Rozmowy serwera Polska

  • życie wróciło jak coś


    kolega sobie spami calymi dniami, że sprzedaje walute, może zamiast siedziec na forum ktoś sie gra zainteresuje? bo połowe tych moderatorow to ja bym zwolnil w ... bo oni nic nie robia ;)


    Moderator Moira:
    skoro nic nie robimy to łącze posty. Proszę używać funkcji edit a nie spamować nowe jeden pod drugim :P

    Edited 3 times, last by Moira ().

  • kolega sobie spami calymi dniami, że sprzedaje walute, może zamiast siedziec na forum ktoś sie gra zainteresuje? bo połowe tych moderatorow to ja bym zwolnil w ... bo oni nic nie robia ;)

    Zwalniać kogoś z coś na co nie ma wpływu? ^^ Zanim zaczniesz próbować oczerniać sugeruję zapoznać się z zakresem obowiązków poszczególnych osób funkcyjnych teamu.

  • Zwalniać kogoś z coś na co nie ma wpływu? ^^ Zanim zaczniesz próbować oczerniać sugeruję zapoznać się z zakresem obowiązków poszczególnych osób funkcyjnych teamu.

    Nawet jak zgłaszam do [SM]Drako czy to dostaje gotowca a bot czy spam bot w m1 jest nadal przez kilka dni więc jakby robili co do nich należy a nie tylko wysłać gotowca i cyk zgłoszenie mniej to by nie było pretensji. Ostatnio zgłosiłem bota do przerabiania odłamków i co biega od 2 tygodni.

  • Nawet jak zgłaszam do [SM]Drako czy to dostaje gotowca a bot czy spam bot w m1 jest nadal przez kilka dni więc jakby robili co do nich należy a nie tylko wysłać gotowca i cyk zgłoszenie mniej to by nie było pretensji. Ostatnio zgłosiłem bota do przerabiania odłamków i co biega od 2 tygodni.

    typek stawia po pare paczek po 100 krysztalow energii to na pewno recznie to wszystko klika xd

  • Nawet jak zgłaszam do [SM]Drako czy to dostaje gotowca a bot czy spam bot w m1 jest nadal przez kilka dni więc jakby robili co do nich należy a nie tylko wysłać gotowca i cyk zgłoszenie mniej to by nie było pretensji. Ostatnio zgłosiłem bota do przerabiania odłamków i co biega od 2 tygodni.

    Przepraszam ale nie chodzi mi o czas reakcji GM tylko o zarzucanie moderatorom brak działania w grze gdzie mam "uprawnienia" jak każdy gracz. Mam obowiązek zgłaszać jak wszyscy systemem supportu.

    Poza tym GMem byłem dawno. Pewnie wiele się zmieniło w procedurach. Jak zostanie zauważony to w grze nie ma łatwo. Ilość kopert rośnie lawinowo i każdy oczekuje natychmiastowej reakcji.

  • Przepraszam ale nie chodzi mi o czas reakcji GM tylko o zarzucanie moderatorom brak działania w grze gdzie mam "uprawnienia" jak każdy gracz. Mam obowiązek zgłaszać jak wszyscy systemem supportu.

    Poza tym GMem byłem dawno. Pewnie wiele się zmieniło w procedurach. Jak zostanie zauważony to w grze nie ma łatwo. Ilość kopert rośnie lawinowo i każdy oczekuje natychmiastowej reakcji.

    Dziwne bo jak się napiszę coś nie pochlebnego na temat administracji to znika to bardzo szybko.

  • Jeżeli wyczujesz różnice miedzy krytyka a obrażaniem lub wręcz nawet wulgarnym obrażaniem to nie sadzę żeby zniknęło. Przynajmniej nie u mnie w dziale.

    Głoszenie prawdy która boli zalicza się do krytyki czy już jest obrazą?

