Posts by Ridil3N

    ad.1 jak wyżej

    ad.2 jak wyżej

    ad.3jak wyżej + od 1 grudnia jest kalendarz adwentowy i tam jest szansa na rękawice

    ad.4 jak wyżej

    ad.5 zbroja 50 ataku, kryształy energii, wody, rosy, medale bohatera, lizaki, buff z dowodzeniem

    ad.6 najlepszy to alchemia chociaż na Twoim miejscu dobijałbym 75 i dropił karme dla peta w grocie

    Piszesz ciągle o karach za używanie nielegalnych programów a kary są nałożone za łamanie OWU. To nie tylko boty ale szereg innych zachowań które utrudniają grę innym itp. Proponuje jeszczze raz przeczytać post Art`a

    To jest całkiem zabawne. Zawsze gdy jest taka akcja znajdzie się kila osób, które płaczą, że nic nie robiły a mają bana. Tacy porządni. Bo tylko te kilka osób kupiło itemy ze sklepu bota? Przecież to śmiech. Powiedzcie, który bot stoi w m1 jako sklep? Itemy przerzucane są na inne postacie więc to one handlują z botem nie wy.

    Od którego poziomu gildii można wejść do nowego dunga? Przecież przy tej aktualizacji nie ma żadnego FAQ. Do wszystkiego trzeba dojść samemu, ale z tego co zauważyłem to żeby móc dokonać małej wpłaty trzeba odbierać medal przez 3 dni. Tylko czy za 3 dni wzrośnie poziom gildii? Jeżeli nie to trochę będzie trzeba zaczekać na wejście do nowej lokalizacji. Ponadto... bardzo duża ilość ulepszaczy na wytworzenie klucza, bardzo duża...

    Nie trzeba odbierać medali przez 3 dni. Za wpłate 120k yang otrzymujesz 3 medale,exp dla gildii i materiały budowlane(pień, dykte i kamień) tylko nie wiem jak często można wpłacać

    Nie chwal się że masz trute +9 tylko czytaj jakie eq ma osoba prosząca o pomoc. Ma trute +7 która wolniej bije i nie ma bonusu do ataku za biologa więc jego hity nie będą zbyt duże

    to golemy, mozna troche zarobic i lvl jako tao idzie

    zarobek na golemach?? czy ja czegoś nie wiem o tej grze? pomijając fakt że działa na nie tylko silny przeciw potworom to będzie je wybijał wieczność.


    Nie wbijaj narazie lvla. Rób codziennie odłamki(w miarę możliwości) a jak masz buffa to leć na dwa konta do świątyni na rudy. W ten sposób masz stały zarobek, może nie najwyższy ale powoli poprawisz eq i ogarniesz alchemie

    zawsze moze isc na golemy

    Tylko po co? Widzisz że on ma 10k hp? Nawet ja wymęczy kilka lvl to później już nigdzie nie będzie mógł expić i dropić. O alchemii też ani słowa więc pewnie jej nie ma

    Boczek, pet 81+ berek, dodatkowe dmg :D

    Nabijasz sobie posty? Jak ma używać peta z berkiem skoro ma 76 lvl?


    Nie idz do groty. Popraw eg i skile, rób biologa. Expienie po 2 grupy zajmie Ci wieczność.

    To się okaże dopiero po przerwie technicznej. Jednak uważem, że mogą nie zostać przeniesione. Wszystko zależy od tego czy przy przenoszeniu rekordów baz danych nie będzie problemu w związkuz tym, że postać jest w gildii czy związku małżeńskim na innym serwerze. Myślę że bazy danych metina mają zabezpieczenia na taką ewentualność i to jest powodem tego że przy użyciu wspomnianego już biletu podróżnika postać musiała spełniać pewne warunki. A wszystkiego dowiemy się już 7.02

    Skoro nie rozumiałeś info miałeś 2 tygodnie żeby zapytać na forum lub supporcie. Przestań szukać winnych dookoła tylko zastanów się co Ty zrobiłeś żeby sprawdzić informacje.
    Troche słabo jest obrzucać błotem ludzi za to, że samemu nie umie się zadbać o swoje sprawy. Może jak przestaniesz do tego podchodzić subiektywnie to zrozumiesz o czym mówie.

