Posts by Putin9

    Jak pamiętam/3 mięsiące id startu serwera był komentarz ZARAZ PADNIE jakoś są serwery/ choć inne

    Gdyby gf bylo uczciwe to czas wykupionych itemow premium lecialby tylko jesli jestes zalogowany, ale gdy firma jest nastawiona na dojenie i nie placi nawet swoim "pracownikom" to o czym my rozmawiamy

    Zostawcie tego @Art to jedynie pracownik, jak GF przekazuje tak Art to robi gdy będzie miał jakieś informacje to was zapewne poinformuje xd

    Pliki folder Mark otrzymałem od innego gracza i loga są. Prosiłbym team aby ten błąd został naprawiony na Serwerze etolin po nowym zainstalowanium gry Pozdrawiam.
    Wasz PUTIN . Temat Zamykam :zamykam:

    <ciach>


    coś jest nie tak, pomoże ktoś?
    Miałem inne logo Gildii i inni, klient gry 2010


    Moderator Patriae:
    Wstawiono zdjęcie

    Do końca roku znów będzie tylko paru online, aż się stanie że będzie 1serwer, a potem The end. to przyszłość Metin2. Nie słuchają graczy, nie widzą co się dzieje, boty to przeszkoda dużo/ i nie tylko to. Składając wniosek na GM, jest napisane Min. 3h dziennie gry, gdzie te GEMY?

    Powiem tak. trwa to z miesiąc. Ktoś się podszył pod mojego kolegi nick który chciał pożyczyć eq to mu dałem ale zamiast np: DarkShote było DarkShotte nie zauważyłem i eq dałem ten ktoś lognoł i dziękuje. Szybka reakcja była do support metin2. Dokładnie opisałem całe zdarzenie, zdarzenie było kierowane do najwyższych rang, poprzez GameForge. Po miesiącu eq mogłem odebrać z magazynu itemshop.

    Pewnie chodzi Ci o to, że jest "na poł strony" i nie da się przesuwać po stronie w drugi bok.. i kilka innych rzeczy? Też miałam z tym problem, nie wiem z jakiej przeglądarki korzystasz, u mnie na telefonie jest to chrome, więc wchodząc w przeglądarkę u góry po prawej stronie mam takie 3 pionowe kropki, klikam i sprawa ma się tak:

    wiem ze tak jest na chromie ale np korzystam z przeglądarki Opera. stare forum działało a nowe nie. I Boli mnie to że nie moge!


    PS: nie karzy ma transfer żeby godnie korzystać z chrome.


    Nie masz, bo wraz z nowym forum wszystkim użytkownikom przyznaliśmy amnestię na stare warny/zawiasy. Coś w rodzaju: "nowe forum, nowa szansa".


    A tu cię mam Ascoran! Forum nowe nowa szansa tak? Fuzja serwerów też będzie nowa szansa? powinniście dać każdemu szanse. Konta Powinny być odblokowane po fuzji jako ostrzeżenia ( Nowa szansa) prawda?


    Połączono posty napisane jeden pod drugim.
    Ascoran

    Gracze skarżą się na lagi które występują po tych aktualizacjach. Serwery nie wyrabiają. Wystarczy czekać na aktualizacje która ustabilizuje serwery.