  • mialem troche sm na starym koncie i chcialem zakupic kupon sm ale nie mogę bo wyswietla się komunikat "dla twojej postaci nie ma w tej kategorii zadnych przedmiotów" wiem ze kiedys bylo cos takiego na steamie ale nie mam poloczonego

  • mialem troche sm na starym koncie i chcialem zakupic kupon sm ale nie mogę bo wyswietla się komunikat "dla twojej postaci nie ma w tej kategorii zadnych przedmiotów" wiem ze kiedys bylo cos takiego na steamie ale nie mam poloczonego

    A zeby orka oddane?

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • kolega sobie spami calymi dniami, że sprzedaje walute, może zamiast siedziec na forum ktoś sie gra zainteresuje? bo połowe tych moderatorow to ja bym zwolnil w ... bo oni nic nie robia ;)

    Nie wiem czemu oczekujesz, żeby Moderator Forum banował ludzi w grze. Sama nazwa wskazuje, że oni zajmują się forum. Im możesz zarzucić co najwyżej, że nie banują trolli nękających przy każdej okazji płeć żeńską na forum i mających już po kilkaset postów ;)


    Jeśli chodzi o boty to raczej obwiniaj GM'ów, którzy są tak nieudolni, że ręce opadają. Spambot w M1 jest 24/7. Kilka dni trwa banowanie botów na WH, gdzie oni już pewnie dawno wszystko mają sprzedane i robią sobie nowe konto. Nawet jak jest GM w grze i dokładnie wskażesz mu bota, to on nic nie może zrobić tylko "przekazać wyżej", podczas gdy reakcja w takiej sytuacji powinna być natychmiastowa. Nie wiem jakie wytyczne mają od GF'u, ale ewidentnie coś nie działa. Czego w sumie oczekiwać po firmie, która w 2022 nie jest w stanie wyłapać spambota wysyłającego cały dzień 5 wiadomości na sekundę. Chyba pozostaje liczyć, że serwer ponownie zostanie zamknięty, bo bez gruntownych zmian lepiej nie będzie pod tym względem.

    Chunjo górą!

    Sell dodania, cofki, zmianki żywiołów! [1w/1w/3w] [18%+ 40w]

  • Nie wiem czemu oczekujesz, żeby Moderator Forum banował ludzi w grze. Sama nazwa wskazuje, że oni zajmują się forum. Im możesz zarzucić co najwyżej, że nie banują trolli nękających przy każdej okazji płeć żeńską na forum i mających już po kilkaset postów ;)


    Jeśli chodzi o boty to raczej obwiniaj GM'ów, którzy są tak nieudolni, że ręce opadają. Spambot w M1 jest 24/7. Kilka dni trwa banowanie botów na WH, gdzie oni już pewnie dawno wszystko mają sprzedane i robią sobie nowe konto. Nawet jak jest GM w grze i dokładnie wskażesz mu bota, to on nic nie może zrobić tylko "przekazać wyżej", podczas gdy reakcja w takiej sytuacji powinna być natychmiastowa. Nie wiem jakie wytyczne mają od GF'u, ale ewidentnie coś nie działa. Czego w sumie oczekiwać po firmie, która w 2022 nie jest w stanie wyłapać spambota wysyłającego cały dzień 5 wiadomości na sekundę. Chyba pozostaje liczyć, że serwer ponownie zostanie zamknięty, bo bez gruntownych zmian lepiej nie będzie pod tym względem.

    masz racje ja juz pisałem wczesniej ale oni to jedna wielka sekta jak PiS ręka myje rękę jak pisałem ze GM w tej grze jest tylko od Stania na marmurku w M1 i zgrywania Boga w tej grze to mi posty usuneli ten tez pewnie nie zobaczycie bo zaraz usuną.

