Serwer Open Beta - wersja 18.4

  • Ja tam nie narzekam, wybornej legendarnej nawet nie miałem zamiaru robić, a fajnie posiedzieć z popcornem i popatrzeć na reakcje ludzi ^^

    Dosarphic - Lv 115 Archer [Monastyr -> Samos] - OFF

    Xosarphic - Lv 100 Dagger [Monastyr -> Samos] - OFF

    Dosari - Lv 55 Healer [Samos] - OFF

    Dosaria - Lv 55 Smok [Samos] - OFF

    Dosarian - Lv 55 Likan [Samos] - OFF

    Lilrien - Lv 55 Dagger [Samos] - OFF

    Czapcia - Lv 100 Smok [Samos] - OFF


    MrPhic - Lv 35 WP [Polska] - ON

    MrsPhic - Lv 35 Smok [Polska] - ON

    SuraZaglady - Lv 95 WP [Polska] - ON

    Auranel - Lv 75 Body [Polska] - ON


    SKY / TRAUMA / SexWithMe / MISTLETOE / ChaoS / Severence / JinnoPower

    :chunjo::jinno:


    :gonipies:

  • Dla mnie 18.4 w takim skrócie to:


    #Plusy:
    - mixowanie petów, jeśli ktoś ma peta z fajną ilością dni (lub z małą ilością), ale niestety małym % statystyk, to będzie mógł to zmienić
    - nowa alchemia - kolejny stopień rozwoju postaci, wzrost ceny obecnych legend nawet do mixu
    - robienie sobie selfie telefonem i pompeczek


    #Minusy:
    - osoby mające już włożone kamienie chcąc je zmieniać będą ryzykowały ich utratą przy wyciąganiu
    - tyle złotówek wywalonych na alchemie pójdzie na marne
    - osoby, które i tak będą dążyły do topki są w strachu, że ktoś ich ubiegnie i szybciej takie kamyki zdobędzie, bo droga do wybornego mistycznego będzie kosztowna, a nawet bardzo
    - brak (na chwilę obecną) możliwości przekładania odłamków

    Dosarphic - Lv 115 Archer [Monastyr -> Samos] - OFF

    Xosarphic - Lv 100 Dagger [Monastyr -> Samos] - OFF

    Dosari - Lv 55 Healer [Samos] - OFF

    Dosaria - Lv 55 Smok [Samos] - OFF

    Dosarian - Lv 55 Likan [Samos] - OFF

    Lilrien - Lv 55 Dagger [Samos] - OFF

    Czapcia - Lv 100 Smok [Samos] - OFF


    MrPhic - Lv 35 WP [Polska] - ON

    MrsPhic - Lv 35 Smok [Polska] - ON

    SuraZaglady - Lv 95 WP [Polska] - ON

    Auranel - Lv 75 Body [Polska] - ON


    SKY / TRAUMA / SexWithMe / MISTLETOE / ChaoS / Severence / JinnoPower

    :chunjo::jinno:


    :gonipies:

  • Dodanie mistycznej alchemii sprawi, że większość lepszych graczy ze znak/wyborną skończy grę, a zablokowanie handlu odłamkami sprawi, że niskolevelowe postacie przestaną grać. :D


    Brawo dla GF! :w00t:

  • No innego rozwiązania nie widzę niż moje. Bo też trzeba jednak docenić to,że chcą coś dodać, urozmaicić grę i z samego pomysłu nie odrzucać.


    Coś wiadomo,jak reaguje na to wszystko GF?

    vCe0W6E.png

  • Po wprowadzeniu nowej alchemii, ja nie widzę dalszego sensu grania w to. Wydając tysiące ( i to nie yang) w alchemię, po czasie dowiadujesz się, że twój czas i pieniądze wywaliłeś w błoto :thumbup:

  • Mam nadzieję że tak nie jest i nas dzisiaj Art uspokoi w tej kwestii... Bo tyle szumu tylko na PL(o innych krajach nie będę wspominał), a nikt oficjalnego stanowiska z teamu nie zabrał,po 6 dniach milczenia...

    vCe0W6E.png

  • Kiedy sprzedajesz zbroje 15 strzaly 10 do pz 1.5k hp za bezcen i kupujesz 1.5k hp 15 blyski 10 do pz i gf zmienia zywioly przez co znowu musisz miec zbroje 15 strzaly


  • Kiedy sprzedajesz zbroje 15 strzaly 10 do pz 1.5k hp za bezcen i kupujesz 1.5k hp 15 blyski 10 do pz i gf zmienia zywioly przez co znowu musisz miec zbroje 15 strzaly



