Posts by lopps

    Dobra, jak już jesteśmy przy V3 - trochę nie na temat, ale nie chce zakładać nowego wątku.
    Mam buffa (43 lvl) 2x 38% i chcę go wyexpić do 75 w V3. Pytanie - ile PD (innego odpału na nim nie mam) zabrać i ile to mniej więcej będzie trwało.
    Będę bił wojką 55 aura P, 18% blok, 15k hp, defa 510 (z rubinem) + wierzch 150 + wody sam bo = czy taką wojką uciągnę największy spot?

    730defa tak? Powiem Ci na przykładzie może, gdy def w v3 spada do 720 na bodziaku 55 momentalnie moby szaleją i leżę, ale gdy odpalę wodę sam bo to już nie do zbicia, hity rzędu 5,200-5,500 na krycie, porównaj i sam oceń czy dasz radę, albo najlepiej sprawdź :)

    raz def był na minusie a raz na plusie przy czym silnego nigdy nie odpalałem, więc może i nie znam specjalnej kombinacjii, żeby był cały czas na plusie, ale jakoś różnicy nie odczuwałem pomiędzy tymi granicami defa

    to zależy jaki dmg zadajesz w moby, przy takiej absorpcji do pż musiałbyś bić w granicach 8,5 na krytach żeby ustać z tym eq

    A jak już siedzimy w temacie, dzisiaj próbowałem owego przerobienia, fakt potrzebne są futra z plusem, ale nie o to chciałem zachaczyć. Mianowicie przy próbie rozwoju na "dzielnego" wyskakiwał komunikat " "nazwa peta" nie chce już jeść".. Posiadałem wszystkie ulepszacze i teraz rodzi się pytanie, czy może został zmieniony czas na 30 dni żeby przemienić z 80 na 81lv ? Kiedyś jak przerabiałem peta te 30dni było wymagane dopiero przy przemianie z dzielnego na bohaterskiego. Czy ktoś miał może podobny przypadek? Proszę o pomoc :)

    dla mentala polecam na tym lv bojowego+9 20grota 20zaklęcia/10kryt/8omdlenie, zdecydowanie lepszy niż jakaś trutka+9 sr40, reszta to chyba standard- qiliny hp/strzały/omdlenie/kryt/unik strzał / białko 10pż 20grota / ebo 20grota 10-15strzały / maska strachu 20grota +10-15 unik / tarcza 61+9 nno 20grota - nno 10grota 10-15blok / epik 1500-2000 10pż 10-15 strzały z kd speed, uchyłka, unik

    Srebrne okeyki były jakimś nieporozumieniem w tym roku, drop był tragiczny. Otworzyłem 35 szkat srebrnych w odstępach na koncie buffki i nie poleciało nic innego poza yangami i expem. W ostatni dzień eventu udało mi się zrobić 16 srebrnych jeszcze, które otworzyłem na mentalu i też głowy nie urwało, 2x krwawa, 2x mikstura mądrości/zarania, 1x mix + 1x złota = kamień księżycowy. 46 z 51 szkat przyniosły sam syf, to jest normalne? I nie mówcie mi o pechu, coś tu nie halo :D

    Podmieniłam słowo.
    MOD Voilie.

    Ale głupoty wygadujesz, 35lv body z bufem 2x 50 ustoi całą komnatę, wiem bo dropiłem tak 2 tygodnie w komnacie, aura m3 berek m3, 14k pż 304 defa fms bez szału 40sr 8 zreka, i 13 % do pż w eq, dobrze się ustawisz na schodach i moby giną jak kaczki

    do dt zdecydowanie jednoręczna bo na pieczęciach za długo trwa wybijanie mobów np ribem, zaś na v2 przeważnie ludzie biją z wierzchowców/konia i tutaj dla bodego tylko i wyłącznie ribek, fms nie ma aż takiej wartości przy podobnych średnich, jeżeli miałbym wybrać ostatecznie broń uniwersalną to poszukałbym fms'a chociaż te 40sr+ żeby dmg był zadowalający