System Zwierzaków - dyskusja

  • Tylko że to smok który nie dropi normalnie i jak ktoś pisał u niego na smoku nie pokazywało liczby.

    Santonia = administrator który jeszcze nic dobrze nie zrobił


    Powiedzieć ciapaty=karygodne zachowanie, nie mieć szacunku do chrześcijaństwa=bycie postępowym POPRAWNOŚĆ METINA :mkay:

  • Może teoria z klatką nie jest jeszcze obalona.


    Nowa teoria klatki:
    - klatka wskazuje minimalną ilość skili

    NEGROS Kupie:
    RiB+9 <> +-50 sr
    Śmiertelka+9 <> 2kHP, 10doHP, 50WA (30WA też ujdzie)
    5-kątna / Okrągła+9 <> NNO, 10-15blok
    5-kątna / Okrągła+9 <> 20DT

  • Raczej chodzi o smoka. Co jest z nimi nie tak, że aż tak często daje 3 umiejętności? To nie powinno być w ogóle możliwe. Niby da się mieć 1 i 2 umiejętności, a strzelam, że kupię jajko, klatki i wszystkie znaki powiedzą mi, że będzie 1 um, a i tak będę miał 3. :crazy:

    Edited once, last by VIII ().

  • Witam,
    mam dylemat, którego zwierzaka rozwijać pod PVM, Drop. Wiem, że pod tym względem najlepszym wyborem byłby Razador, gdyż jego Berserk daje 9-13% co jest kolosalną różnicą w porównaniu z Małpką dającą jedynie 7%. Dlatego też wyexpiłem kilka Razadorów ale nie wiem czy kierować się % Pż czy lepiej stawiać na długość życia takiego zwierzaka. Otórz, mam takie zwierzaki do dyspozycji:


    1.Razador 12dni
    PŻ - 3,6%
    Obrona - 1,7%
    PE - 4,5%
    Skoki o 6lvl o 0,1-0,5%.


    2.Razador 12dni
    PŻ - 3,8%
    Obrona - 2,3%
    PE - 3,4%
    Skoki co 6lvl o 0,1-0,3%.


    3.Razador 12dni
    PŻ - 3,9%
    Obrona - 3,1%
    PE - 4,6%
    Skoki co 5lvl o 0,1-0,5%.


    4.Razador 3dni ;(
    PŻ - 6,7%
    Obrona - 3,1%
    PE - 7,0%
    Skoki co 5lvl o 0,5-0,6%


    5.Małpka 9dni
    PŻ - 6,3%
    Obrona - 4,1%
    PE - 6,6%
    Skoki co 5lvl o 0,5-0,6%.


    Najbardziej satysfakcjonowałby mnie Razador z dużym % PŻ i posiadam takiego, lecz jego długość życia to zaledwie 3dni, więc trochę uciążliwe byłoby jego karmienie. Niektórzy rozwijają Razadory które mają ponad 10dni życia nie zwracając dużej uwagi na % PŻ lecz na 80lvl maja wówczas 6-7% PŻ które można wyciągnąć już na 40lvl zwierzaka.
    Jakie jest wasze zdanie, którego zwierzaka rozwijać ?


    Dzięki z góry za pomoc w wyborze zwierzaka :mkay:

  • 3.Razador 12dni
    PŻ - 3,9%
    Obrona - 3,1%
    PE - 4,6%
    Skoki co 5lvl o 0,1-0,5%.


    Jak zwierzak, który skacze co 5 lvl może mieć taką rozbierzność? ;D
    Najlepszy będzie ten, który rośnie co 5 lvl o 0,5 +/- i ma chociaż 10 dni ^^


    mspMcKi.jpg
    Fake happiness is still the worst sadness.

  • Wie ktoś coś może o żółtych księgach? (podobno mają być wprowadzone, aby odblokowywać skille)

    NA TASMANI KUPIE:
    TYTANKE +9 NNO 10 LUDZI
    • ZŁODZIEJ DUSZ SZYBKOŚĆ ZAKLĘĆ + KRYT
    TRYTON +9 LUD + SZYBKOŚĆ ZAKLĘĆ + KRYT
    • OCEANKI +9
    • SZARFA 20+ Z FENIKSEM +9 2 x LUD



    W RAZIE PYTAN I OFERT, PISAC NA GG: 46066026

  • Raczej chodzi o smoka. Co jest z nimi nie tak, że aż tak często daje 3 umiejętności? To nie powinno być w ogóle możliwe. Niby da się mieć 1 i 2 umiejętności, a strzelam, że kupię jajko, klatki i wszystkie znaki powiedzą mi, że będzie 1 um, a i tak będę miał 3. :crazy:


    Zobacz sobie na yt filmiki jak przerabiają Nemere. To również większość jest takich co otrzymują 3 skille, więc teoria z tym, że to co ciężej jest do zdobycia ma większą szanse na 3 skille może być prawdziwa. Np. Małpa ma małe szanse na 3 skille, to nemere ma małe szanse na 1 skill. Ze smokiem pewnie będzie tak samo - mogą mieć 1 skill ale są małe na to szanse. Nie bardzo się orientuje w tym co jest łatwiej ubić czy razadora czy nemere, bo Razadorów to widziałem więcej z 1,2 skillami niż Nemere. Nemerki to przeważnie z 3 skillami widuje.

  • UP - "miszcz pejnta" tylko lv peta się sie nie zgadza - good job, piona :mkay:
    generalnie wszystko idzie ładnie podrobić... nawet w paint


    Teorii co do petów jest coraz więcej, dla mnie to tylko gdybanie i tezy z kapelusza.


    Moim zdanie mogliby wprowadzić coś do is/gry co odblokowało by resztę skliki peta.


    Przykładowo mam razadora z 1 skillem - staty prawie perfect, ale jeden skill- i co ja mam zrobić z takim petem - nadaje się tylko do wywalenia..., a czas stracony na jego wyexpienie i przerobienie na bohaterskiego stracony - jak każdy wie koszt nie mały.


    Przy handlu klatką dobrą zmianą byłaby też zmiana nicku peta.


    Ostatnio kupiłem takiego jednego bohaterskiego z 3 skillami - o morderczym nicku "Tuptuś" - wstyd go przywoływać z powodu nicku :rofl:

    GG: 56650023 lub PW

    Edited 2 times, last by xLUCIFERx ().

  • Co do tych dodatków skilli to raczej najpierw powinni się zastanowić i zrobić coś z alchemią, bo to jest tragedia. Pet jak rozwijasz to tak czy siak masz ileś pz który ci się przydaje luba masz ten jeden skil, ale go masz. Co do nazwy jest zarąbista :P Pety to zwierzątka nie maszyny do zabijania :D

    Santonia = administrator który jeszcze nic dobrze nie zrobił


    Powiedzieć ciapaty=karygodne zachowanie, nie mieć szacunku do chrześcijaństwa=bycie postępowym POPRAWNOŚĆ METINA :mkay:

  • Co nie którzy tutaj mylą się że smok zawsze na 3 skile to są brednie smok może i być z 1 skipem odpowiedź macie na market Etolin kolega sprzedaję smoka 81 lvl z 1 skipem odblokowanym

  • Te pety to czysta loteria jest.. ze skilami z iloscia dni, tak samo jak ulepszanie u kowala.. jeden wbije trute na 9 za 1 razem inny zmarnuje 40 metali.. gadka o tych petach jest bezsensowna.. temat ma o tyle racje bytu o ile ktos wklei peta i sie statystykami chwali..