    Żywioły powinny być osłabione, ponieważ w obecnej formie jest to zbyt proste, lecz zniwelowanie je do prawie zera :| (chyba że mam do mixu postać i na widok mobów padam :( )

  • na tę chwile majac stare eq typu 65 strzaly 31 do pż i 32 na unik strzał moge ustac maxi maxi a w eq na blyski juz nie


    zmartwiło mnie to ze stara alchemia ma tez zmniejszona szanse na ulepszenie stopnia na podobna do tej mitycznej czasami na zrobienie bez skazy trzeba 16 legend bo pali po 4 razy na przejrzysty

    Edited once, last by Miki124 ().

  • od kad art to napisał milczy moze wkoncu
    Przemowi skoro wie ze od nowa alchemia jest zadroga czekam wkoncu na jego wypowiedz co tim zrobi

    Okej, tak krótko podsumowując obecny feedback z blisko 440 postów :x


    • Nowa alchemia to zły pomysł w obecnym kształcie
    • Tworzenie nowych kamieni od zera jest zbyt drogie i szkoda na to czasu by osiągać poziom mityczny
    • Brak możliwości łatwego wyciągania obecnych kamieni z koła (zbyt duże ryzyko)
    • Jest problem z odłamkami, których nie można upuszczać ani handlować (tylko magazyn wchodzi w grę, a zatem dropienie na 5 postaciach)
    • Istnieją obawy, że obecna alchemia, nad którą ludzie pracowali miesiącami okaże się bezużyteczna w obliczu mitycznej alchemii

    Coś pomiąłem?

    Sprzedam EQ Lista w Profilu


    GG-8373300

  • Ja tam nie narzekam, wybornej legendarnej nawet nie miałem zamiaru robić, a fajnie posiedzieć z popcornem i popatrzeć na reakcje ludzi ^^

    No i dlatego właśnie zdanie takich ludzi co nie posiadali i nie zamierzają posiadać Wybornej alchemii nawet nie powinno być brane pod uwage :).
    A później jest płacz bo ktoś jest lepszy ode mnie i najlepiej żeby mi dali za darmo tą alchemie...
    A to że duża bardzo duża ilość osób musiała długi czas na taką alchemie grać to już ich nie obchodzi... jak chcecie tak równej gry i płakać to [ciach]


    od kad art to napisał milczy moze wkoncu
    Przemowi skoro wie ze od nowa alchemia jest zadroga czekam wkoncu na jego wypowiedz co tim zrobi

    No bo jaki byłby sens w to grać i robić to samo przez kolejne 3-5Lat (jak nie więcej) jak się tyle czasu na tą co teraz Wyborną alchemie grało... i nagle miało by się robić to samo..., gdzie tu frajda z gry???


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty i wyciąłem nieregulaminowe treści.

  • Ja tak tylko spytam. Załóżmy, że robiliście wyborne faktycznie 2 lata. Po tych dwóch latach macie komplet i teraz jeden z głównych celów gry się skończył. To źle dodać coś nowego i nadać sensu gry na kolejne 2 lata zamiast skazywać na afk i robienie ciągle tego samego co wcześniej? Nie patrząc na to, że wydawaliście nielegalnie pieniądze tylko na rozwój ciągły postaci.

  • No bo jaki byłby sens w to grać i robić to samo przez kolejne 3-5Lat (jak nie więcej) jak się tyle czasu na tą co teraz Wyborną alchemie grało... i nagle miało by się robić to samo..., gdzie tu frajda z gry???

    Bez bicia sie przyznam ze nie mam calej alchemi perf ale mam taka by bic kolumny na meley po 13-14k i to zajelo mi 2.5 mies ale kasa poszla a matowcy najwiecej maja do powiedzenia


    Ja tak tylko spytam. Załóżmy, że robiliście wyborne faktycznie 2 lata. Po tych dwóch latach macie komplet i teraz jeden z głównych celów gry się skończył. To źle dodać coś nowego i nadać sensu gry na kolejne 2 lata zamiast skazywać na afk i robienie ciągle tego samego co wcześniej? Nie patrząc na to, że wydawaliście nielegalnie pieniądze tylko na rozwój ciągły postaci.

    są tez inne wydatki jak eq na zodiak chodzi o bronie z sr czy cyjanity itp albo trzymac kase na fajne eq a nie wracac do podstawy budowy postaci


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    Sprzedam EQ Lista w Profilu


    GG-8373300

  • No i dlatego właśnie zdanie takich ludzi co nie posiadali i nie zamierzają posiadać Wybornej alchemii nawet nie powinno być brane pod uwage :).

