Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • wlasnie sie dowiedzialem ze znajomy zolta postacia moze bufac konta np w Jinno ktos tez tak ma :rofl:

    Będąc w obcym królestwie da się buffać postaci z tego królestwa, jeśli są poniżej 15 poziomu. Bić ich nie można, więc widocznie gra klasyfikuje je jako przyjaciół = można rzucić buffy

  • Nie dali sie przyzwyczaic do bugow z jednej wersji a juz sa nowe <brawo> My sie zastanawiami czy w gf sprzataczka wprowadza aktualizacje a te sprytne bestie specjalnie wprowadzaja bug, ktory pozniej naprawiaja wprowadzajac kolejny...

    Szanują prace gdyby zrobili raz i by działało to by nie mieli pracy a tak mają robote do konca metka :D:D:D

  • Staram się to wszystko zrozumieć, jako, że nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi. Proszę jednak, by na forum (patrz tablica) widniało:


    • Usunięto problem, który uniemożliwiał poprawne działanie pierścieni doświadczenia

    Przynajmniej człowiek jest świadom tego, co zastaje po procesie logowania do gry.


    Kłaniam się

  • A propos udało się komus uzbierać odłamki do skrzynek ? I kupić jakąś skrzynkę?

    Na naszej wiki nie mogę znaleźć żadnych informacji, ale przejrzałem trochę forów/wiki en/de, i łącząc informacje:



    Większość graczy nie uzbiera odłamków nawet na najtańszą skrzynkę, nie mówiąc o takich 4-8 razy droższych..

  • Nikogo to już nie zdziwi :)
    Bug z zakazem handlu odłamków, który dalej jest nienaprawiony.
    Pseudo naprawa pd, które nie da się z niczym łączyć.
    Wartość dropu z rękawiczki z metków i bossów obniżony o 40 %.
    Coś jeszcze znajdziecie to dopiszę tutaj.

  • [ciach] naprawili pd że nie da się ich założyć gdy ma się założonego lizaka "Nie możesz założyć tego przedmiotu dwukrotnie". GG GF jak zawsze musicie coś ... resztę sobie sami dokończcie. :rofl:


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem niedozwolone treści.

    <3Candia s21<3

    SkrabiWP ;( 105lvl (WP):shinsoo:

    Sagitario ;( 87lvl (Archer):shinsoo:

    Gildia: CCCP:shinsoo:


    01.12.2013 OFF

    ________________________________


    :57: Tasmania :57:
    Keira19 :love: 120lvl (WP) :jinno:
    Skrabi19 :thumbsup: 120lvl (BM) :jinno:
    31.08.2019 Metin2 OFF

    Szkoda że zepsuli tak dobrą grę;(

  • Jak dali już ten zakaz to powinni wrócić do starej formuły dropu.
    Każdy odłamek dropi z każdego zabitego moba w swoim przedziale lvlowym.
    Pisanie, iż załaduj is by łatwiej się grało też jest nie odpowiednim sformułowaniem.
    Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie finansować gf z tego jak postępują z graczami z gry.
    Jeśli @KwiatSuri nie używała isu a takie osiągi ma to należy się szacunek za wytwałość i opór w dążeniu do celu.
    Dropić 5 corów w 2h codziennie na każdej osobnej postaci to dnia nie starczy :)
    Warto przypomnieć, iż ludzie pracują, mają obowiązki w domu a ma dropić cały dzień odłamki no to helloł w ISa są zmuszeni ładować.
    Gra od wtorkowej aktualizacji stała się 100% pod is w każdym aspekcie.
    Ta gra straciła całkowity sens jej istnienia :(
    Pozdrowienia dla wytrwałych :)

  • pamiętajcie też o tym, że są ludzie którzy w ogóle nie dropią. Teraz metin zszedł na psy i 90% ludzi to dropki ale są jeszcze niedobitki które stoją tylko w m1 i się biją i nawet nie mają żadnych dropków. Zawsze przedłużali alchemie z odłamków kupowanych na mieście, a eq tylko za zł lub z isu, Teraz gra zmusza takich ludzi aby robili dropki na bocznych kontach bo inaczej nie przedłużą alchemii , co w części przypadków oznacza koniec gry dla tych ludzi bo nie zmienią swoich przyzwyczajeń

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Proszę wszystkich graczy o trochę dystansu do gry Metin2.
    Ciągłe żale tylko Was wnerwiają. Sami sobie krzywdę robicie.
    Wiem, że trudno zerwać z nałogiem ale jeżeli Was już Metin2 nie cieszy
    to zakończcie ją. Bez zabawy nie ma co ciągnąć dalej tego wózka.
    WASZ terapeuta;)

  • Mam pytanko ;D Czy każde pd jest ujmowane w spisie bonusów? Pytam, ponieważ w moim spisie bonusów pokazane jest tylko pd 50 jak nosze lizaka (pd z isu się nie wyświetla)


    Cofam, właśnie przeczytałem wątek o pd z is.

    Edited once, last by Jeskiis ().

  • [ciach]
    Tam pokory nie będzie,zobaczyli że jest szansa wyrwać dużo więc rwą ile się da. Event śmieszny trochę-zagrałem pierwszy raz w tym roku,i bez jaj.. za każdym rzutem komputer "losowo" trafiał w moje pionki:D Naprawdę król był ok,bo tam trzeba było myśleć,i pudło zależało od ustawienia+ logiki. Tutaj szanse są mizerne. Jak w grze na automatach-zawsze więcej trzeba wrzucić niż się wygra:D Poczekamy,zobaczymy.. idzie listopad,potem święta-jeśli nic się nie zmieni to pozostanie czekać aż ktoś inny weźmie grę-albo pożegnać się. Sentyment chyba wielu z nas tutaj trzyma jeszcze:)


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem cytat.

    :shinsoo:
    Solar-NEGROS-ETOLIN-i.. zajrzę czasem tutaj zobaczyć czy warto wracać:)
    Powodzenia ludki,jeśli dajecie radę to bawcie się dobrze:)


    Jednak nie warto-bez powrotu.. szkoda,bo to była fajna gra. Kiedyś..

  • "Regularne kostiumy" to były chyba te bez bonów, co przez miesiąc w isie były, czarne bojowniki itp.


    PONAWIAM pytanie w sprawie SZKŁA HANDLU. Kiedy będzie ponownie dostępne?

    Lista EQ na sprzedaż w profilu.


    GG: 3404630


  • Chciałbym poznać historię tego PDka.


    Nie rozumiem jaki ma cel taka rekompensata? Ktoś mi to może logiczne wyjaśnić?

    vCe0W6E.png

  • "Regularne kostiumy" to były chyba te bez bonów, co przez miesiąc w isie były, czarne bojowniki itp.


    PONAWIAM pytanie w sprawie SZKŁA HANDLU. Kiedy będzie ponownie dostępne?

    po co ci szkoło handlu jak jest tak mało shopow na każdym serwerze, będzie jeszcze mniej ^^ ale gfa to nie obchodzi zaraz łączenie ale i tak będzie mniej;)