Wybór EQ - item vs. item

  • to do pvp jednak ta na 60lvl , a branza z łez w tej chwili 1kpż 10 lud , czy haller musi stawiać na omdlenie co ze zbawką


    Odpowiedź na twoje pytania.


    1) Bransoleta z nieb. łez z bonem na ludzi
    2) Kolczyki z nieb. łez ( ponieważ int również dodaje dmg w skilach, jak i zwiększa leczenie, zwiększenie ataku )
    3) Tak inteligencja jak i bon na ludzi zwiększa dmg w skilach, leczeniu jak i zwiększeniu ataku.
    4) Naszyjnik perłowy
    5) Kapelusz kardynała na 60 lvl - idealny ponieważ posiada blok ciosów, także jak ktoś weźmie twojego szamana na auto to nie będzie każde dmg wchodziło w twoją postać :) Kapelusz na 80 lvl również jest dobry ale w przypadku gdy bijesz wachlarzem innego gracza :)
    6) Nie, czapka na omdlenie jak i inny ekwipunek na omdlenie nie sumuje się z omdleniem zadawanym w przywołaniu. Ekwipunek z omdleniem ma wpływ tylko i wyłącznie na dmg zadawane wachlarzem w przypadku gdy kogoś będziesz z niego bił hitami a nie skilami.
    7) Warto, ponieważ później będziesz miał w demonie 2x ludzie no i dodatkowo 8 omdlenia :) Chociaż ja bym się starała wykręcić w zbawce 10 ludzi i coś inta :)


    Pozdrawiam. Mam nadzieję że pomogłam. Jak masz więcej pytań to wal śmiało.

    Szamanka healer 105 lvl OFF
    Gildia:
    WeAreLegend (OutCast) 8)
    Serwer: Etolin / Chunjo (Astral)

  • Dzięki śliczne wasze odpowiedzi wiele wyjaśniają Wesołych Świąt i jeszcze raz dzięki

    Sura MewOr 98+
    Szaman Lethor 90+
    Sura Andrzejs29 77+

  • baronka +6 2k hp kd def spid +3 blok +4 czy stal +9 kd spida +4 2x czysty (moge wlozyc kd bloku) 1.5k hp 3pe i pz
    co jest leprze do expa w v2/3 prosze o pomoc. :)


    Bierz stalkę, ~20 obrony więcej da niż te 500 hp, jeszcze jak włożysz kd uchylenia +4 to już w ogóle magia. :)

  • Siemka mam szamana 70lvl z bulidem pomoc-błogo-skowyt-strzelak i zaczynam kompletować eq i chcę abyście pomogli wybrać mi itemy do pvp. Poniżej napisze na jakie mniej więcej mnie stać (które uważam za dobre) a wy pomożecie mi wybrać.


    1. Zbawka+9 10lud kd+4(pvp) -nic lepszego chyba nie ma na szamana
    2.Hełm na 60lvl+8 vs hełm na 21+9 10lud
    3. Ebo+9 10Lud vs Lzy+8/+9 10 lud vs Łzy +9 15 miecze
    4. Stal+9 kd4 +1500pż vs zbrojki na 34lvl hp+abs
    5.fenki+7/8 +1500/2000 vs fenki +6/+7 15 miecze , 10 sztylece
    6. Wisior z łez +6/+7 +1500pż + reg pż +20% vs wisior +6/+7 15 miecze?


    Zależy mi na tym aby postać mniej więcej radziła sobie na wojnach i rozpierduchach. Mój budżet na eq to około 5kkk

    S1 Monastyr
    DeepEviL 53lvl - OFF
    GoodFire 47lvl - Skradziony
    Auri55 75lvl - OFF

    Shinaaa 81lvl ON
    S3 Obsydian
    Erator 68lvl OFF
    Torrino 61lvl OFF
    Denay 55lvl OFF




  • Siema,
    jeśli nie zamierzasz w przyszłości wbijać tego 80+ to możesz także rozejrzeć się
    nad jakimś Ekstazyjnym +9 10 luda.
    jeśli chodzi o kask to 10 luda zdecydowanie lepsze blok przydaje się tylko wtedy
    gdy dostaniemy się pod czyjeś ostrze, a na wojnach itd. wiadomo w miejscu się
    nie stoi szamanem tylko cały czas w ruchu i bijemy skilami z bezpiecznych miejsc xd
    łzy zdecydowanie lepsze i postawił bym na te 10 luda bardziej uniwersalne
    no chyba ze znajdziesz jakieś z więcej niż jednym abs-em, to wtedy można by
    się zastanowić :)
    jeśli stal nie będzie miała żadnych abs-ów to można ją sobie odpuścić.
    hp+abs zawsze lepsze niż samo hp. w dodatku w cenie takiej stalki napewno znajdziesz
    coś z hp + 2x abs
    co do fenków nie wiem co doradzić sam nigdy ich nie miałem, ale sądzę że
    lepiej znaleźć jakiekolwiek butki z 1-2k hp + 2x abs nawet po 10% ale co do tego pewny
    nie jestem. tu ktoś jeszcze niech doradzi ;]
    wisior z łez nie nadaje się do pvp dla szamana szkoda kasy,
    z tego wisiorka jest pożytek gdy bijemy hitami a szycie w samym wisiorku nawet +9 i nic więcej
    niewiele da, jeśli chcemy bić się na hity to te 16%+ omdlenia też by się zdało, wiem co mówię
    miałem okazję bić się tak szamanem. (jak koleś się nałykał full abs na magię ;])
    lepiej poszukaj jakiegoś naszyjnika hp + abs najlepiej perłowy nawet z
    samym HP lepiej się sprawi (niż łzy tylko z hp) ponieważ int z niego zwiększy dmg skili.