    Skąd wiesz, że nie posiadałem? Nie mam nawet zamiaru by moje zdanie było brane pod uwagę, bo mam gdzieś tę grę i co w niej zmienią. Mamy 2k18, są inne gry, oferujące więcej :rolleyes: a to, że gracze nie widzą jak są traktowani jest nijako dziwne.



    A później jest płacz bo ktoś jest lepszy ode mnie i najlepiej żeby mi dali za darmo tą alchemie...

    Tu należy negować własne lenistwo.



    A to że duża bardzo duża ilość osób musiała długi czas na taką alchemie grać to już ich nie obchodzi... jak chcecie tak równej gry i płakać to [ciach]

    A ludzi, którzy długi czas sprzedawali legendy na rynku, by owe osoby mogły sobie kleić alchemię to już nie liczymy?
    [ciach]


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem nieregulaminowe treści.

    Dosarphic - Lv 115 Archer [Monastyr -> Samos] - OFF

    Xosarphic - Lv 100 Dagger [Monastyr -> Samos] - OFF

    Dosari - Lv 55 Healer [Samos] - OFF

    Dosaria - Lv 55 Smok [Samos] - OFF

    Dosarian - Lv 55 Likan [Samos] - OFF

    Lilrien - Lv 55 Dagger [Samos] - OFF

    Czapcia - Lv 100 Smok [Samos] - OFF


    MrPhic - Lv 35 WP [Polska] - ON

    MrsPhic - Lv 35 Smok [Polska] - ON

    SuraZaglady - Lv 95 WP [Polska] - ON

    Auranel - Lv 75 Body [Polska] - ON


    SKY / TRAUMA / SexWithMe / MISTLETOE / ChaoS / Severence / JinnoPower

    :chunjo::jinno:


    :gonipies:

    Edited once, last by Dosarphic ().

  • Witam, skopiowalem postac na beta w środę i do tej pory mi jej nie przenioslo, czy to jest normalne?

    A dodajesz _pl do loginu? Typu wojownikdywan_pl

    Dosarphic - Lv 115 Archer [Monastyr -> Samos] - OFF

    Xosarphic - Lv 100 Dagger [Monastyr -> Samos] - OFF

    Dosari - Lv 55 Healer [Samos] - OFF

    Dosaria - Lv 55 Smok [Samos] - OFF

    Dosarian - Lv 55 Likan [Samos] - OFF

    Lilrien - Lv 55 Dagger [Samos] - OFF

    Czapcia - Lv 100 Smok [Samos] - OFF


    MrPhic - Lv 35 WP [Polska] - ON

    MrsPhic - Lv 35 Smok [Polska] - ON

    SuraZaglady - Lv 95 WP [Polska] - ON

    Auranel - Lv 75 Body [Polska] - ON


    SKY / TRAUMA / SexWithMe / MISTLETOE / ChaoS / Severence / JinnoPower

    :chunjo::jinno:


    :gonipies:

  • Ja tak tylko spytam. Załóżmy, że robiliście wyborne faktycznie 2 lata. Po tych dwóch latach macie komplet i teraz jeden z głównych celów gry się skończył. To źle dodać coś nowego i nadać sensu gry na kolejne 2 lata zamiast skazywać na afk i robienie ciągle tego samego co wcześniej? Nie patrząc na to, że wydawaliście nielegalnie pieniądze tylko na rozwój ciągły postaci.

    Powiem tak do robienia zawsze się coś znajdzie to po pierwsze (no chyba że się jest się leniwcem to już nie moja wina)


    Hehehe że tak powiem robienie tego samego powiadasz?? a czy robienie alchemii od nowa to nie jest to samo??...


    Ja np jestem z tych którzy samym dropem to zdobyli ;) (tak wiem zapewne nikt nie uwierzy no ale to trzeba już na mój temat na serwie popytać :) )


    A co do wydawania nielegalnie kasy jak to napisałeś to jak ktoś na is wydaje to też jest nielegalne?? xDDD śmiechłem


    Skąd wiesz, że nie posiadałem? Nie mam nawet zamiaru by moje zdanie było brane pod uwagę, bo mam gdzieś tę grę i co w niej zmienią. Mamy 2k18, są inne gry, oferujące więcej :rolleyes: a to, że gracze nie widzą jak są traktowani jest nijako dziwne.
    PrisonBreak17 napisał(a):

    Ale widzisz sam swoim postom zaprzeczasz pisząc że po pierwsze w to nie grasz a po drugie nie chcesz nawet żeby było brane :P.
    A co do innych gier to wiadomo nie powiem że nie ma innych czy coś ale mało mnie to obchodzi jak już się troche czasu na tej grze spędziło to nawet było by ciężko to zmienić żeby na innej jakiejś nowej grze od początku zaczynać jak się ma dobrze rozwinięte postacie tutaj.


