Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Jutro kupony. Doczekaliście się już :)

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • tak

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • Jutro kupony. Doczekaliście się już :)

    Ciekawe ilu graczy kupi w tej wspaniałej promocji 1000 = 1300 ?
    Może doczekamy się w końcu 1000 = 2000 będzie ok.

  • stary;p a kto ci broni kupowac kupony sm;>? za yangi od graczy?

    Jasne stary 4 godziny dziennie robić odłamki żeby potem zrobic może jeden ant onyks i sprzedać za 70kk czyli przy cenie 300kk za 100 sm to jakies 18 godzin robienia samych odłamków :D no oczywiście żeby to robić trzeba mieć jako takie eq. Ale żeby na nie zarobić trzeba robić odłamki bo to jedyne sensowne źródło zarobku. No albo czekać od eventu do eventu i liczyć że coś sie uda.
    Więc cała gra sprowadza się do farmienia odłamków od rana do wieczora :D. no bardzo emocjonujące zajęcie. Teraz pomyśl ile trzeba części eq miec zrobione żeby ustac np w dt na parterze :). No oczywiście dropienie odłamków bez rękawicy z IS to chyba z dwie godziny na 30 sztuk :D. Jak ktos lubi farme to spoko niech sobie tak gra może po roku albo i dwóch będzie miał sensowne eq do pve :) na 75 lvl , zeby potem ustać w grocie:D.
    Chyba nie znasz realiów gry i farmienia yangów nie używająć botów bugów i innego rodzaju błędów gry.
    Ale gdzie tu frajda z gry --- robienie dungów , rajdów triali itp? Czyli całej zabawy , tego co gra ma dawać , ale tu chyba ma byc farma 24h/dobę 7 dni w tygodniu po 3-4 userów na koncie :D

  • Jasne stary 4 godziny dziennie robić odłamki żeby potem zrobic może jeden ant onyks i sprzedać za 70kk czyli przy cenie 300kk za 100 sm to jakies 18 godzin robienia samych odłamków :D no oczywiście żeby to robić trzeba mieć jako takie eq. Ale żeby na nie zarobić trzeba robić odłamki bo to jedyne sensowne źródło zarobku. No albo czekać od eventu do eventu i liczyć że coś sie uda.Więc cała gra sprowadza się do farmienia odłamków od rana do wieczora :D. no bardzo emocjonujące zajęcie. Teraz pomyśl ile trzeba części eq miec zrobione żeby ustac np w dt na parterze :). No oczywiście dropienie odłamków bez rękawicy z IS to chyba z dwie godziny na 30 sztuk :D. Jak ktos lubi farme to spoko niech sobie tak gra może po roku albo i dwóch będzie miał sensowne eq do pve :) na 75 lvl , zeby potem ustać w grocie:D.
    Chyba nie znasz realiów gry i farmienia yangów nie używająć botów bugów i innego rodzaju błędów gry.
    Ale gdzie tu frajda z gry --- robienie dungów , rajdów triali itp? Czyli całej zabawy , tego co gra ma dawać , ale tu chyba ma byc farma 24h/dobę 7 dni w tygodniu po 3-4 userów na koncie :D

    skoro jedynym zródlem zarobku jest dla Ciebie dropienie odłamków to coś chyba nie halo ;p

  • Dowiem się w poniedziałek, bo wiem, że było to już jakiś czas temu testowane.

    Juz wtorek i co @Ingolf dowiedziales sie czegos? pewnie dopiero za jakis tydzien moze 2miesiace sie czegos dowiesz.. badz sie wypowiesz

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Juz wtorek i co @Ingolf dowiedziales sie czegos? pewnie dopiero za jakis tydzien moze 2miesiace sie czegos dowiesz.. badz sie wypowiesz

    z tego co zauwazylem to jego metoda na rozwiazywanie problemow jest taka; "przeczekac miesiac, moze problem sam sie rozwiaze". Nie wymagalbym od niego za duzo :rofl:

  • Pytanie do osob ktore krecily w tym nowym kole. Wywalilem 900sm na krecenie i ani razu nie widzialem mixa dla peta na kole, czy ktos widzial te mixy na 1 poziomie? Zastanawiam sie czy mialem takiego pecha ze akurat tego nie widzialem, czy moze ktos wprowadzil nas w blad i te zmianki sa tylko na 2 poziomie...

  • Pytanie do osob ktore krecily w tym nowym kole. Wywalilem 900sm na krecenie i ani razu nie widzialem mixa dla peta na kole, czy ktos widzial te mixy na 1 poziomie? Zastanawiam sie czy mialem takiego pecha ze akurat tego nie widzialem, czy moze ktos wprowadzil nas w blad i te zmianki sa tylko na 2 poziomie...