    Edited once, last by Surekk ().

  • buty to tylko Extazy te ze speedem zakleć z ha, czapka na60lvl jak najbardziej , kolce tylko z łez wisior tylko perłowy , stal ma wbudowana magie więc jasne

    Sura MewOr 98+
    Szaman Lethor 90+
    Sura Andrzejs29 77+

  • Antyk +9 Śr 37, Um -15, 2 słabe bony (1% przeszywka, 6% mistyki) KD Potwora, Śmierci, Penetr. +4 czy zrobić Dzwonek Burzowego Ptaka +9 bez bonów z takimi samymi KD ? Dzwonkiem będę expić do 75, a mam 65. :)

    Edited once, last by Shimyoui ().

  • Antyk +9 Śr 37, Um -15, 2 słabe bony (1% przeszywka, 6% mistyki) KD Potwora, Śmierci, Penetr. +4 czy zrobić Dzwonek Burzowego Ptaka +9 bez bonów z takimi samymi KD ? Dzwonkiem będę expić do 75, a mam 65. :)



    ja bilem antykiem sr 26 +9 5 bon ,myślę że burzak zbędny wydatek , w przyszłości bambus i tyle

    Sura MewOr 98+
    Szaman Lethor 90+
    Sura Andrzejs29 77+

  • ja bilem antykiem sr 26 +9 5 bon ,myślę że burzak zbędny wydatek , w przyszłości bambus i tyle

    Też mi się wydaje, że burzowy jest zbędny, ale wolałam zapytać. Dzięki za odpowiedź :).

  • jaki helm na szamanke bedzie lepszy do bonowania
    chodzi mi o exp :D kardynal czy duszy?? mowie tu o +9 itemkach oczywiscie

  • ElPolako - Wybrałabym antyka, bo ma 3 sloty na kd.
    LisPower - Jeżeli chodzi o exp na generałach, to ja wybrałabym kardynałke.

    Szamanka Smok 107 lvl :52:

    Edited once, last by Litiuma ().

  • 12 omdlenia nie bedzie lepsze??
    bloku mam 15 w tarczy 17 buty 8 zbrojka

  • ciekawy antyk ale pvp to jesion na małym lvl , pytasz o exp czapkę 60lvl 80lvl , to zakładam że exp na gienkach lub grota to tylko bambus śr 30+ , pvp zbawka , później demon , czapka tylko od 60lvl bo ma blok , na gienki ważny blok czapka buty, do pż i omdlenie też , skoro masz sporo w innych itemach to czapka 60lvl

    Sura MewOr 98+
    Szaman Lethor 90+
    Sura Andrzejs29 77+

  • Omdlewając generała na jakiś czas zatrzymujesz resp komendanta. Przykladowo nieomdlony zrespi 10 w tym samym czasie co omdlony na chwile przez Ciebie zrspi np 7 co daje efekt mniejszego expa, bo mniej ich ubijesz. To już twoja decyzja, dalej jestem za kardynałką.

    Szamanka Smok 107 lvl :52:

  • więc tak szaman pod pvp 52 lv 3x m (Leczenie,Przywolanie,Rzut)


    11k pz po 30% abs miecze/2reka 300 defa



    Item 1 : Ebo+9 5b 10luda


    Item 2: Kolce z Białego Złota 5b 10 luda


    Zastanawiam sie caly czas bo te 16(ze slotami) bardzo duzo mi dadzą do skilli lecz te pż w ebo mnie nurtują :phatgrin:


  • Ja wybrałbym Białe Złoto, dają int, który tak jak napisałeś dodaje Ci do skili, masz leczenie, więc aż tak dużo HP nie musisz mieć :)

  • MasterFap dobze napisał ale bierz ebo i mozesz ewentualnie pobawic sie w danie kilku punktów w zreke oczywiscie kosztem wit. Pz jest bardzo wazne ,bo na tym etapie gry przeciwnicy pvp potrafia byc bardzo mocni a róznica miedzy ebo a złotem nie bedzie taka wielka.KOlce z inta mozna spokojnie zakładac na wyzszych lv-lach gdzie masz juz wiecej punktów statystyk do rozdania. :D.Mozliwe ze zaraz zaatakuja mnie zwolennicy kolców z inta :D ale takie sa realnia te 11-12k pz to jest min

  • mam pytanie czy demon 10 luda lepszy z np 8 omdlenie czy 8 sily wiem że najlepiej int ale czy dużo daje siła u Hallera

    Sura MewOr 98+
    Szaman Lethor 90+
    Sura Andrzejs29 77+

  • sila procz wiekszych hitow nie daje nic wiecej takze sensowniejsze juz bedzie wybranie 8 omdlenia