    Jak masz tak czytać forum i powielać błedne info to lepiej tego nie rób bo nigdzie nie było napisane o tym że transfer działa ja przy bilecie tylko warunkiem było 75lv i 50 misji to były jedyne warunki i jeżeli nasz już 5 piątek na swoim serwisie to oni dadzą ci dodatkowy slot

    W pierwszym moim poście masz wypowiedz Arta, w której pisze że proces będzie działał jak w przypadku zwyczajnego transferu z IS(czyt. bilet podróżnika), a 75 lvl i 50 misji to cel który musisz osiągnąć aby mieć możliwość przenieść postać(czyt. jak cena 1000SM za bilet podróżnika)



    Co do informacji, fakt były. Tylko po pierwsze wszystkie były rozsypane po zaspamowanym forum, a powinny być jasno opisane w głównym poście. To tak, jakbyś zapytał się na supporcie, a w odpowiedzi dostajesz, że temat był omawiany pod nie jednym postem i znajdź se. Nawet przy przenoszeniu postaci na stronie masz zapis, by szukać informacji, pod głównym tematem a nie postami ludzi na forum. Gdybyśmy nie dopytywali się o zasady przenosin, to nie było by jakiejkolwiek ingormacji, wiec nie wmawiaj, że to nasza wina, bo to dzięki nam pojawiały się jakiekolwiek informacje.

    Informacje od Arta czyli osoby, która odpowiada za przekazywanie informacji znajdowały się w 2 tematach. Pierwszy dotyczył otwarcia serwera i tam miałeś większość informacji, drugi dotyczył przedłużenia czasu trwania serwera eventowego.


    Kiedy zaczeliście się dopytywać o zasady przenosin? Bo robienie szumu po zamknięciu serwera to raczej słabe pozyskiwanie informacji.


    I to by było na tyle ode mnie w tej dyskusji.

    Ja pytałam ciągle jak wygląda to tzw. Jak przy bilecie i nie dostałam informacji zwrotnej. Pytałam o poradnik na Wiki to już dali po fakcie, ale oczywiście zero informacji o gildii i oczywiście dalej pisało ranking, ale nikt nie dodał, że misji :/


    Ja nie pamiętam czy ubrałam bransolety bo akurat wywaliło i nie mogłam już wbić na serwer to sprawdzić 20 minut przed końcem.

    FAQ biletu podróżnika znajduje się na wiki od momentu pojawienia się go w IS więc to jakieś 2-3 lata. Nie rozumiem Cię bo moja postać na jemiole została wylogowana o 10:01.


    Odnosząc się do wcześniejszych informacji to nie rozumiem w czym mieliście problem żeby je odnaleźć. Były dwa tematy odnośnie Jemioły więc nie były informacje rozsypane po forum, jedynym problemem mogło być czytanie ze zrozumieniem lub nie przeczytanie informacji

    Nie wiem co jest w mailu bo ja nie przenosze postaci. Wiem tylko że na forum było jasno określone że dzisiaj kończy się serwer około 10, a dużo wcześniej Art pisał że warunki przeniesienia jaz przy użyciu biletu.
    JA od siebie mogę napisać tylko że jeśli nie przeniosą komuś postaci to powinniście szukać winny w sobie a nie obrzucać błotem GMa. Bo jak zwykle nikomu się nie chce czytać forum ale jak coś jest nie tak to odrazu żale na forum.

    Art dokładnie napisał że proces wygląda jak przy użyciu biletu podróżnika, a o ile dobrze pamiętam to nie można mieć ślubu i być w gildii