usuniecie postaci

  • nie moge usunac postaci juz ze 4 razy generowalem link z kodem do usuniecia i za każdym razem jest napisane ze jest niepoprawny nawet zdjecie zrobilem tego kodu bo myslalem ze przepisac nie umiem i dalej lipa

  • Postka musi miec chyba minimum 15lvl zeby ja usunac.


    Etolin 8) JaremaGhost
    XII 2015 - ???? (sentymentalny powrót)



    Grymuar :D Jarema93 & Zbysiudinho :D V 2009 - IX 2012 (konto okradzione)
    CARABINIERI Armagedon DonMafia LostDragon SquadAssasin ArmyOfGhost ENIGMA




  • W czasach "skarpet" usuwałem co chwile postacie 7-8 level. :P No i ten komunikat o złym kodzie, a nie o braku możliwości usunięcia. Może po prostu masz coś w magazynie, a to ostatnia postać na koncie lub nie przelogowałeś po wygenerowaniu kodu?


    Napisz w czym była przyczyna. :D

  • Jak usuniesz ostatnią postać to konto wraca do wyboru królestwa. Nie da się tylko usunąć ostatniej póki są rzeczy w magazynie.

  • Przy okazji chciałbym zapytać czy jest jakaś górna granica której nie może przekroczyć lv postaci do usunięcia?

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • 70 lvl juz nie usuniesz.

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • A support może coś na to poradzić? , bo ta postać ma niestety już 70lv a blokuje mi niestety możliwość założenia nowej

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • raczej ci nie usuna bo mialem podobna sytuacje i nic z tym nie zrobili

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Okey dzięki, jeszcze do nich napisze może akurat coś się uda wskurac

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • czy zawsze trzeba bylo czekac 24 h zanim sie usunie drugi raz posta wydaje mi sie ze nie. zrobilem sobie DZISIAJ nowa postac i chcialem ja terAZ USUNAC a tam napis ze ze wzgledow bezpiecz nie mozna przez 24 h tak chyba nie bylo

  • zrobiono tak by na evencie świątecznym za duzo skarpetek nie nadropic,cwane z nich psy :)

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • ale teraz juz mozna usuwać kilka postaci 1 kodem znowu zmienili, dodali jeszcze niewiadomo poco wymóg że usuwana postka nie może być w gildii

    Chociazby po to, zeby ktos przez pomylke nie usunal lidera gildii.

  • komuś się to wogóle kiedykolwiek zdarzyło? xd

    najwidoczniej tak myślę ze bez powodu by nie dodali takich wymogów

    :55: MistrzDiumar :shinsoo:


    Mentos14 Body 80lvl :auramiecza::rip:
    TONY86 -Body 94lvl :auramiecza::rip:
    CampeRR :cursing: WP 75 :rip:


    Gildia LUNE :rip::dash::cursing:;(


    CzarnaArmia :mkay::thumbsup::beer:

  • SauBaar

    Added the Label Ogólne zagadnienie