Problem z usunięciem postaci./Komunikat o przedmiotach w magazynie.

  • Witam. Jak wyżej w temacie. Problem z usunięciem ostatniej postaci na koncie.W magazynie nic się nie znajduje, mimo to wyskakuje komunikat. Dodam, że kod jest prawidłowy i postać jest dość stara ,nie utworzona dziś czy wczoraj.

  • nwm o co ci dokładnie chodzi, bo chaotycznie to opisałeś. Jeżeli chcesz usunąć postać musisz wejść na stronę metin2, zalogować się i nacisnąć jedną z opcji, tj. "kod usunięcia postaci" następnie wejdź na maila, do którego jest przypisane konto i wejdź w link, w którym będziesz mial kod usunięcia postaci, to tyle :) dodam, że musisz poczekać około 5min od odebrania kodu aby usunąć postać która nie osiągnęła 70lv :)

  • Gdzie się nie wyraziłem jasno? Wszystko opisane.Kod usunięcia mam ze strony ,postać nie jest nowa tj.dziś czy wczoraj założona i postać nie ma 70lvl .Problem jest z usunięciem, bo po wpisaniu kodu wyskakuje komunikat,że nie można usunąć postaci bo są przedmioty w magazynie.Problem tkwi w tym,że na tej postaci ,nie ma nic w magazynie.

  • Najpewniej wcześniej na koncie był rozszerzony depozyt i na którejś z dodatkowych stron pozostał jakiś itemek. Rozszerzony depozyt się skończył, a itemki zostały.


    Diumar :tak:

  • sprawdź jeszcze czy nie masz na postaci itemu przywiązanego do duszy czy przedmiotu z misji np zioła do misji z wątrobami...to też blokuje
    a co masz w depo niema znaczenia jak niema na postaci więc ewentualne rozszerzenie" kiedyś"niema znaczenia...

  • Właśnie nie mam nic przywiązanego do duszy .Co do rozszerzenia magazynu też nie miałem nigdy na tym koncie .A co do tych ziół z misji, jak to sprawdzić ? Swoją drogą mam w ekwipunku tylko olejek wygnania ,ale wątpie żeby to on blokował usunięcie postaci.

  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny