Posts by Vytautas

    Potwierdzę jeszcze tylko że jak już wejdzie na M to jakoś idzie to wbijanie. Ja wbijałem do M księgami i normalnie od święta wchodziło pomyślnie. Więc wytrwałości życzę :)

    Ja z racji że mam gildię na żywiołu loguje dziennie po kilkadziesiąt kont. Czasem jak za szybko się przelogowuje pomiędzy nimi to przy ostatnich zdarza się pojawienie Czerwonej Belki, ale po ok godzinie puszcza.

    Natomiast jeden z adresów IP mi bloknęli w ten sposób na stałe, jest to adres najczęściej przeze mnie używany więc pewnie powód ten sam ale że mam kilka alternatywnych łączy internetowych w chacie to mogę korzystać z innego dostawcy.

    Co do winy ISP to zgodzę się w jednym przypadku, jeżeli ISP ma klientów za NATem i kliku/kilkunastu klientów wychodzi do sieci zewnętrznej z tym samym publicznym adresem IP to faktycznie może być to powodem tej blokady.

    Sprawdzałem na innym komputerze oraz resetowałem router przez co zmieniło się IP. Najdziwniejsze jest to, że problem występuje tylko na części kont jakie codziennie loguje.

    Jakiego łącza internetowego używasz? Nie zawsze restart/reset routera powoduje zmianę IP, no i nie myl oczywiście z IP które Twój komputer otrzymuje w sieci LAN bo to nie ma najmniejszego znaczenia w tym przypadku.

    Prawda jest taka że Team PL chyba nie za wiele wie jak działa ten błąd (właściwie jest to blokada). Ja loguje masę kont ponieważ zbieram medale męstwa, do tego dochodzą jeszcze inne tematy na kilku kontach, misje dzienne itd. Od dłuższego czasu przy próbie połączenia z mojej sieci domowej (i tylko z niej) zaczęło mi się pojawiać zabezpieczenie Captcha, po jakimś czasie zostało ono zdublowane (pojawia się dwa razy, przed i po potwierdzeniu adresu e-mail) co jakiś czas przy logowaniu ostatniego konta zbierając medale męstwa, otrzymywałem wyżej wymieniony błąd. I tutaj rozwiązania były dwa, zmiana kompa lub zmiana łącza bo różnie to jest blokowane (po IP lub po identyfikatorze systemu).


    DoKsztyUczciwy jeżeli blokada Ci weszła po identyfikatorze systemu to jeżeli masz możliwość sprawdź na innym kompie czy jesteś w stanie się zalogować. Jeżeli po IP, to najprościej udostępnić HotSpota z telefonu i spróbować przy połączeniu przez sieć mobilną.

    Co lepsze jeżeli korzystasz z sieci internetowej gdzie więcej niż jeden użytkownik wychodzi do sieci zewnętrznej z tym samym IP to winny tej blokady wcale nie musisz być Ty, może to być ktoś z sieci z której korzystasz.


    Co do czasu to przeważnie max jaki miałem to 24h ale na chwilę obecną z domowej sieci nie jestem w stanie się zalogować już od niedzieli :)


    Ingolf Przepraszam że zapytam tutaj. Ale masz może wiedzę czy te moje upierdliwe Captcha (pojawia się tylko na moim domowym IP) mogę gdzieś zgłosić żeby to dezaktywowali czy coś czy prościej będzie zmienić IP publiczne z jakim wychodzę do internetu?

    Ja od kilku dni mam ten sam problem. Wyskakuje najpierw np podczas próby przelogowania błąd klienta i komunikat, żeby odpalić na nowo z platformy, ale na platformie jest komunikat, że gra jest dla mnie niedostępna.... Błąd znika po kilku godzinach, ale chyba nie o to chodzi, żeby kupować odpały i czekać kiedy będzie można z nich skorzystać :cursing: Jestem cały czas w kontakcie z supportem, ale oni uważają, że jest wszystko ok xd Ich rada "nie odpalać dużej ilości kont na raz" xd jeśli max 3 postacie to jest duża ilość to ja już nie wiem jak tu grać xd

    Jeżeli jest przypadek blokady po IP to może być taka sytuacja że współdzielisz z kimś adres IP (często u operatorów klienci są za NATem i wychodzą do sieci zewnętrznej z tym samym adresem IP). W takim wypadku logowania Twoje są zliczane z innymi którzy grają z tego samego IP, a tego wykluczyć ani sprawdzić nie jesteś w stanie.

    Jeżeli macie możliwość połączenia się z internetem w inny sposób niż normalnie się łączycie to sprawdźcie na innym łączu.
    U mnie ta blokada pojawia się jak dużo kont logam w krótkim czasie. W moim przypadku blokady idą po IP lub po identyfikatorze systemowym.

    W przypadku blokowania po IP wystarczy zmienić adres IP zewnętrzny z którym "wychodzicie" do sieci. Najprościej jest np. połączyć się przez Hot Spot z telefonu.

    W przypadku blokady po identyfikatorze systemowym, trzeba odpalić konto pod innym systemem, u mnie akurat to nie problem bo na drugim dysku mam Win7, odpalam na nim i działa. Tyle udało mi się w tym temacie rozkminić i póki co sobie z tym radzę.

    Pożyczałem ją kumplowi i porównywał ze swoją na jakimś niższym +, mówił że częściej coś udało mu się wyciągnąć. Osobiście porównania nie robiłem a już daaawno nie łowiłem wędką +0 więc nie pamiętam jak to było :D

    Węglowa i tak lepsza ale na tyle co ja łowię teraz to wystarcza mi w zupełności to co mam.

    Głównie losowość. Ja na wędce +13 jednego dnia wbije kilka pkt w godzinę a innego dnia za kilka godzin nic :)

    Ale faktycznie było swego czasu info (chyba na wiki) że można nimi handlować od 50 poziomu. Jak widać był to pewnie błąd i został poprawiony.

    Jezeli masz okolo 1500 wartosci ataku to srednie sa juz oplacalne. W innYm wypadku lepsze beda wysokie wartosci. Chociaz trzeba wziac pod uwaze ze kazda z postaci ma inne przeliczniki z szarf. Na przyklad wojownik 2x , sura 1.7x etc

    Podepnę się pod temat. Czyli jak mam na Bodym po odpaleniu Aury 1515 to lecieć w średnie w szarfie?

    Zrespienie plagi w m2 następuje chyba w chwili poświęcenia czarnego lodu w grocie. Zgodnie z założeniem powinno się zatem bezpośrednio jechać do m2 po poświęceniu lodu (pojawieniu się misji dziwne potwory) do m2 i je ubić. Za pierwszym razem tak nie zrobiłem i pomimo zabicia kilkunastokrotnego plagi w m2 (zrespionej przez inne osoby) misji mi nie zaliczyło. Gdy robiłem tę misję kolejną postacią wtedy zajechałem do m2, udało mi się znaleźć "moją" plagę ubiłem ją i nic - nie zaliczyło. Na kolejnych postaciach już nie poświęcałem lodu, nie oddawałem go Soonowi (mimo że go chce) tylko niszczyłem w morzu. Nagroda za misję czarny lód taka sama, ale nie pojawia się misja dziwne potwory - może o to chodzi, by nie poświęcać tego lodu by nie przynosić klątwy na metinowy świat :)

    Czy aby na pewno nagroda jest taka sama? Według wiki przy poświęceniu jest 120kk EXP'a, przy wyrzuceniu zaś 70kk EXP'a.

    nie trzeba ich zabijac

    nie trzeba ich szukac

    zeby zrobic misje trzeba je zrespic czyli przejsc przez tp

    nie przechodzcie przez tp na sile, ta misja kiedys sama sie zrobi (wiem z wlasnego doswiadczenia)

    to ze potwory pojawily sie w m2/m3 oznacza ze ktos zrobil misje, nie koniecznie ty :)

    Wiem że nie trzeba ich zbijać ani szukać. Szukałem bardziej z ciekawości ;)

    Poświęciłem dziś "chwilę" i przeleciałem przez TP do M2 100 razy żeby sprawdzić jaki jest % szansy na resp tych dziwnych potworów. I wyszło całe 0 xD

    Ja raz spędziłem sporo czasu na przechodzeniu przez TP w tę i z powrotem ale nic to nie dało :)

    Ten quest powinien się nazywać Dziwna Misja a nie Dziwne Potwory :D

    Mnie się w ostatnim czasie dwa razy zrespił Dziewięć Ogonów na Imha ale misję nadal mam nie ukończoną. Na wiki pisze że misja kończy się po 10 respach. Ale u Soon pozycji dialogowej też nie mam w tej sprawie.

    To pytanie co się zmieniło że nie można teraz tak expić? Nie można przywoływać więcej niż jednej wróżki czy jakoś inaczej to ograli? Sprawdzał ktoś?

    Na włoskim wiki widnieje tylko Szkło Detekcji w dropach z tej szkaty i osobiście kilka razy to wydropiłem z niej, szkła handlu nigdy więc chyba jest mały błąd na naszym wiki.