Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Nie, 120 lvl masz drop z metków o max 15 lvl różnicy, champion to 120 na normalnych mapach 120-15=105 :P

    ANDROS> ETOLIN> POLSKA


    Otrzymany Niesłuszny Ban w Postaci Czerwonego Paska 22.04.2021r.

    Otrzymane UB po Walce z Niemieckim Supportem 21.06.2021

  • pewnie aktualizują klienta by był wyświetlany wybór nowego serwera, postacie zalogowane są w grze nadal

    Niektórych podobno wywaliło. Ale fakt że platforma leży.

    Jeżeli w jakikolwiek sposób współpracowałeś ze mną w grze (handel, dodania, zmianki) proszę o zostawienie opinii w sekcji komentarzy co buduje swego rodzaju wizytówkę i ułatwia zweryfikowanie mojej wiarygodności. Z góry Dziękuję ;)


    Kontakt:

    -GG: 9156778

    -Discord: Vytautas#7927

    -gra: VytautasOri <-Jinno s. Polska

    Profil na FB: Vytautas Metin2

    Serwer handlowo/ogłoszeniowy DS: Serwer DisCord

  • Art Ingolf

    logowanie padlo na platforme

    O proszę, a ja myslałem że to przerwa XD

    Chal - Archer 71
    AgaKc - Likan 100
    Adbaster - WP 111
    NachtExe - Dagger 110
    yosien - Mental 105
    Schlana - Body 104

    Chal - Mental 95

    Shirley - Dagger 94

    Vumi - Body 55

    Andros/Solar/Negros/Etolin/Polska/Mintaka/Polyphemos

  • Nie, 120 lvl masz drop z metków o max 15 lvl różnicy, champion to 120 na normalnych mapach 120-15=105 :P

    Nie zgodzę się, pamiętam że przy 300% dropu na 120 levelu miałem drop z metinów 100lv, co prawda nie był tak dobry jak z metków 105/120, ale był.

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • No fajnie, szkoda tylko, że bez informacji, a polskie forum, ani me, ani be, ani kukuryku....


    Z ciekawostek to na niemieckim forum już wczoraj zaczęła się dyskusja nt. tego, że już zaczynają się bany, bo UWAGA UWAGA - ciekawostka:

    Nowy serwer = niesłuszne bany


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    Chal - Archer 71
    AgaKc - Likan 100
    Adbaster - WP 111
    NachtExe - Dagger 110
    yosien - Mental 105
    Schlana - Body 104

    Chal - Mental 95

    Shirley - Dagger 94

    Vumi - Body 55

    Andros/Solar/Negros/Etolin/Polska/Mintaka/Polyphemos

    Edited once, last by Canhide ().

  • na 120 lvlu i czempionie drop jest taki sam jak na 105 lvlu, bo się blokuje

    To też nie jest prawdą. Pamiętam że mi ktoś też to wkręcał, ale prawda jest taka że na 120 nie ma dropu z metków 90-95, czasem jedynie samo ku poleci, ale to nawet z metka 5lv czasem sie zdarzy.

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Art napisał na discordzie, że jest jakaś nieplanowana przerwa techniczna (nie dotyczy to serwerów, one działają) i jak widać wpłynęło to na platformę... Niby pracują nad postawieniem jej na nogi. Jednak może być tak nawet do11

  • Te 15 tyczy się eventowych itemow. Ja droplem nie dawno fmsa z Besta na 95lvl także tego

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • teraz ciężko o metka wielkanocngo jak ludzie mają w eq % na metiny, to pare sekund i metka niema

  • Z ciekawostek to na niemieckim forum już wczoraj zaczęła się dyskusja nt. tego, że już zaczynają się bany, bo UWAGA UWAGA - ciekawostka:

    Nowy serwer = niesłuszne bany

    Czyli są przypuszczenia że ludzie którzy dostaną niesłusznego bana zaczną wszystko od nowa na nowym serwerze ?

    Może to jakiś sposób na jego zapełnienie, choć podziwiałbym odwagę takich graczy - odwagę chyba przekraczającą granicę głupoty, ale każdy ma prawo do dokonywania wyborów. Ja od grudnia swoimi postaciami nie uderzyłem żadnego moba, wchodzę na grę tylko by porozmawiać ze znajomymi których dzięki tej grze poznałem - bo tego system nie zabrał :) A skoro na niemieckim forum takie tematy są to nie tylko mnóstwo graczy z Polski używa wg tego cb niedozwolonego oprogramowania.

  • Czyli są przypuszczenia że ludzie którzy dostaną niesłusznego bana zaczną wszystko od nowa na nowym serwerze ?

    Może to jakiś sposób na jego zapełnienie, choć podziwiałbym odwagę takich graczy - odwagę chyba przekraczającą granicę głupoty, ale każdy ma prawo do dokonywania wyborów. Ja od grudnia swoimi postaciami nie uderzyłem żadnego moba, wchodzę na grę tylko by porozmawiać ze znajomymi których dzięki tej grze poznałem - bo tego system nie zabrał :) A skoro na niemieckim forum takie tematy są to nie tylko mnóstwo graczy z Polski używa wg tego cb niedozwolonego oprogramowania.

    Coś w tym może być, bo juz chwilę tak jest:

    Mintaka

    Amicicia

    Jemioła

    teraz Bałtyk


    Także no, GF<3

    Chal - Archer 71
    AgaKc - Likan 100
    Adbaster - WP 111
    NachtExe - Dagger 110
    yosien - Mental 105
    Schlana - Body 104

    Chal - Mental 95

    Shirley - Dagger 94

    Vumi - Body 55

    Andros/Solar/Negros/Etolin/Polska/Mintaka/Polyphemos

  • Platforma nie działa ?

    Tak pół na pół, wcześniej nie mogłem się wcale zalogować, teraz mogę, ale po zalogowaniu mam po prostu niebieskie tło xd

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Jedyne co naprawione to widzę te głupie info powtarzające się o uwierzytelnieniu. ;:p

    Wcześniej było tylko niebieskie tło.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”