Rozmowy serwera Etolin

  • Ale wy też możecie czasem przyjść :> Spokojnie nie gryziemy xD

    ja tam nie ufam czerwonym, na pewno mnie podpuszczasz i chcesz pogryzc :(

  • [ciach]

    Tak, a mam ci przypomnieć jak to było z twoimi rubinkami? Tak? I gdzie one są? po godzinie szukania mam tego ssa i co o nim możesz powiedzieć?
    Ty serio myślisz ze ludzie są głupsi od ciebie?
    tak jak eylis nabrałeś, tak jak cykadę nabrałeś, to mnie wybacz, ale nie nabierzesz.


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem treść cytatu.

  • zresztą jest na filmie jakie mi weszły i nie pogrążaj się bo aż tak dobrych rubinek nie mialem :P

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Proszę bardzo,to były moje rubinowe kolczyki

    i nie pogrążaj się bo nawet to na filmie jest,możliwe że jesteś moim fanem ale to nie znaczy że masz mnie faworyzować.


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem błędny kod.

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • hehe zaraz zawołam ziomków z tsa to się z ciebie pośmiejemy:d tak się tymi kolczykami na tsie chwaliłeś a teraz się wszystkiego wypierasz.

  • Tak, a mam ci przypomnieć jak to było z twoimi rubinkami? Tak? I gdzie one są? po godzinie szukania mam tego ssa i co o nim możesz powiedzieć?Ty serio myślisz ze ludzie są głupsi od ciebie?
    tak jak eylis nabrałeś, tak jak cykadę nabrałeś, to mnie wybacz, ale nie nabierzesz.

    Po co mnie w to mieszasz?

    :???:

  • Drogi panie emerycie proszę pamiętać że tutaj też obowiązuje regulamin forum, tego typu wyzwiska nie będą tu tolerowane. Aż się szczerze sam zdziwiłem, bo ledwo 10 minut po zgłoszeniu twojego posta ten znikł, a ty dostałeś stalową kłódeczkę obok nicku. Dziwne, ale dobre.

  • [ciach]
    Człowiek się bladym świtem do lasu na grzyby wybrał, to somsiad już przed nim metki wybił i jeszcze passata przy drodze zostawił.


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem offtop.

  • Tak, a mam ci przypomnieć jak to było z twoimi rubinkami? Tak? I gdzie one są? po godzinie szukania mam tego ssa i co o nim możesz powiedzieć?

    Typ wkleja Łzy, piszesz że podklejane, teraz piszesz o rubinkach o których tematu nie było (ale rubinki swoją drogą kosa, podobne łzy 55 absa w m1 za 100-120w stały :P )

    Ty serio myślisz ze ludzie są głupsi od ciebie?
    tak jak eylis nabrałeś, tak jak cykadę nabrałeś, to mnie wybacz, ale nie nabierzesz.

    Nabraliśmy się na Łzy czy rubinki bo już sam nie wiem :/

  • Stary ale jaki masz problem? Za ciężko Ci zrobić jeden ruch więcej myszka? Dobrze że powstał taki wątek dlatego, że najczęściej niósł on więcej nienawisci i pogardy do siebie nawzajem, że już nie mówiąc o dokładaniu pracy @Ascoranowi. Powstał żeby dowalanie sobie nawzajem odbywało się tam. Przynajmniej Ascoran ma mniej pracy a tu się wchodzi i czyta normalne posty, ludzi przy pełnych władzach umysłowych.

    Jaki masz problem przewinąć scrollem to czego nie chcesz czytać? Czyli uważasz, że w drugim temacie nie będzie musiał sprawdzać tych postów? Zresztą i tak każdy będzie dalej tutaj pisał, a nie w jakimś durnym temacie, który sobie wymyślił jakiś spamerowy typ, bo przeszkadzają mu tematy związane z serwerem w jego dyskusjach XD Pomijając fakt, że większość z tych płaczków już nawet nie gra i sami o tym pisali.

  • xD niedlugo to w tym metinie bedziecie pisac na per pan takie lizodupy xD ze ja p

    Jakiś problem?

    Jaki masz problem przewinąć scrollem to czego nie chcesz czytać? Czyli uważasz, że w drugim temacie nie będzie musiał sprawdzać tych postów? Zresztą i tak każdy będzie dalej tutaj pisał, a nie w jakimś durnym temacie, który sobie wymyślił jakiś spamerowy typ, bo przeszkadzają mu tematy związane z serwerem w jego dyskusjach XD Pomijając fakt, że większość z tych płaczków już nawet nie gra i sami o tym pisali.

    wywalone mam stary naprawdę, ale jak widzę jak obrażasz zamiast napisać z kulturą to sory, nosi :)

  • Stary ale jaki masz problem? Za ciężko Ci zrobić jeden ruch więcej myszka? Dobrze że powstał taki wątek dlatego, że najczęściej niósł on więcej nienawisci i pogardy do siebie nawzajem, że już nie mówiąc o dokładaniu pracy @Ascoranowi. Powstał żeby dowalanie sobie nawzajem odbywało się tam. Przynajmniej Ascoran ma mniej pracy a tu się wchodzi i czyta normalne posty, ludzi przy pełnych władzach umysłowych.

    A o czym ty chcesz tu rozmawiać jak nie o wojnach na tym serwerze? Nic innego się tu nie dzieje xd


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem treść jednego cytatu.

    :???:

  • Napisałem że odniosłem się głównie do typa za obrażanie.

    To ja chyba ślepy jestem, bo nie widzę w tej Twojej pierwszej wypowiedzi nic na temat obrażania.


    A chyba, że Ty bronisz tematu tylko dlatego, że nazwałem ich tym kim według mnie są na tym forum, no to ok, super argument.


    Drugi bo brak edycji.


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

  • Masz problem do ludzi co pisza w dobrym temacie o rzeczach ktore tutaj zawsze od 12lat gry byly sa i beda traktowane jako glowny temat rozmow ludzi