    Wymagania na GM powinny być takie ze co najmniej 2 dni w tyg musi być obowiązkowo dostępny w grze i robić postępy i składać raport o tym a tu sa tacy co ich nigdy w grze nie widziałem i piszą inni potem ze oni tez maja zycie prywatne to jak przez 2-3 tyg nie masz czasu zalogować do gry na 1h to po co jestes tym GM’m ustąp miejsca komuś co ma ten czas jak jest rekrutacja na GM to chyba wybierają po tym co maja jak najmniej czasu na gre a nie jak najwiecej i jeszcze te :crazy: co piszą „eeee bo GF im każe” co co im każe botów nie banować graczy nie pilnować ludzia nie pomagać według mnie wszyscy z GM sa to wywalenia i rekrutacje na nowo zrobic

  • masz racje ja juz pisałem wczesniej ale oni to jedna wielka sekta jak PiS ręka myje rękę jak pisałem ze GM w tej grze jest tylko od Stania na marmurku w M1 i zgrywania Boga w tej grze to mi posty usuneli ten tez pewnie nie zobaczycie bo zaraz usuną.

    Wymagania na GM powinny być takie ze co najmniej 2 dni w tyg musi być obowiązkowo dostępny w grze i robić postępy i składać raport o tym a tu sa tacy co ich nigdy w grze nie widziałem i piszą inni potem ze oni tez maja zycie prywatne to jak przez 2-3 tyg nie masz czasu zalogować do gry na 1h to po co jestes tym GM’m ustąp miejsca komuś co ma ten czas jak jest rekrutacja na GM to chyba wybierają po tym co maja jak najmniej czasu na gre a nie jak najwiecej i jeszcze te :crazy: co piszą „eeee bo GF im każe” co co im każe botów nie banować graczy nie pilnować ludzia nie pomagać według mnie wszyscy z GM sa to wywalenia i rekrutacje na nowo zrobic

    No to kiedy składasz podanie, mistrzu? :gm:

  • masz racje ja juz pisałem wczesniej ale oni to jedna wielka sekta jak PiS ręka myje rękę jak pisałem ze GM w tej grze jest tylko od Stania na marmurku w M1 i zgrywania Boga w tej grze to mi posty usuneli ten tez pewnie nie zobaczycie bo zaraz usuną.

    Wymagania na GM powinny być takie ze co najmniej 2 dni w tyg musi być obowiązkowo dostępny w grze i robić postępy i składać raport o tym a tu sa tacy co ich nigdy w grze nie widziałem i piszą inni potem ze oni tez maja zycie prywatne to jak przez 2-3 tyg nie masz czasu zalogować do gry na 1h to po co jestes tym GM’m ustąp miejsca komuś co ma ten czas jak jest rekrutacja na GM to chyba wybierają po tym co maja jak najmniej czasu na gre a nie jak najwiecej i jeszcze te :crazy: co piszą „eeee bo GF im każe” co co im każe botów nie banować graczy nie pilnować ludzia nie pomagać według mnie wszyscy z GM sa to wywalenia i rekrutacje na nowo zrobic

    GM nie musi nikomu "ustępować miejsca". Rekrutacja jest otwarta cały czas. Przy okazji zapraszam do zgłoszenia się.

    Poza tym:

    • Posiadasz sporą ilość wolnego czasu (przynajmniej 3h dziennie).

    Po 2-3 tygodniach nielogowania to już miałby poważne problemy "służbowe" o ile jeszcze byłby w teamie :D

  • a to wszystko wyjaśnia, wystarczy się zalogować raz na 2-3 tyg, przywitać sie na czacie i nauuuuura?

    Patrząc na zaangażowanie osób będących na Polsce to jedyny warunek by pozostać w teamie :)

    Boty spamią 24h/7 w red przerabiają sobie odłamki energii i nawet się z tym nie kryją bo na ch1 na legalu sb to rb a jak nawet jest jakiś GM to udaje że tego nie widzi...

  • Patrząc na zaangażowanie osób będących na Polsce to jedyny warunek by pozostać w teamie :)

    Boty spamią 24h/7 w red przerabiają sobie odłamki energii i nawet się z tym nie kryją bo na ch1 na legalu sb to rb a jak nawet jest jakiś GM to udaje że tego nie widzi...

    Jaka gra tacy GM-i.

    giphy.gif

  • GM nie musi nikomu "ustępować miejsca". Rekrutacja jest otwarta cały czas. Przy okazji zapraszam do zgłoszenia się.

