Posts by AndrzejS26

    Przedmiot I wachlarz
    Nazwa i stopień ulepszenia: Demon+4
    KD: woj ninja powtórka +4
    Bony: 12 inta


    Przedmiot II wachlarz
    Nazwa i stopień ulepszenia: Demon+4
    KD: woj ninja powtórka +4
    Bony: 10 luda
    PRZEZNACZENIE: * pvp
    Dodatkowe informacje ** co lepsze do pvp dla healera

    witam co lepsze dla Helera 87 lvl niedługo 96


    Przedmiot I wachlarz Extazyjny+9
    Nazwa i stopień ulepszenia: Extazyjny+9
    KD: szybkość woj ninja
    Bony: 10 luda


    Przedmiot II demon
    Nazwa i stopień ulepszenia: demon +4
    KD: szybkość woj ninja
    Bony: 10 luda
    PRZEZNACZENIE: * PVP
    Dodatkowe informacje ** wiem że demon rozwojowy ale na tym etapie ulepszenia co sadzicie




    jasne że ta stal nr2 lepsza na spota w grocie +9 to tylko defa więcej nie ma aż takiego znaczenia


    Moderator Arnika:
    Połączono posty.
    Double posting jest zabroniony!

    Idź do m2 pogadaj z NPC "Yu-Hwan" i idź wydrop cześć jeśli tego nie zrobisz to dostaniesz tylko tryumfu bo uzna za kontynuacje poprzedniego eventu ja pójdziesz to resetujesz misje i dostajesz ateny lub miliona , tak chyba to działa

    co lepsze bambus+9 mix czy bambus+6 śr 47-48 czy w broni ze średnimi ważne jest ile UM np: bambus śr 40 UM-20 a bambus śr40 UM-10 który lepszy + tyle samo oba


    Przedmiot I Bambus +6
    Nazwa i stopień ulepszenia: Bambus+6
    KD: exp+4
    Bony: śr 40 UM - 20


    Przedmiot II Bambus+6
    Nazwa i stopień ulepszenia: Bambus+6
    KD: +4 exp
    Bony: śr 40 UM - 10
    PRZEZNACZENIE: * pvm
    Dodatkowe informacje ** szaman haller


    i


    Przedmiot I Bambus+9
    Nazwa i stopień ulepszenia: Bambus+9
    KD: exp+4
    Bony: śr2 +UM2


    Przedmiot II Bambus+6
    Nazwa i stopień ulepszenia: Bambus+6
    KD: exp +4
    Bony:
    PRZEZNACZENIE: * pvm
    Dodatkowe informacje **szaman halleri jeszcze jaki wpływ ma UM dodatni

    ciekawy antyk ale pvp to jesion na małym lvl , pytasz o exp czapkę 60lvl 80lvl , to zakładam że exp na gienkach lub grota to tylko bambus śr 30+ , pvp zbawka , później demon , czapka tylko od 60lvl bo ma blok , na gienki ważny blok czapka buty, do pż i omdlenie też , skoro masz sporo w innych itemach to czapka 60lvl

    Antyk +9 Śr 37, Um -15, 2 słabe bony (1% przeszywka, 6% mistyki) KD Potwora, Śmierci, Penetr. +4 czy zrobić Dzwonek Burzowego Ptaka +9 bez bonów z takimi samymi KD ? Dzwonkiem będę expić do 75, a mam 65. :)



    ja bilem antykiem sr 26 +9 5 bon ,myślę że burzak zbędny wydatek , w przyszłości bambus i tyle

    haller
    cześć ma pytanie co do postaci Hallera jaka branza najlepsza białko z ludem czy łzy z ludem , czy czapka na 60lvl czy 80lvl , czy omdlenie z czapki (itemkow) sumuje się z przywołanie czyli ze skilami czy warto zbawkę kupić 10luda 8 omdlenie ,


    Dzięki z góry za pomoc