Wybór EQ - item vs. item

  • Przedmiot I Jesion +9 14um 4int
    Nazwa i stopień ulepszenia: +9
    KD: WOJ ninja +4
    Bony: 14um ,4int


    Przedmiot II Bambus+6 10um
    Nazwa i stopień ulepszenia: Bumbus+6 10um
    KD: WOJ sura ninja+4
    Bony: 10um i śr minus 2b
    PRZEZNACZENIE: * Wojny/pvp
    Dodatkowe informacje ** Gram szamanem healerem i planuje wbicie 75lvl na razie nie planuje 80+.Co będzie lepsze czy bambus z 10um i kd pvp czy jesion 14um i 4inta :)

    Edited 2 times, last by nostradame ().

  • Dmg będzie porównywalne z lekka przewaga jesiona ale naprawdę mała ale jak mówisz o zastosowaniu wojennym to oczywiście bambus -3kd. Dodam że łatwo znaleźć bambusa um 15+ wiec nw czemu się tak ograniczasz. A myśląc perspektywicznie to demon 10 lud nawet +0 bije o 65-75%większe dmg niż taki bambus um10.

  • To zależy czy bierzesz pod uwagę kostiumy (razem z tym na broń), czy nie. Jeżeli masz max abs + kostiumy 2xmax abs, to polecam euforii, bo dagger będzie zadawał znaczące dmg tylko z chmury (o ile ma kd antymagii), w każdym innym przypadku będą lepsze qiliny. Bez kostiumów dagger zadaje spore dmg z hitów na szyciu, im więcej bloku tym lepiej.

  • Bambus +9
    Sr25 kd+4
    Bambus +6
    42sr kd+4
    Dzwon szczęki smoka+3
    20diably, Kd +4
    jestem w Trakcie Robienia Tych dzwonkow, ktory Najlepiej sprawdzi sie w grocie, a Ktory na metkach? Na Ile ten bambus 42SR przebije Tego +9?

    Wetar Szaman Healer 112+

  • Bambus+6 42sr zdecydowanie najlepiej sprawdzi się na metkach. Spróbuj podbić go na +7/8 a jak się uda to na +9 i będzie dobrze. W grocie również postawiłbym na ten dzwonek.

  • Moim zdaniem także bambus+6 sr 42 najlepiej sprawdzi się na metkach, również polecam go podbić na lepszy +

    BuffWwEser Postać nie jest już w moim posiadaniu , gra tam teraz inny właściciel !

  • Bambus 42 śr +8 bdz lepszy niż 25 +9 na metkach. A co do groty to szczękę wbij na +6 i będzie najlepsza z tych 3 broni pod grote. Te bambus będą bili skilami 1/2 tego co szczeka a hity będą podobne/ większe niż bambusem 25sr

  • co lepsze antyk śr 23 kd +3 czy dzwon na 65 lvl +9 kd+4 czysty

    Dzwon Burzowego Ptaka będzie lepszy, duża różnica na wartości wpisanej w broń da przewagę. :D

    e0fe670da3b97.png

  • co lepsze antyk śr 23 kd +3 czy dzwon na 65 lvl +9 kd+4 czysty

    dzwon na 65 z pewnością

  • kolce z lez vs ebo(pod pvp/dym) co lepsze jak sądzicie,lepiej mieć 16 int inta ktory doda nieznaczne dmg na skilla czy ebony ktore dodadzą 2300 hp gdzie tyle hp cięzko nadrobić.czekam na wasze odpowiedzi.

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Oczywiscie kolce z lez. Jak widze szama/bm'a z ebonami to az mnie sciska ze smiechu :D Musisz byc naprawde biedny w eq skoro 2k hp to dla Ciebie powod dylematu. Ja na szamie mam 27k hp i w zupelnosci wystarcza (bez ebo) :P

  • Bambus vs Szczeka
    Ktos testowal jak wypada szczeka przy bambusie?
    Posiadam bambusa +9 sr39 i nie wiem czy nie byloby dobrym wyjsciem zrobienie dzwonka na diabelki.

    Wetar Szaman Healer 112+

  • Bez dwóch zdań lepsze będą łezki.

    własie testowalem łzy vs ebony i roznica wygląda tak: z lzami bije 200-300 wiecej jak w ebonach więc leszpe będą ebony moim skromnym zdaniem :>

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • SauBaar

    Added the Label Gra