    Poza tym:

    • Posiadasz sporą ilość wolnego czasu (przynajmniej 3h dziennie).

    Po 2-3 tygodniach nielogowania to już miałby poważne problemy "służbowe" o ile jeszcze byłby w teamie :D

    powazne problemu służbowe to co wy tam pakt krwi podpisujecie co mu chatę zabieracie bo sie nie zalogował prze 2 tyg bo nie rozumiem wywalacie z teamu i elo a poza tym tak jak kolega pisał wczesniej po czym wy to sprawdzacie czy był zalogowany w grze ? Po napisaniu Elo na czacie czy po byciu online te discordzie ? Bo nie wiem.

    Tak jak mowilem OBOWIAZKOWE SKŁADANIE RAPORTU Z TYGODNIA CO SIE ZROBIŁO W GRZE JAKIE POSTĘPY ITP ITD !!!!! A nie wejście o 3 w nocy napisać . Na czacie i o widzicie bylem bylem dostępny. Po czym wy to weryfikujecie ?


    Jaka gra tacy GM-i.

    ty synek nie pozwalaj sobie OK ? OK metina proszę mi tu nie obrażać tam tych pseudo GM to mnie nie obchodzi ale Metina to ty szanuj jak ojczysta flagę


    Moderator Moira:
    Połączyłam posty. Zostawiam dyskusje ze względu na zaangażowanie ale proszę powoli wracać do pierwotnego tematu działu!:D

    Edited once, last by Moira ().

  • powazne problemu służbowe to co wy tam pakt krwi podpisujecie co mu chatę zabieracie bo sie nie zalogował prze 2 tyg bo nie rozumiem wywalacie z teamu i elo a poza tym tak jak kolega pisał wczesniej po czym wy to sprawdzacie czy był zalogowany w grze ? Po napisaniu Elo na czacie czy po byciu online te discordzie ? Bo nie wiem.

    Tak jak mowilem OBOWIAZKOWE SKŁADANIE RAPORTU Z TYGODNIA CO SIE ZROBIŁO W GRZE JAKIE POSTĘPY ITP ITD !!!!! A nie wejście o 3 w nocy napisać . Na czacie i o widzicie bylem bylem dostępny. Po czym wy to weryfikujecie ?

    A to już pytanie do SGM+. Nie mi weryfikować efekty pracy kolegów z czerwonej części.

  • ty synek nie pozwalaj sobie OK ? OK metina proszę mi tu nie obrażać tam tych pseudo GM to mnie nie obchodzi ale Metina to ty szanuj jak ojczysta flagę

    Jesli jestes prawdziwym patriotą to nigdy flagi nie powinieneś porównywać do metina. Jak masz zamiar pisać takie bzdury to się w ogóle nie odzywaj.

    Nie wiem czy zauważyłeś , że nick Nexylia jest kobiecy wiec mi tu nie synkuj.

    giphy.gif

  • Patrząc na zaangażowanie osób będących na Polsce to jedyny warunek by pozostać w teamie :)

    Boty spamią 24h/7 w red przerabiają sobie odłamki energii i nawet się z tym nie kryją bo na ch1 na legalu sb to rb a jak nawet jest jakiś GM to udaje że tego nie widzi...

    od 2014r nikomu boty na Energie nie przeszkadzały a teraz ktoś na to zwraca uwagę? Będąc nawet w teamie nic ci to nie da. Możesz się tylko się cieszyć że marni cziterzy mają dostęp tylko multihacka czy krystal bota. Jeśli dodano by możliwe funkcjie które istnieją typu kick Hack to byś do gry się nie zalogował. Przynajmniej macie tanie kryształy nic tylko się cieszyć, uciekam bo dużo pracy w c++ , python czeka. Pozdrowienia dla wszystkich znajomych z Polski i Etolin :)

    Niektórzy ludzie nigdy nie umierają.Ci ludzie nazywani są "legendami".Chociaż są martwi, ich pomysły nadal żyją w innych ludziach.