Posts by nindians7

    Pod jakim tytułem mogę znaleźć na YT ten filmik który ktoś wstawiał o Wikserze?
    Był tam prowadzący i ten śmieszny gość bez zęba na przedzie co się śmiał non stop a prowadzący nie miał siły wytrzymać ze śmiechu.
    Z góry dzięki.

    Na kanale Tafi Etolin znajdziesz ten film :D


    A Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Ich święta. :love:

    Beldwik i Aedian mogą sobie podać ręce, bo tak samo skrupulatnie czyszczą forum. I gdzie tu miejsce na wolność słowa?:)
    Tak, zaraz pewnie napiszecie, że gracze przesadzają, czasem może tak, ale to co wy robicie jest jeszcze bardziej chore.

    Dlatego też często przejawia się w mściwość, zazdrość, nie umiejętność gratulowania, tak czasem trudno jest się przyznać, że ktoś jest lepszy czy dużo wniósł do gry.

    Dokladnie,sam cos o tym wiesz.


    Piszesz o mnie, że próbowałem? Uważam, że próbować a zrobić, stworzyć to dwa różne słowa. Ja stworzyłem gildie VisMaior, przejąłem gildie WhatEver, a następnie zjednoczyłem 4 gildie po powrocie do gry w jedną UnitedPower. Kiedy Destiny się rozpadali tak na prawdę, tworzyłem gildie z którymi mogliście konkurować i się bawić w tej grze. Kto wie jakby dalej się gra potoczyła jakbym nie tworzył tych gildii czy rywalizacja na Etolinie byłaby taka sama i czy Etolin byłby najmocniejszym serwerem?

    Przypomnijnam wszystkim jak dlugo te twoje gildie byly w stanie stawiac nam jakikolwiekopor. Nawet Sentalowa i GIDO zbyt dlugo z toba nie wytrzymali i stworzyli cosswojego i to bardziej z nimi dalo sie pobic



    Uważam, że wielu graczy się dobrze bawiło, poznało w tej grze, czerpało z tej gry satysfakcję

    Zgadza sie, gralo sie bardzo dobrze, bo dzieki tej ... grze poznalem duzo wartosciowych osob, z ktorymi bylo i jest mi dane spotykac sie w rl.




    W turnieju zdobyliśmy 1 miejsce mierząc się z najmocniejszymi gildiami. Disturbed, które zawsze się głosiło najlepszą gildią poniosło sromotną klęskę do 56 czyli gorzej niż teraz PlanB na Samosie.

    To jak nazwiesz swoja porazke z WAL 100:29? XD oj, Krzysiu
    Ciesze sie, ze w calej swoje karierze udalo ci sie wygrac AZ 1 wojne z MOJA gildia Szkoda tylko ,ze my bylismy gotowi na wojne zawsze, tylko nigdy nie bylo chetnych... Moze napiszesz, ze tak nie bylo? Chowaliscie sie i te twoje pamietne logowanie sie co pol roku na gre, tylko gdy pojawialy sie polksiezyce/lizaki.



    Jako gracz nie przegrałem pojedynku w pvp na żadnej arenie w przeciągu 8 lat.

    a np.turniejowe PVP z Makosiem? Ups, cos nie pyklo.



    Zapomniałem jeszcze o wysokich miejscach, które zdobywaliśmy w konkursach eventowych organizowanych przez Team. Moja postać została uhonorowana Hwangiem chyba 5 razy.

    Mi to juz sie nawet liczyc nie chce co my jakos gildia wygrywalismy, bo troche tego bylo.


    Ps. A moze opowiesz nam o twoim zbugowanym hwangu ktory miales okolo 1 rok na postaci?



    Bardzo, rzadko miałem możliwość pobić się z kimś od was 1 na 1.

    Nom, np. wtedy:
    ciach - już wiesz? Beldwik



    Reasumując chciałeś napisać coś obiektywnie lecz nie oszukujmy się, jeżeli za kimś się nie przepada to osoba o małej godności zawsze napisze coś na przekór, więc po co się starać.

    A moze ty cos obiektywnego jestes w stanie napisac?



    CO MOJ POPRZEDNI POST LAMAL W REGULAMINIE FORUM? Aaaa, byl nie na reke komus chyba. :rofl:

    Archer tez powinien dostac nerfa bo chyba nie ma missów na autoatakach wiec mozna miec srylion na blok i to nic nie daje :D a dagger wiecznie pokrzywdzony........ nie ma aury ani ostrza ani nawet silnego lub pomocy smoka :(


    edit
    lub purpury albo ochronki albo bezszelestnego lub zwinki xD. Ciągle piach w oczy

    Przeciez na hity archera nie dziala blok tylko unik strzal! Ludzie ile wy w to gracie i dalej slabe pojecie... xD

    Hmmm czyli do mnie też pijesz? Z tego co pamiętam to osoby z Solution odeszły bo miały swoje zdanie i było inne niż lidera Distów a ty robiłeś tylko grzecznie co ci kazano.
    Przypominam NIE TY BĘDZIESZ LEGENDA . A najkrócej był Tokarz :)

    Osoby które tam poszły po czasie tego żałowały i chciały do nas wrócić, więc pisanie o ,,swoim zdaniu,, średnio się tu sprawdza. Z resztą po skończeniu przez nas gry z kilkoma osobami dalej mam bardzo dobry kontakt. Bez spiny. ;)

    PS: Zapomniałem dodać, że był u was silny Nindian.



    Aedian - Niepotrzebna treść została usunięta.

    My tu bylismy tylko sprzedac wszystko do konca, a do tego czasu troszke sie pobawilismy. Zadna inna gildia niz Disturbed sie nie liczyla, wiec prosze mi czegos nie dopisywac 8)

    Zazalenia proszę kierować do shinsoo. To oni od x czasu bali się z nami bić na wojnie, no ale w sumie im się nie dziwię, bo wynik był z góry znany. Teraz dobrze, że mogą być w końcu mocni i to pokazywać jak Disturbed skończyło grę. :D
    Dobranoc. <3