    Miales pecha

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Pytanie do osob ktore krecily w tym nowym kole. Wywalilem 900sm na krecenie i ani razu nie widzialem mixa dla peta na kole, czy ktos widzial te mixy na 1 poziomie? Zastanawiam sie czy mialem takiego pecha ze akurat tego nie widzialem, czy moze ktos wprowadzil nas w blad i te zmianki sa tylko na 2 poziomie...

    u mnie się pojawilo raz ale szans na ku na potwotki pet mialem 7 w tym udana jedna

  • Jasne stary 4 godziny dziennie robić odłamki żeby potem zrobic może jeden ant onyks i sprzedać za 70kk czyli przy cenie 300kk za 100 sm to jakies 18 godzin robienia samych odłamków :D no oczywiście żeby to robić trzeba mieć jako takie eq. Ale żeby na nie zarobić trzeba robić odłamki bo to jedyne sensowne źródło zarobku. No albo czekać od eventu do eventu i liczyć że coś sie uda.Więc cała gra sprowadza się do farmienia odłamków od rana do wieczora :D. no bardzo emocjonujące zajęcie. Teraz pomyśl ile trzeba części eq miec zrobione żeby ustac np w dt na parterze :). No oczywiście dropienie odłamków bez rękawicy z IS to chyba z dwie godziny na 30 sztuk :D. Jak ktos lubi farme to spoko niech sobie tak gra może po roku albo i dwóch będzie miał sensowne eq do pve :) na 75 lvl , zeby potem ustać w grocie:D.
    Chyba nie znasz realiów gry i farmienia yangów nie używająć botów bugów i innego rodzaju błędów gry.
    Ale gdzie tu frajda z gry --- robienie dungów , rajdów triali itp? Czyli całej zabawy , tego co gra ma dawać , ale tu chyba ma byc farma 24h/dobę 7 dni w tygodniu po 3-4 userów na koncie :D

    ty ale sluchaj po 1 nikt ci nie kazal tu grac;) sa inne servery nie mowie tu o privach bo to inna bajka ale byl eventowy na 2 miechy jest java albo znajdz inna gre;)


    po 2 kazdy ma dostep do tego samego skoro ktos gral pare lat temu i ma te eq ma postacie to ty zeby go dogonic chciales poswiecic rok? czy dwa? no stary nie oszukujmy sie;p znam realia gry i wiem na czym zarabiac sam nie robie zadnych bosow typu razador meley nemere zodiak a jakos zarabiam;p tu sie rozchodzi o jedna prosta rzecz gdyby ludzie nie placili na isa skoro taki zly gf myslalo by ty cos sie dzieje... trzeba zmian;p a skoro ludzie placa czyli im to odpowiada to po co maja cos zmieniac;)?

  • Czy tylko ja mam takie wrażenie lub pecha że od zwiększenia liczby kanałów , drop z magicznych jaj się o wiele pogorszył , otwarłem ich naprawdę sporo i teraz to są praktycznie same yangi gdzie wcześniej dropiło sporo rzeczy a nie yang yang yang

    Auuuu



    Moderator Ascoran:
    Poprawiłem wyświetlanie obrazków.

    Inwiks : Mental 105 lvl ON
    Gildia : Phobiia

  • Zwykły fart ja miałem na 19 jajek 7 zmianek a raz otwierałem 35 i miałem 1 zmianke, drop magicznych jaj uważam dalej za bardzo słaby metinow jest bardzo mało i to ze jeden który zostaje niezbity nie powinien blokować następnych, drop z jajek jest oczywiście ustawiony pod syf mało zmianek mało transferow porównanie 6 transferow do 28 fasolek zen lub nawet 22 białych perel

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Tak najlepiej jakby Ci dali co otwarcie transfer xd
    Drop z jajek jest dobry sam mam 31 zmianek do 56 B pereł, 16 transferów w parę dni.

    Inwiks : Mental 105 lvl ON
    Gildia : Phobiia

  • Zwykły fart ja miałem na 19 jajek 7 zmianek a raz otwierałem 35 i miałem 1 zmianke, drop magicznych jaj uważam dalej za bardzo słaby metinow jest bardzo mało i to ze jeden który zostaje niezbity nie powinien blokować następnych, drop z jajek jest oczywiście ustawiony pod syf mało zmianek mało transferow porównanie 6 transferow do 28 fasolek zen lub nawet 22 białych perel

    a masz rekawice zlodzieja? Bez niej tragicznie dropi, niech sobie mowia co chca ale ona ma wplyw, jak ostatnio skonczyla mi sie rekawica to bilem z ciekawosci, na 10 metkow droplo 1 jajo, pozniej kupilem rekawice i dropilo srednio z co drugiego metka, albo nawet czesciej...