Rozmowy serwera Etolin

  • oj @Michu nie czytałeś uważnie, inaczej dostrzegłbyś "2k19" i byłoby BINGO - a ostatni wpis dostarczył też "białoryczerzyka" :D fajne to bingo, muszę sobie wydrukować xD

    Niestety białorycerzyk i 2k19 było po północy. :(

    Edited 2 times, last by Michu ().

  • @Nikeee88 używa nielegalnego oprogramowania do szybszego poruszania się, mam ss

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Oczywistym jest, że po aferze dzwonowej, irre top1 już nie jest. Nawet te ich ciągłe wypominanie 24k, co udało im się raz walnąć w typa (który pewnie w tamtym momencie miał założone eq na meley), jest niesmaczne jak kanapki do szkoły miniarixana. Najsmutniejsze jednak jest to, że w 2k19 te wyjące mixy nawet w kole stoją na odpalonej alchemii, gdyż boją się, że ktoś jeszcze udokumentuje jak dostają np 17k dmg. I tak jak Pogrom nie chciał wrzucać ss rozmowy z igorem, tak też ja nie chce już pisać o tej gildii, w której mamy białorycerzyka czy też tego gościa, co twierdzi że dropienie jest dla biednych - bo moje posty o takiej treści zwykle kończą jako usunięte



    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Oczywistym jest, że po aferze dzwonowej, irre top1 już nie jest. Nawet te ich ciągłe wypominanie 24k, co udało im się raz walnąć w typa (który pewnie w tamtym momencie miał założone eq na meley), jest niesmaczne jak kanapki do szkoły miniarixana. Najsmutniejsze jednak jest to, że w 2k19 te wyjące mixy nawet w kole stoją na odpalonej alchemii, gdyż boją się, że ktoś jeszcze udokumentuje jak dostają np 17k dmg. I tak jak Pogrom nie chciał wrzucać ss rozmowy z igorem, tak też ja nie chce już pisać o tej gildii, w której mamy białorycerzyka czy też tego gościa, co twierdzi że dropienie jest dla biednych - bo moje posty o takiej treści zwykle kończą jako usunięte



    Oszukane. xD

  • Irre jest top1 a jak sie z tym nie zgadzasz to zbierz ekipe, idz do chunjo/red i pokaz bijac sie ze nie mamy racji :* powodzenia

  • zapomniałeś o fantazjach tego goscia w kamyku na dropa i pożyczonym EQ od rudego, co to dom buduje za wony xD

    alius cogitamentum, quod nemo possum interpretor

  • hahah chyba wiem o czym mówisz dropku xD ale to jest całkiem legalne - przysiENgam!

    @Nikeee88 ja Ci mówię, nie cwaniakoj nie cwaniakoj

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • A kilka lat temu Disturbed wygralo turniej gildyjny, czego nie zrobilo irre.

    A ty co wygrałeś?


    Chyba bilet z Wetara na Samos A czekaj to nie wygrana był dobrowolny zakup.


    Po za tym Disturbed skończyło grę z dobre 3 lata temu.


    Nie Słuchaj, Co Inni Mówią o Tobie Za Plecami, Lew Nigdy Się Nie Ogląda,
    Kiedy Mały Piesek Za Nim
    Szczeka.

    Edited 2 times, last by TeVi ().

  • @Lexio z waszmością wielmożnym mawerikiem musisz się porozumiewać językiem urzędowym, ja bym po każdej wypowiedzi w stronę czcigodnego samarytanina dopisywał "pozdrawiam Lexi0ricK"

  • Jak dobrze, że nie mam dzisiaj czasu z wami rybek połowić. Mniej nerwów nadszarpniętych. POWODZENIA W ŁOWIENIU. Tylko nie zapomnijcie kupić rybich wnętrzności w Item Shopie.

    遊園地


  • Jak dobrze, że nie mam dzisiaj czasu z wami rybek połowić. Mniej nerwów nadszarpniętych. POWODZENIA W ŁOWIENIU. Tylko nie zapomnijcie kupić rybich wnętrzności w Item Shopie.

    jest takie cos jak zelazna skrzynka z ktorej leca co 3 otwarcie rybie wnetrznosci


    taki trik za darmo od top1 gildii

  • Wybacz mogę Cie urazić

    Easy. Widzę oznake szacunku z Twojej strony, toteż szanuje do momentu. Szacunek = Szacunek

    Przeczytaj post DonDzwona spójrz na sytuacje z jego perspektywy następnie owych pań i odpowiedz sobie na kilka pytań.
    Czego oczekiwały panie
    Tylko czy taka jest prawda?
    Cze te miłe panie nie zakładają masek? Czy ucieczka od rzeczywistość nie pogłębia jedynie ich problemu?