  • Większość graczy ma fajne pety, ale poprostu się nimi nie chwali.
    Sporej też ilości graczy nie chce się na forum kont zakładać.
    :)

    THE END

  • Zauważcie ze w dziale market Etolin jest wystawiony Ów smok , ktory był prezentowany przez Madzie wyżej :D o jej pochwaliła sie 3 skilami ale chyba cos nie pykło bo w markecie jest 1 skill :) Gratulacje mistrzostwa w Paincie :D po co ty bylo sie tak chwalić :) Wiec teoria ktory pet ilebedzie mial skili nie ma uzasadnienia , gdyż każdy, tak jak Madzia może sobie przerobic screena i pochwalić sie 3 skilami mając 1 :rofl:

  • Trudna sprawa też mnie zastanowiła ta teoria z klatką i sprawdzaniem ile skli zwierzakowi zostanie odblokowane zanim człowiek wyda miliardy na księgi po to tylko żeby wywalić zwierzaka do kosza jak wbije 1 skil skoro ludzie dajecie screeny ( edytowane w paincie ) wiec znowu ten smok pisało (1) w handlu na klatce gośc wyśmiewa teorie klatki pokazując screena zwierzaka z 3 skilami odblokowanymi podczas gdy w rzeczywistości ma tylko 1 xD rzeczywiście identyczny stoi na markecie do sprzedania więc tym razem teoria klatki się obroniła był smok z 1 przed przerobieniem jest z 1 po przerobieniu faktycznie nic nie zostało udowodnione w 100 % mam 2 zwierzaki jeden pokazuje 1 skli drugi 3 zobaczymy co będzie po przerobieniu za 2 3 tygodnie

  • Ale ja nic nie wstawialam xd Ogarnij sie czlowieku i czytaj nick na forum xd



    Co do petow, to najprawdopodobniej jest tak, ze im ciezej zdobyc peta tym latwiej o 3skile. Niestety chyba brak teorii na to dlaczego berek daje 9% lub 12%. ?( A teoria, ze pety, ktore maja przyrost o 6 lvl. maja 9% obalona. Smok i razador z przyrostem co 5 lvl daly 9%.

    madiiyo - healer 120 OFF
    Shayre - smok 115 OFF
    Neryoo - body 103 OFF

    2017

    Edited once, last by madiiyo ().

  • oby teoria się sprawdziła w moim przypadku, mój razadorek powinien mieć 3 skille, przekonam się za miesiąc :w00t:

    "Ojciec mi mówił, życie to wielka zadyma, zrób wszystko, by nie być na niej bufem."

  • Jest jakaś zależność, czy berek ma 9% czy 12%? Mam smoka 81lvl i dostałem 9%, a widziałem 81lvl który miał 12%
    Jest szansa, że wzrośnie?

  • Jest jakaś zależność, czy berek ma 9% czy 12%? Mam smoka 81lvl i dostałem 9%, a widziałem 81lvl który miał 12%
    Jest szansa, że wzrośnie?


    Wszystkie pety mają jakiś przedział % skili, ale jeżeli dostałeś ta najmniejsza wartość to gdy wyexpisz na wyższy lvl powinno ci podskoczyć o 1% i potem na kolejnym lvlu o 1% i do ilu tak skaczą nie wiadomo.

    Santonia = administrator który jeszcze nic dobrze nie zrobił


    Powiedzieć ciapaty=karygodne zachowanie, nie mieć szacunku do chrześcijaństwa=bycie postępowym POPRAWNOŚĆ METINA :mkay:

  • dwa nowe petsy
    razadorek: 12% atak, 11% abs ninja 9% abs sura (na 81lvl)
    nemerka: 7% atak, 12% antymagia (na 81lvl)


    troszku malo mi na tą surke weszlo, ale ogolnie ciesze sie ze tak duzo skili nam sie trafilo ^^

    sell razador 13% hp 500 dni nemere 13% hp 500 dniszarfa 18% z krukiem+7 sr41
    srebrna 10 15oceanki+9 eq 1.5-2kpz + 2abs zielone kly+9 10lbransa z lez 2kpz 10 do pz
    http://tiny.pl/g56hx
    gg39541668

  • Na moim razadorze w klatce było napisane "Młody(3)". Może dawać 3 umiejętności? Jak wy sprawdzaliście to było "Dziki". :P

    Edited once, last by VIII ().

  • Bo nie masz go jeszcze po pierwszym rozwoju (41lv), dlatego jest napisane młody

    lopps body 55lv - ON
    Phoen1x mental 115lv - ON
    GryFonder wilk 115lv - ON
    Mysterial body 105lv - ON


    GG: 70849729
    Etolin :love: