Posts by Sanzune

    Witam :)
    Ja to wczoraj świetną przygodę w grze miałem 8)
    Expiłem sobie i expiłem godzina 23.56 i masz.. :w00t: ktoś mi się na spota wbija :evil:
    Pogoniliśmy się troszkę :gonipies: było wesoło tradycyjna wymiana "komplementów" :minigun::rocketlauncher:

    To były czasy... :crazy:
    Pozdrawiam wszystkich swoich wrogów jak i przyjaciół z dawnych lat :thumbsup:

    to do pvp jednak ta na 60lvl , a branza z łez w tej chwili 1kpż 10 lud , czy haller musi stawiać na omdlenie co ze zbawką


    Odpowiedź na twoje pytania.


    1) Bransoleta z nieb. łez z bonem na ludzi
    2) Kolczyki z nieb. łez ( ponieważ int również dodaje dmg w skilach, jak i zwiększa leczenie, zwiększenie ataku )
    3) Tak inteligencja jak i bon na ludzi zwiększa dmg w skilach, leczeniu jak i zwiększeniu ataku.
    4) Naszyjnik perłowy
    5) Kapelusz kardynała na 60 lvl - idealny ponieważ posiada blok ciosów, także jak ktoś weźmie twojego szamana na auto to nie będzie każde dmg wchodziło w twoją postać :) Kapelusz na 80 lvl również jest dobry ale w przypadku gdy bijesz wachlarzem innego gracza :)
    6) Nie, czapka na omdlenie jak i inny ekwipunek na omdlenie nie sumuje się z omdleniem zadawanym w przywołaniu. Ekwipunek z omdleniem ma wpływ tylko i wyłącznie na dmg zadawane wachlarzem w przypadku gdy kogoś będziesz z niego bił hitami a nie skilami.
    7) Warto, ponieważ później będziesz miał w demonie 2x ludzie no i dodatkowo 8 omdlenia :) Chociaż ja bym się starała wykręcić w zbawce 10 ludzi i coś inta :)


    Pozdrawiam. Mam nadzieję że pomogłam. Jak masz więcej pytań to wal śmiało.

    Dla heallera wybral bym Ebo a to dlatego ze int na healerze nie daje AŻ tak mocnego kopa jak przy smoku , Healer dobre sie sprawca jako taki tank , te 2k hp z ebo zawsze sie przydadza no chyba ze masz w innych itemach duzo hp a malo luda wtedy zastanowil bym sie nad lezkami ale chyba mimo wszystko jak dla mnie to ebo


    Trele morele... Od samego początku gram szamanką leczącą i brednie na temat tego że kolczyki ebonitowe są lepsze dla szamanki leczącej to czyste kłamstwo. Nie ważne czy to szaman smok.. czy healer... każdemu szamanowi inteligencja zwiększa dmg w skilu jak i buffach!
    Inteligencja zwiększa zadawane dmg ze skili magicznych. Ebonki owszem zwiększają.. ale wartość hitów np. w metina.. lub bijąc z marmura. Także najlepsze kolczyki pod pvp to kolczyki z niebiańskich łez... zaś pod bicie metków jak i z marmura zaleca się ebonki ponieważ zwiększają wartość uderzenia nie bacząc na klasę postaci. PŻ to nie wszystko.. liczy się ilość abs w ekwipunku.