Rozmowy serwera Etolin

  • Siema kumple z Etolina, pytanko odnośnie cen alchemii. Jak wyglądają teraz ceny starej wybornej/znakomitej na waszym serwerze ? Nowa totalnie zniszczyła starą czy np. 30% starej ceny za perfy zostało ?


    Z góry dzięki za info

  • Witam mam pytanko po aktualizacji 19.0 wyczyściło mi sloty z alchemii, gdzie mam teraz tych kamieni szukać ???

  • Witam mam pytanko po aktualizacji 19.0 wyczyściło mi sloty z alchemii, gdzie mam teraz tych kamieni szukać ???

    Magazyn isu. Ikona w eq smoka.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Widać, że metin już nie ma żadnych wyzwań dla graczy , jak ludzie uznają za osiągniecie kupienie sobie itemu za goldy

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Widać, że metin już nie ma żadnych wyzwań dla graczy , jak ludzie uznają za osiągniecie kupienie sobie itemu za goldy

    potwierdzam zero wyzwan

  • Na yangi też trzeba zapracować (no chyba, że ktoś kupuje nielegalnie, ale to już inna sprawa). Nie rozumiem, czemu miałby się nie cieszyć, czy nie chwalić nowym zakupem - ja też kupuję gotowe itemy, bo nie mam ani tyle kasy, ani tyle cierpliwości, żeby je wbijać na +9, bonować i mixować. Może i to nie jest duże wyzwanie, choć uważam, że znaleźć odpowiedni item, za odpowiednią cenę, to też jest sztuka

    alius cogitamentum, quod nemo possum interpretor

  • Chyba się nie zrozumieliśmy, brak wyzwań czyli kupienie gotowego itemu =brak wysiłku ze strony gracza,myślenia czy jakichkolwiek umiejętności. Ja też wole wydać kasę bo jest to po prostu taniej w tych czasach ale przez to, że w ogóle jest taka możliwość ta gra schodzi na psy.

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Chyba się nie zrozumieliśmy, brak wyzwań czyli kupienie gotowego itemu =brak wysiłku ze strony gracza,myślenia czy jakichkolwiek umiejętności. Ja też wole wydać kasę bo jest to po prostu taniej w tych czasach ale przez to, że w ogóle jest taka możliwość ta gra schodzi na psy.

    Ja doskonale rozumiem o co Ci chodzi, jednak się nie zgodzę - tzn. oczywiście wyzwaniem jest zrobić sobie samemu jakiś przedmiot, ale mało kto ma tyle szczęścia/samozaparcia, aby to robić, a znaleźć do kupienia fajny przedmiot i zarobić na niego, też nie jest lekko. Natomiast skoro jest w grze możliwość handlu, to uważam, że trzeba z niej korzystać.
    Poza tym uśmiech sam ciśnie mi się na usta, jak pomyślę jakbyście byli poubierani, gdyby każdy musiał sobie sam wydropić, ulepszyć, wybonować i wymixować EQ... :phatgrin::crazy::rofl:

    alius cogitamentum, quod nemo possum interpretor

  • Ja doskonale rozumiem o co Ci chodzi, jednak się nie zgodzę - tzn. oczywiście wyzwaniem jest zrobić sobie samemu jakiś przedmiot, ale mało kto ma tyle szczęścia/samozaparcia, aby to robić, a znaleźć do kupienia fajny przedmiot i zarobić na niego, też nie jest lekko. Natomiast skoro jest w grze możliwość handlu, to uważam, że trzeba z niej korzystać.Poza tym uśmiech sam ciśnie mi się na usta, jak pomyślę jakbyście byli poubierani, gdyby każdy musiał sobie sam wydropić, ulepszyć, wybonować i wymixować EQ... :phatgrin::crazy::rofl:

    Tak się składa, że jestem taka osoba i całkiem nieźle daje radę.

    turboo ~105lv~ ~OFF~
    reinless ~105lv~ ~OFF~

  • Tak się składa, że jestem taka osoba i całkiem nieźle daje radę.

    Naprawdę sam wszystko wydropiłeś itd? Łącznie z mixami, kamykami etc.? To gratuluję! Jestem pod wrażeniem :D Jednak nawet "boskie" EQ jest robione zbiorowo, jak się dowiadujemy z poprzedniej strony i raczej jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę :)

    alius cogitamentum, quod nemo possum interpretor

  • Nie będę łagodzić sytuacji z osobą, której nawet nie lubię. Nie twoja sprawa, więc się nie wtrącaj

    "Stary" post, ale miałam banana od czarodzieja.


    Jeśli nie chcesz, żeby ktoś się wtrącał do twoich spraw, to nie afiszuj się z nimi.


    Cisnąć drugiego człowieka publicznie i mieć ból, ze ktoś się do tego odniósł.

  • Nie rozumiem czemu nie może być legalne sprzedawanie eq/postaci przecież i tak nikt nie wyniesie tego poza grę...sprzedaż kupno było jest i będzie Chcąc nie chcąc właścicielem będzie nadal Gf.. Zaczynając od nowa ile trzeba czasy wkładu gotówki aby dogonić resztę graczy?

    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



    GG:49939998



  • Niektorych itemow nie da sie zrobic samemu. Ja mieszalem sobie zbroje na moby i po 80w na zmianki nie wbilem nic. przez całą gre i jakies 1000 zmianek wbilem tylko 2 itemy ktore mozna nazwac z gornej półki ;p

  • Czekajcie, bo nie rozumiem.


    Typ twierdzi, że gra nie oferuje wyzwań i schodzi na psy, bo...uwaga... możne KUPIĆ item, który ktoś zrobił i nie trzeba go samemu dropić, dropić ulepów, kuć, dropić zmianek i mixować 1000x?


    Sorry, ale zarobienie na niego też wymaga czasu i odrobiny pomyślunku, chyba, że kogoś zadowoli kopanie rud 1 postacią.


    A najlepiej to zablokujmy jakikolwiek handel, ale wtedy połowa "topki" by nic nie miała, skoro nawet oni robią itemy grupowo, a najpopularniejszą bronią do dzisiaj byłby topór xD


    Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

  • "Stary" post, ale miałam banana od czarodzieja.
    Jeśli nie chcesz, żeby ktoś się wtrącał do twoich spraw, to nie afiszuj się z nimi.


    Cisnąć drugiego człowieka publicznie i mieć ból, ze ktoś się do tego odniósł.

    Jeśli dla Ciebie pytanie, czy mamy się o kogoś martwić jest "pociskiem " to bardzo delikatna jesteś :w00t:
    Jakbyś nie zauważyła, to akurat lorint się nauczył żeby olewać zaczepki. Napisałam żeby się teraz nie wtrącał, skoro odezwał się dopiero jak komuś innemu się nudziło. Miłego wieczoru xd

    :???: