Rozmowy serwera Etolin

  • a ten znowu [ciach] do wszystkich o eq, chłopie jak ci czegoś brakuje i ci żal pupsko ściska to się za dropienie biedaku weź a nie ferment siejesz co jest kogo xD przecież tego się czytać nie da

    Człowieku ja w swoim czasie miałem takie eq ze co najwyżej mógłbyś mi pomóc wejść na smoka xD


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem pseudocenzurę z cytatu.

    StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

  • Człowieku ja w swoim czasie miałem takie eq ze co najwyżej mógłbyś mi pomóc wejść na smoka xD

    masz na myśli te gdzie na własnych filmach podczas wojny kto cie nie uderzył 3/4 hp spadało? masz rację takie eq miałeś, że bym ci z litości na smoka pozwolił wejść xD

  • A to nie było tak że on pożyczył je tobie a ty BEZ JEGO WIEDZY dałas je kryndorowi którego zbanowali? Obiecywałaś ze mu sie zrekompensujesz a rekompenasty brak.

    Ciekawym faktem jest też że jestes gołodupcem i nie masz nic a nagle znalazł sie ekwipunek na expionko w lesie.

    Może nam to jakos wytłumaczysz

    Marcin EQ przekazal bezposrednio Kryndorowi, a to juz nie moja sprawa ze go zbanowali i nie zamierzam ponosic zadnych konsekwencji.

  • masz na myśli te gdzie na własnych filmach podczas wojny kto cie nie uderzył 3/4 hp spadało? masz rację takie eq miałeś, że bym ci z litości na smoka pozwolił wejść xD

    Ale ty wiesz ze w 2016/2017 to bylo normalne? Każdy walił dużo łapanie ze skila z 10k to bylo normalne bo tak sie biło. Teraz sa takie czasy ze się podniecasz jak bijesz w postacie po 1.2k xD

    StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

  • Ale ty wiesz ze w 2016/2017 to bylo normalne? Każdy walił dużo łapanie ze skila z 10k to bylo normalne bo tak sie biło. Teraz sa takie czasy ze się podniecasz jak bijesz w postacie po 1.2k xD

    Czasy były takie, że grałeś na łatwizne likanem, bo mało kto abs miał i teraz próbujesz mi pisać, że byś mnie ustawił jakbyś chciał. Jakie czasy taka gra, a w 2016/2017 nie było normalne zgarnianie od każdego po 3/4 paska hp, tymbardziej od jakichś noname.

  • Czasy były takie, że grałeś na łatwizne likanem, bo mało kto abs miał i teraz próbujesz mi pisać, że byś mnie ustawił jakbyś chciał. Jakie czasy taka gra, a w 2016/2017 nie było normalne zgarnianie od każdego po 3/4 paska hp, tymbardziej od jakichś noname.

    Ty wiesz najlepiej co było na etolinie w tamtych czasach

    Zakładam że gdy ja chodziłem na smoka ty w tym momencie dropiles odlamki na lemurach.

    Oczywiście ze dla ciebie to sa no name bo wtedy nie grałeś ale ty wiesz najlepiej

    StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

  • Oczywiście ze dla ciebie to sa no name bo wtedy nie grałeś ale ty wiesz najlepiej

    Skąd ta pewność, że nie grałem? Nawet pogrom grał i był słabym noname, takim samym jak ty i widzisz jak teraz szczeka. Nie bije się ale do napisania najwięcej, pozdro. xD

  • Skąd ta pewność, że nie grałem? Nawet pogrom grał i był słabym noname, takim samym jak ty i widzisz jak teraz szczeka. Nie bije się ale do napisania najwięcej, pozdro. xD

    Wole być dla ciebie "noname" niz być znany z tego że jestem pajacem calatorem jr. ( tak o tobie mowa)

    StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

  • Ale to ty piszesz, że jestem na strzała, a bałeś sie przyjechać. xD

  • Czasy były takie, że grałeś na łatwizne likanem, bo mało kto abs miał i teraz próbujesz mi pisać, że byś mnie ustawił jakbyś chciał. Jakie czasy taka gra, a w 2016/2017 nie było normalne zgarnianie od każdego po 3/4 paska hp, tymbardziej od jakichś noname.

    demon, w tamtych czasach nikt o tobie nie słyszał, bo nic nie miałeś, teraz też nic nie masz, znany jestes tylko z [ciach] lizania tyłka w ire i pozyczania eq, latasz pozyczoną postacią na smoka i to tylko wtedy jak całą gildią przyjdziesz pod smoka i ktoś za ciebie wejdzie, po jednej zadymie wystawiłeś swoje mixy na sprzedaż, a sapiesz do florka który na likanie sie zawsze bił, choćby sam, a nie jak ty się zawsze chowałeś za czyimiś plecami, bo sam nigdy nic nie osiągnąłeś .


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem niestosowny zwrot.

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • po jednej zadymie wystawiłeś swoje mixy na sprzedaż

    Od października biłem się jeszcze na samosie na praktycznie każdej zadymie, jak dali bilety na etolin to ninją może na 3/4 zadymach mnie nie było. Przyszedłeś na 3 zadymy od fuzji serwerów i jaja w pióra obrosły? Chociaż o jakich jajach tu mówimy jak ty się ukrywałeś przez pół roku. xD

    sapiesz do florka który na likanie sie zawsze bił, choćby sam, a nie jak ty się

    a masz to na materiale?! xD wyj

  • 2016/2017 w tych czasach jeszcze grałem. Miałem tyle ile miałem nie było ani źle ani dobrze, poznałem wielu topowych graczy ale nigdy nie słyszałem o ItsDemonWolf i nie wiem nawet kto to do dnia dzisiejszego.

    Czasem się dziwie że ludzie znają mnie lepiej niż ja sam xD a ja ich nie znam :rofl:

    Niektórzy ludzie nigdy nie umierają.Ci ludzie nazywani są "legendami".Chociaż są martwi, ich pomysły nadal żyją w innych ludziach.

  • Czasem się dziwie że ludzie znają mnie lepiej niż ja sam xD a ja ich nie znam :rofl:

    muszę cię zmartwić, ciebie też tu większość nie zna i ma cie w 4 literach, takie życie nie martw się xD

  • Od października biłem się jeszcze na samosie na praktycznie każdej zadymie, jak dali bilety na etolin to ninją może na 3/4 zadymach mnie nie było. Przyszedłeś na 3 zadymy od fuzji serwerów i jaja w pióra obrosły? Chociaż o jakich jajach tu mówimy jak ty się ukrywałeś przez pół roku. xD

    a masz to na materiale?! xD wyj

    od momentu kiedy przeszło NP do czerwonych to byłeś tylko raz na zadymie gdzie robiłes za dywam i potem juz wystawiłeś eq na sprzedaż, a Ja gdzie miałem być wczesniej na zadymie skoro byłem w niebieskich ? przecież nie bede wam pomagał.

    A co do florka to materiały sie napewno znajdą jeśli chcesz poogladać. Gorzej z tobą, ty nie masz żadnych materiałów gdzie sam o cokolwiek walczysz, bez kolegów, bo nie masz jaj

    Jazzzy - Etolin - mental 120