    Ps. a co do zaczynania w inną gre to już bym wolał sobie odpuścić granie w jakie kolwiek gry xd.


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

  • A co do wydawania nielegalnie kasy jak to napisałeś to jak ktoś na is wydaje to też jest nielegalne?? xDDD śmiechłem


    Tutaj chyba o inne wydawanie nie legalnej kasy chodzi. Osoby korzystające z exploit'u tudzież obrót kasą z banku gildyjnego siedzą teraz cicho i nie marudzą bo dobrze wiedzą skąd mieli pieniążki na wyborną alchemie :)


    Jestem za dodaniem 3- strony koła alchemii. Do czasu wymaksowania nowych mitycznych kamieni można by było korzystać z wybornych obecnych.

    Mówiłem, że jestem biczem bożym, i gdybyście nie byli wielkimi grzesznikami, Allach nie pozwoliłby, aby mój gniew spadł na wasze głowy.


    – Czyngis chan

  • Smutek zapanował na forum. Żal i rozpacz jak u niemowlaka, któremu rosną zęby. Nigdzie nie jest napisane, że takowe zmiany się pojawią w takiej postaci jaka jest testowana na becie. Zawsze wydawało mi się, że ta gra jest rozwojowa I nie ma nic pewnego w niej.
    Nikt nikomu nie kazał brać kredytów na alchemię(historia zna takie przypadki).


    Prawda jest taka, że zrobią co chcą mogą wziąć pod uwagę jedynie konstruktywne uwagi.

  • Ale widzisz sam swoim postom zaprzeczasz pisząc że po pierwsze w to nie grasz a po drugie nie chcesz nawet żeby było brane :P.

    Bardziej udzielam się w dyskusjach na forum i przedstawiłem swoje odczucie (z którym oczywiście nie musi nikt się zgadzać), a w przypadku zmian są one obojętne, bo jak kolega wyżej napisał - to co będą chcieli dla zysku wprowadzić to i tak to wprowadzą.



    A co do innych gier to wiadomo nie powiem że nie ma innych czy coś ale mało mnie to obchodzi jak już się troche czasu na tej grze spędziło to nawet było by ciężko to zmienić żeby na innej jakiejś nowej grze od początku zaczynać jak się ma dobrze rozwinięte postacie tutaj.

    No nie wiem, są gry, które nie wymagają aż takich poświęceń. Zgodzę się, że w niektóre tytuły grać, to tak jakby uczyć się czegoś nowego, ale Twój post przedstawia właśnie tragizm metina. Napisałeś, że ciężko by to było zmienić. Rozumiem, alchemia droga i pożądana, którą teraz chcą zmienić i jest płacz, a ja chętnie bym zobaczył wypowiedzi pod postem odnośnie zamknięcia projektu jakim jest metin2, bo tak mimo, że gram okazjonalnie to wciąż zostaje to grą, czasem, który w razie co mogę przeznaczyć na coś innego, a posty niektóre pokazują jak to ludzie poświęcają się tej grze.


    Sytuacja tutaj to po części wina Gameforge, które forsuje takie zmiany i swoją politykę wobec graczy, ale też winni są sami gracze, którzy w momencie gdy GF pluje im na twarz mówią, że pada deszcz i grają dalej. Taki swoisty paradoks.

    Dosarphic - Lv 115 Archer [Monastyr -> Samos] - OFF

    Xosarphic - Lv 100 Dagger [Monastyr -> Samos] - OFF

    Dosari - Lv 55 Healer [Samos] - OFF

    Dosaria - Lv 55 Smok [Samos] - OFF

    Dosarian - Lv 55 Likan [Samos] - OFF

    Lilrien - Lv 55 Dagger [Samos] - OFF

    Czapcia - Lv 100 Smok [Samos] - OFF


    MrPhic - Lv 35 WP [Polska] - ON

    MrsPhic - Lv 35 Smok [Polska] - ON

    SuraZaglady - Lv 95 WP [Polska] - ON

    Auranel - Lv 75 Body [Polska] - ON


    SKY / TRAUMA / SexWithMe / MISTLETOE / ChaoS / Severence / JinnoPower

    :chunjo::jinno:


    :gonipies: