje jak bardzo użytkownik boi sie bana. Alchemia coraz tańsza, sklepy pełne ulepów, nic tylko grać....

    Mają szarfy bo dropią z okejek, tam samo alchemia

    Ja już sam nie wiem, ta gierka była dnem od dawna. Ale sentyment jakoś przebijał się na powierzchnie.
    Aktualnie uczciwy gracz musi się bardziej bać o konto niż ktoś kto tłucze na bocie.

    Bez zablokowanego handlu lepiej nie wchodź do m1
    SM które dało się kupować taniej dzięki uprzejmości tureckich przyjaciół? Zmiana waluty kupna... A to przecież była żyła złota nie tylko dla typowego WojaKoxa69, ale i dla firmy. Jak dla mnie zmiana tureckiej liry na euro u zachodnich przyjaciół było splunięciem w pysk graczom i strzeleniem sobie w kolano za jednym razem.
    Może chcesz poexpić w v1? Podropić na deskach? Nie, nie, nie. Poczekaj aż bot zejdzie ze spota bo ty nie zdążysz zbić jednego mobka.

    Z resztą co ja się żale i tak będziemy wszyscy tutaj grać, a "góra' będzie nas robiła jak chciała :)

    za kupowanie ze sklepu nie ma bana

    jezeli kupujesz przez handel nie ma bana

    jezeli kupujesz przez handel i dasz kase, zamkniesz handel, otworzysz i wtedy dostaniesz tylko towar to wtedy moga to podciagnac pod bana jako zabieranie z bota dropu :)

    Ja nawet za coś takiego nie dostałem bana.
    Ba! Nawet po wysłaniu ticketa w obawie o bana dostałem zwrot że nie muszę się o nic martwić, o ile "bot" nie był mój :)
    Chodziło o sytuacje gdzie jakiś gość dał mi na handlu prawie stack bodzi. Myślę sobie, no głupi by nie wziął!
    Ale po chwili doszło do mnie że to raczej nie gość pomylił mnie ze swoim głównym kontem, a po prostu był to bot. Tłumaczył się tym że robił "Siatkę transakcji"

    W metinie wszystko da się odciągnąć bez wydania ni złotówki. Sam jestem na to zbyt leniwy, ale np. Wallander udowodnił, gdy jeszcze 105 był Max i w godzinę wbijał 1,5%

    Świeć Panie nad jego duszą [*]

    Dlaczego mam pretensje? Nie wiem, zacznijmy od tego że ich nie mam xD


    Stwierdziłem że metki mroku nie są na polyphemosie jak PL i że jest to młody serwer i... to chyba w sumie tyle. Odparłem zarzut iż są łatwe.

    A gram na tym serwerze bo po prostu chce :)

    *Serwer Polyphemos w założeniu*


    Na nowych serwerach będziecie grać z następującymi, specjalnymi ustawieniami:

    • Silniejsze potwory: zwiększono punkty życia i obrażenia większości potworów. 30% więcej punktów życia i 20% więcej zadawanych Wam obrażeń stanowi spore wyzwanie!

    *Nowa aktualizacja*


    Dodatkowo:


    Wraz z niniejszą aktualizacją zostanie zwiększona trudność misji Obrona Statku (ataku na Hydrę)


    Gracze Polyphemosa...

    9c77930943549164d790d09da473245f.th.png



    Okej, ale jako przykład podali broń

    A z tego co wiadomo ma dojść nowy set jubilerski, taliki i rękawice. Więc może znów coś pomieszali w tłumaczeniu xD Albo przez "nowe przedmioty na nowym kontynencie" mamy rozumieć, że wszystko co wydropi (więc niby nowe) na nowej mapie, będzie miało te losowe "wbudowane" bonusy.

    Tego właśnie próbuje sie dowiedzieć, lecz niestety agresywna postawa to nie cecha samej gry, ale nawet forum poświęconego metinowi :)

    Po wszystkich odpowiedziach dochodzę jedynie do wniosku że każda broń która dropnie na nowym kontynencie będzie miała zmienną wartość.
    Tak jak wspomniałeś, wartości dotyczą broni, a że aktualizacja nie przynosi nowych setów broni to będzie to dotyczyć każdej dropniętej na danej instancji.
    Reasumując jeżeli na nowym kontynencie dropnie ci truta/zodiak etc to będzie miała one losowe widełki statystyk. Zakładając że truty czy zodiaki będą tam dropić.
    A teraz wchodzi użytkownik forum i z pianą na ustach wkleja wypowiedzi Arta :P

    Tego czy na nowym kontynencie może dropnąć przykładowo truta.

    Więc czego ty nie zrozumiałeś w moim pytaniu?


    TY tak serio czy tylko udajesz? czytanie ze zrozumieniem to chyba w szkole podstawowej ucza ;d

    masz jeszcze raz CI wkleje

    u66maMT.jpg

    Czyli mówisz że bronie nie wchodzące w skład aktualizacji, ale które dropną na nowym kontynencie będą miały zmienne dmg...

    O to mi chodziło, dziękuję :)

    Aktualizacja na Plus


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    Losowość atrybutów dotyczy wyłącznie nowych przedmiotów na nowym kontynencie.

    Jedyne nowe przedmioty ze statystykami, które 'obowiązują' na starym kontynencie będą miały znaczenie.

    Dosłownie nowych przedmiotów? Czy przedmiotów też sprzed aktualizacji, ale NOWO dropniętych?

    Wybacz ale nie będę robił nowych cyjanitow xD dobrych bonow nie da się z dnia na dzień wkręcić

    Nikt nie każe robić nowych, po prostu GF zostawia nad ze świadomości że nasze bronie dziś są dobre czy nawet najlepsze, ale od jutra mogą być jeszcze lepsze.

    Poza tym, przecież można się domyślić że od jutra w is będzie dostępna zmianka parametrów broni więc dla tych bardziej "ambitnych" to okazja do zboostowania broni