Posts by panadol

    Czesc,mam poziom dowodzenia G6 i wiem ze sporo mi jeszcze brak do P . Pytanie, czy da rade sprawdzic ile ksiag brakuje mi do G7 czy tylko ten krotki komunikat po pomyslnie przeczytanej ksiedze mowi ile jeszcze?Dzieki

    Spoko ja wszystko rozumiem mam talik+3 i chce zrobic na +4 talizmanem +0 ktory ma 5 bon on po uleprzeniu przepadnie to wiem ale czy jego bony przejda o to mi chodzi

    Witam ,mam pytnie .Posiadam talik ziemi+3 z 1 bonem chce go robic na +4 talikiem +0 ale ma 5b czy jak go zrobie to bony zostana dodane czy bedzie +4 ale z jednym bonem? DZieki

    JUZ 12 MAGICZNYCH KAMIENI MI POSZLO I NIE MOGE ZROBIC TRUTY NA +8 O CO TU ciach CHODZI ????????:cursing:

    Moderator Bayek:
    Usunałem pseudocenzure

    CZEŚĆ

    1. Czy to ma jakieś znaczenie ze mam rękawice z Item shop i tą z metka gryzą się ?( DROPIE CORE )

    2.Szczęście u Pani ma znaczenie przy robieniu Core czy to tylko fart a może założyć rękawice ?( Bo ten cały amulet to jakaś ściema jest ) tak i tak lipa 50 min na komplet ( Może jakiś patent żeby szybciej )

    3.600 szt. mam walić na przypał czy może jakieś rady

    4.DZIEKI ZA WSZYSTKIE WSKAZÓWKI . POZDRO

    Czesć,mam trutke +8 sr 43 i chce wic na 9 mam pdrecznik kowal perle itd .Moje pytanie , czy zapytac srarsza pania o szczescie i zaczekac az bede mie duze czy to nie ma znzczenia ? THX

    Witam ,jak to jest z tą fuzją ? Rozumiem ze wszystkie postacie, eq, kasa, itd zostają tak jak bylo wczesniej kiedy gralem na KIRIAN teraz DIUMAR a może jest inaczej , czytam różne posty i nic nie rozumiem. Prosze niech mi to ktos wyjaśni albo podpowie gdzie o tym poczytac. Pozdrawiam i THX

    Czesc,gram juz w metka ladnych pare lat i nigdy nie dropnalem broni sr wieksz niz 35. Moje pytanie dropnie mi w koncu fajnego,moze ze skrzyni wieksza szansa czy zmianka chociaż tu kasy juz tez wsadzilem ze 30 razy zmienialem a jak zmianka to z itemshop czy zdobyta w grze czy bez roznicy. Dzieki

    Witam,zebralem prawie 200 cor draconis i teraz tak czy ma znaczenie moje szczescie danego dnia jak bede montować alchemie czy walic na przypal ile wejdzie to wejdzie a moze znacie jakies sposoby w jakim momencie najlepiej sie tym zajac . Dzieki pozdro

    Czesc co lepsze ? Epik sura +6 oba
    1.
    kd+4
    .speed
    .unik
    .obrona
    .BON
    .10 na miecze
    .3 do pz
    .6 obureczna
    .10 blyski
    .2000k pz
    2.
    kd+4
    .speed
    .unik
    .unik strzaly
    .BON
    .10 do pz
    .6 dzwon
    .10 sztylet
    .1500 pz
    10 strzaly


    THX

    A jaki według was optymalny lvl na drop odlamkow do dt na parter bo ja mam dropka 42 lvl i tak roznie jest ze spota czasem 0 czasem 9 to mialem tylko raz a dropie juz dlugo tak to 3-4 oczywiscie z rekawica

    czy zawsze trzeba bylo czekac 24 h zanim sie usunie drugi raz posta wydaje mi sie ze nie. zrobilem sobie DZISIAJ nowa postac i chcialem ja terAZ USUNAC a tam napis ze ze wzgledow bezpiecz nie mozna przez 24 h tak chyba nie bylo

    nie moge usunac postaci juz ze 4 razy generowalem link z kodem do usuniecia i za każdym razem jest napisane ze jest niepoprawny nawet zdjecie zrobilem tego kodu bo myslalem ze przepisac nie umiem i dalej lipa

    Witam . Macie jakies patenty na uszlachetnienie kamieni tj . klasy , jakosci itd czy to tylko od farta zalezy ?