Wybór EQ - item vs. item

  • Parę dni temu zaczęłam grę szamanką healer. Sądze, że za kilka dni dobiję jej +30 lvl. Preferowałabym chwilowo expienie "z buta" na BO, gdyż minie trochę dni nim zrobię misję na bojowca.


    Na pierwszą emkę poszło Przywołanie Błyskawicy a następnym skillem będzie Leczenie. Dodam jeszcze, że mam buffkę +35 lvl z pomocą i błogo jako master. EQ mam następujące: różowa szata +9 5B (pod exp) z kd +3 przyspieszenia, czapka feniksa+9, pięciokątna +7 i pawi +9 5B z kd+3 powtórki (ale mam zamiar kupić antyka lub jesionka +9).


    Jaki naszyjnik, buty, bransoletę i kolce byście mi doradzili kupić pod exp na orkach? Poza tym czy jest sens sprzedać różową szatę i kupić miłości +9 tylko dla kilku dodatkowych pkt obrony? I ostatnie: jakie bony polecilibyście mi do antyka/jesiona dla healerki? Proszę także o podanie informacji, dlaczego ten bon a nie inny.


  • Up. :D Wszystko bedzie zalezec od twoich funduszy ale mysle ze na poczatek wystarczy jakikolwiek naszyjnik z pz im wieksza ilosc tym lepiej,buty to samo duzo pz,kolce najlepiej jakies z bonem na orki 20%,bransa srebrna+9 czysta lub z bonem na orki,wazna bedzie tarcza przydało by sie nno bo sporo bedzie tam wchodzic omdlen :D .Co do broni to jesionek najlepiej zrobic do pvp oczywiscie wmixsowac umy 10+ kd klasowe lub mix klasowy i powtórka,antyk przyda sie na metki i do expa jakies srednie 30+ mysle ze wystarcza kd potwora ,kryta i 3 do wybory penetry lub jesli bedziesz expic z buta to powtórki :D.No i wsumie wiadoma sprawa ze dla szamana sa wazne bony 10 lud i inta jesli takie wejda do broni to malina

  • Witam sytuacja wygląda tak mam heallera 55 co lepiej sprawdzi sie w pvp łzy +9 10 luda 10 miecze 10 sztyle czy takie same ebo ? co i dlaczego prosze o odpowiedz.

    KONIEC GRY
    KONTAKT PRIV

  • Dla heallera wybral bym Ebo a to dlatego ze int na healerze nie daje AŻ tak mocnego kopa jak przy smoku , Healer dobre sie sprawca jako taki tank , te 2k hp z ebo zawsze sie przydadza no chyba ze masz w innych itemach duzo hp a malo luda wtedy zastanowil bym sie nad lezkami ale chyba mimo wszystko jak dla mnie to ebo

  • Dla heallera wybral bym Ebo a to dlatego ze int na healerze nie daje AŻ tak mocnego kopa jak przy smoku , Healer dobre sie sprawca jako taki tank , te 2k hp z ebo zawsze sie przydadza no chyba ze masz w innych itemach duzo hp a malo luda wtedy zastanowil bym sie nad lezkami ale chyba mimo wszystko jak dla mnie to ebo


    Trele morele... Od samego początku gram szamanką leczącą i brednie na temat tego że kolczyki ebonitowe są lepsze dla szamanki leczącej to czyste kłamstwo. Nie ważne czy to szaman smok.. czy healer... każdemu szamanowi inteligencja zwiększa dmg w skilu jak i buffach!
    Inteligencja zwiększa zadawane dmg ze skili magicznych. Ebonki owszem zwiększają.. ale wartość hitów np. w metina.. lub bijąc z marmura. Także najlepsze kolczyki pod pvp to kolczyki z niebiańskich łez... zaś pod bicie metków jak i z marmura zaleca się ebonki ponieważ zwiększają wartość uderzenia nie bacząc na klasę postaci. PŻ to nie wszystko.. liczy się ilość abs w ekwipunku.

    Szamanka healer 105 lvl OFF
    Gildia:
    WeAreLegend (OutCast) 8)
    Serwer: Etolin / Chunjo (Astral)

  • Wiem, że może już kilkadziesiąt razy były te pytania, ale nie chce mi się szukać xD


    Tak, więc:


    1.Co będzie lepsze dla healera na wojny, perłowy naszyjnik +9 full slot czy naszyjnik z łez +9 full slot (jeśli komuś to będzie potrzebne do dokładnego ocenienia, to w obu naszyjnikach są te same bony)


    2. Co będzie lepsze dla healera do pvp, ametystowy nasior +9 full slot, czy naszyjnik z łez +9 full slot (bony w naszyjnikach to hp + abs, w obu podobne)


    Z góry dziękuje za odpowiedzi :P

  • Jesli chodzi o hellera to zarowna na wojny jak i do pvp najlepszy bedzie perlowy , zaden inny wisior nie bd potrzebne gdybz bijamy samymi skilami a tylko i wylacznie perlowy nam dmg z tych skili zwiekszy

  • oczywiscie,ze perlowy naszyjnik zawsze to dodatkowo pare inta wiecej naszyjnik z lez ma wbudowany bon na o szycie a wiadomo,ze wachlarzem nie machamy az tak czesto jaknapieprzamy skilami no i + nasiorem z lez jest to kilka pkt wiecej szybkosci zaklecia ale nadrabiamy straty zwinnoscia ;).Odnosnie kolcy z lez a kolcy ebonitowych sama posiadam ebonki 10l oraz lezki czyste i lezki daja wiekszego kopa do skili.

  • Jesli chodzi o hellera to zarowna na wojny jak i do pvp najlepszy bedzie perlowy , zaden inny wisior nie bd potrzebne gdybz bijamy samymi skilami a tylko i wylacznie perlowy nam dmg z tych skili zwiekszy


    Dziękuje jeśli chodzi o wojny, ale jeśli chodzi o pvp, to chodzi mi głównie o porównanie tych dwóch naszyjników (chyba,że oprócz tych dwóch i perłowego jest jeszcze lepszy).


    Tak, więc ponawiam swoje pytanie:


    Na pvp, który lepszy Ametyst czy Niebian?

  • Przedmiot I milosna
    Nazwa i stopień ulepszenia: +9
    KD: spalone
    Bony: 2k 10 do pz 50 atak


    Przedmiot II milosna
    Nazwa i stopień ulepszenia: +9
    KD: speed def +4
    Bony: 2k 10 do pz
    PRZEZNACZENIE: * Exp v2/v3
    Dodatkowe informacje ** Czy te 50 ataku duzo da szamanowi? Bron jaka posiadam to bambus +2 sr 40, mozliwe ze bedize +6. Obie w podobnej cenie, obie mozliwe do kupienia. Mam wierzcha 150defa. PROSZĘ O SZYBKĄ PODPOWIEDŹ

    sprzedam EQ i postacie na Tasmanii
    gg 9670011

  • Ja bym wybrał raczej tą z kd, te 50 ataku aż tak dużo nie da a ja nie wyobrażam sobie expić nie mając kd speeda w zbrojce, chyba że masz nadmiar fioletowych potek to wtedy bierz tą z atakiem.

  • Wziąłem ta z 50ataku i wsadzilem uchylki+4 poki co. Byla 20kk tansza i to dlatego, a speeda mam ponad 180 z megawierzchowcem.

    sprzedam EQ i postacie na Tasmanii
    gg 9670011

  • jesionek um 17 10 luda 12 inta czy demon +0 12inta 12 luda ?


    jeszcze zapytam, na wiki jest napisane ze demon +0 ma większe magicznej obrażenia od +1 :D tak jest czy to błąd?

    Moderator Laburra:
    Juz poprawiłam na wiki. :) Wystarczy poczekać na akceptację wersji przez redaktora.

  • Siema jakie kolczyki do pvp będą lepsza?
    Z nieb. Łez +8 15 miecze czy ebo+9 15miecze?
    Czy do pvp jest potrzebna duża ilość hp?

    S1 Monastyr
    DeepEviL 53lvl - OFF
    GoodFire 47lvl - Skradziony
    Auri55 75lvl - OFF

    Shinaaa 81lvl ON
    S3 Obsydian
    Erator 68lvl OFF
    Torrino 61lvl OFF
    Denay 55lvl OFF




  • Siema jakie kolczyki do pvp będą lepsza?
    Z nieb. Łez +8 15 miecze czy ebo+9 15miecze?
    Czy do pvp jest potrzebna duża ilość hp?


    Łzy będą lepsze, ponieważ ebo na klasach magicznych nadają się tylko na exp.
    Int zwiększa Ci atak i % na skillach.

  • haller
    cześć ma pytanie co do postaci Hallera jaka branza najlepsza białko z ludem czy łzy z ludem , czy czapka na 60lvl czy 80lvl , czy omdlenie z czapki (itemkow) sumuje się z przywołanie czyli ze skilami czy warto zbawkę kupić 10luda 8 omdlenie ,


    Dzięki z góry za pomoc

    Sura MewOr 98+
    Szaman Lethor 90+
    Sura Andrzejs29 77+

  • Najlepsza będzie bransoletka z białego złota, masz w niej gwarantowane hp, natomiast jeśli chodzi o nieb. łzy ciężko zdobyć zestawienie 2k hp i 10% na ludzi w jednym itemku :) druga sprawa - hełm - wybrałabym kardynałkę dającą blok ciosów :)

  • to do pvp jednak ta na 60lvl , a branza z łez w tej chwili 1kpż 10 lud , czy haller musi stawiać na omdlenie co ze zbawką

    Sura MewOr 98+
    Szaman Lethor 90+
    Sura Andrzejs29 77+

  • Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że bonus na omdlenie w przedmiocie działa jedynie na hity i nie łączy się z bonusem skilla