    Ogólnie dłużej analizowałem Twojego posta. Naprawdę dłużej, nie 15min czy godzinę. Także możesz się czuć naprawdę szanowany bo poświęciłem osobisty czas, a to tylko forum nie, więc nie musiałem :D Wracając do tematu. Starałem się spojrzeć na sytuację z jego perspektywy, bo wiadomo kultura oraz dobre maniery nakazują spojrzeć na sytuację z jednej jak i drugiej strony konfliktu. Spojrzałem, Ale jednocześnie.. nie mogłem znaleźć racjonalnego wytłumaczenia do zachowania dona. Wiadomości z @Aata... nie Atta jak mu to coś stoi XD ?
    [ciach]


    Ewentualnie jak nie ta potrzeba, to może Don ma tyle kompleksów, że leczy je bawiąc się w jak to nazwałeś fikcyjnym świecie, który jest dla niego pewnym rodzajem odskoczni?


    Trochę hipokryzja. Obrażać dziewczyny od "wagii ciężkiej" jednocześnie będąc jej przedstawicielem. Co więcej? Wagę można zmienić. Brak mózgu jest nie odwracalną zmianą.


    Perspektywa przeciwną zaprezentował DonDzwon (Don odwrócił sytuację i zagrał na ich emocjach).

    czekaj jak to szło?

    Czy takie kokietowanie po jest ok nawet w fikcji? Granie na uczuciach innych?

    wydaje mi się że sam odpowiedziałeś sobie na powyższe pytanie :D


    Wszystkim przed wydaniem osądu zalecam podejście, postawienia się w sytuacji drugiej osoby i opowiedzenia sb na pytanie a jak ja bym się zachował ?

    jak bym się zachował?
    Zacznijmy od tego, że nie wyrywałbym pół serwera, po czym nie pisał że "no zakochują się we mnie koleżanki" bywa XD mówisz o bawieniu się emocjami? A tak naprawdę Kryndorek czerpie z tego większą przyjemność, niż którakolwiek z przedstawicielek płci pięknej, które padły jego ofiarą. Ale widocznie mało znasz te piękne kobiety ;)


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem niestosowny zwrot.

    Edited once, last by Helio ().

  • Jak dobrze, że nie mam dzisiaj czasu z wami rybek połowić. Mniej nerwów nadszarpniętych. POWODZENIA W ŁOWIENIU. Tylko nie zapomnijcie kupić rybich wnętrzności w Item Shopie.

    bez sensu to łowienie, jak teraz w godzine można wyciągnąć max 35 puzzli, co równa się 2-3 otwarcia podkreślam NA GODZINĘ, podczas gdy wcześniej było to 1 otwarcie na około 2 minuty? Śmiech na sali gf jak zwykle zwęszył interes i wszystko musiał do isa włożyć :rofl:

  • A ja mam pozdrowienia od sławnego youtubera :)






    A w ogóle ten event trochę bez sensu. Nie mam dokładnych danych, ale czysto teoretycznie jeśli szansa na wyłowienie ryby wynosi 20%, to do tego jest powiedzmy 20% na wyłowienie puzzla. Czyli to jest ułamek ułamka i ci co nie mają rybich wnętrzności, to trochę lipa.

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Quote from Lexio

    A kilka lat temu Disturbed wygralo turniej gildyjny, czego nie zrobilo irre.

    Lexio czy ty próbujesz zmienić historie, disturbet było top2 więc nie wygrało z tego co pamiętam był to rok 2014 i okolice maja i wygrała gildiia z niebieskich UnitedDevils :D i dzięki Jarkowi40 który nie zastosował się do zasad i jeździł na wierzchowcu. jego magiczne ctr+h przypominam że united byli niebiescy. pozdrawiam

    Niektórzy ludzie nigdy nie umierają.Ci ludzie nazywani są "legendami".Chociaż są martwi, ich pomysły nadal żyją w innych ludziach.