Rozmowy konTROLLowane Etolin

  • Forumowicze,
    w tym temacie możecie pisać o sprawach związanych z serwerem oraz sprawach nawiązujących do danego serwera lub mających na serwer istotny wpływ.


    Pamiętajcie, że tutaj również obowiązuje Regulamin Forum, jak też i Regulamin działu Dyskusje. Wszelkie dialogi prowadzić należy w granicach dobrego smaku, a wypowiedzi pisać dłuższe niż 1-2 słowa. Typowy spam dla spamu będziemy mordować. :D Wulgaryzmy i inne pochodne tego typu również.


    Moderator Forum będzie oceniał przydatność wypowiedzi.


    Zapraszamy,
    Zespół Metin2.pl


    Ostatnia aktualizacja: 09.01.2017r.

  • Ja sprawdzam czesto sytuacje na moim bylym serwerze, a Ty PRAWDOPODOBNIE sprawdzasz kiedy ja sie wypowiem, bo tylko wtedy dajesz glos.
    Bez spiny Sandi, mamy Sylwestra!

    WoW ,Dowcip Dnia ! Też bym nie miała co robić tylko sprawdzać kiedy Ty się wypowiesz ... :w00t:
    Pisze jak mam ochotę bez względu na to co sobie uroiłaś ,poszczekać sobie możesz tego Ci nie bronie .
    A co do sprawdzania hmmm...Ja nic nie sprawdzam w przeciwieństwie do ciebie :whistling:

  • Szczęśliwego Nowego Roku dla Wszystkich z Etolina :)

    GG: 609 58 501

  • Ledwo człowiek się obróci i będzie 2018r.

    Chunjo<3

  • Co tam na Etolinie słychać?
    Meteorze? Żyjesz? :P

  • etolin wysyła wniosek o upadłość. Bo cisza jak nie powiem gdzie :whistling:

    Chunjo<3

  • Nie wstydz sie Trump.


    Idz na Tortuge albo Negros. Jak naspamią jeden post na 3 dni to wręcz skacze z radości i niedowierzania jednocześnie -,-

  • Oczywiście, że się stęskniłem :D


    A najbardziej za tymi dyskusjami ;)

  • To musisz częściej tu zaglądać i się wypowiadać:)

    Vєиѕєα ღ

  • No elo Beldwik ziom ziom siema ziom siema Beldwik ziom.


    No co tam slychac?


    Pozdrawiam serdecznie, pozdrawiam wszystkich, pozdrawiam, pozdrawiam.

    Makanox GG: 56320525

  • A oto jestem.. I zwiastuję.. że Was znowu pomoderuję ;-)Niestety, nie wiem na jak długo, a na pewno nie na stałe ( ;( ), ale chwilkę z Wami pobędę :saint:

    I to mnie się podoba;) :love:

  • I tak nic się nie dzieje, Etolin umiera dobrze ze Beldwik kręci się wokoło Voilie.... to coś się dzieje , będziemy mordować na etolin.. jaK sie Prozac dołączy Dzik jeden :D:
    Dla Pani moderator i ze starych śmieci Beldwika Utwór ( ze zrozumieniem słow )
    -->


    Edytuje. ggggrrrrr.. bo zapomnialam Madzie pozdrowic dla ktorej tu zaglądam :thumbsup:

  • Co to się złego podziało, że tak wszyscy masowo kończą grę na Waszym serwerze? Jedyny aktywny temat to Pożegnania.. :C Kiedyś jak tu moderowałam, to dyskusje tętniły, a tymczasem... ;( Halo, Etolin ;(

    polityka gf spowodowała koniec gry Disturbed, a co za tym idzie czerwoni nie mają z kim się bić ;)

    "Ojciec mi mówił, życie to wielka zadyma, zrób wszystko, by nie być na niej bufem."

  • No no, to elo.


    Wszyscy marudzicie, a jak nadejdzie zapowiedziana fuzja serwerów, to myślę, że słabsze gildie się z silniejszymi połączą, jak to było w 2013 (1 fuzja serwerów), i znów serwery zatętnią życiem na co najmniej kilka lat. Na końcu będzie drastyczny spadek eq, którego nikt nie będzie kupować (bo każdy będzie kupował tylko najlepsze eq za śmieszne ceny), a graczy będzie niewielu. Wtedy być może GF zadba o przyciągnięcie większej ilości graczy np. nowym silnikiem graficznym. Lub wyda kolejną wersję gry. Jednakże bardzo zabawnym by było zakończenie projektu Metin2 bez przeniesienia ekwipunku do nowej wersji. Same kontrowersje.


    Pozdrawiam.

    Makanox GG: 56320525

  • Zrobią Metin2 globalnego kolego jak w innych grach ludzi nie jest mało gra ma 10 lat a jest nadal grywalna o upadku mówią tacy jak ty od 3 lat a najlepsze jest to ze ci wielcy prorocy mówią cały czas o upadku i jak to złe jest a nadal sami grają xd

  • Dzień dobry Spamerzy mali i duzi :love: mam nadzieję, że ktoś jeszcze mnie pamięta. Od dziś będę opiekować się tym działem. Bądźcie grzeczni! (bo jak nie... :devil: )

    VgLjOCN.png

    Co mi panie dasz?!