Posts by Hamirawi

    "Regularne kostiumy" to były chyba te bez bonów, co przez miesiąc w isie były, czarne bojowniki itp.


    PONAWIAM pytanie w sprawie SZKŁA HANDLU. Kiedy będzie ponownie dostępne?

    po co ci szkoło handlu jak jest tak mało shopow na każdym serwerze, będzie jeszcze mniej ^^ ale gfa to nie obchodzi zaraz łączenie ale i tak będzie mniej;)

    A teraz moje pytanie do szanownej administracji, dajmy na to mam 115-120 lvl nie mam zadnego innego lvl niższego, gdzie mam dropic blaski, karty? hmm może w isie mam dropic? o to w tym chodzi? robicie sobie jaja z nas? Bo sam już nie wiem do czego dążycie hmm... a może jak najwięcej kasy wydoić z graczy a potem zamknąć tą gre bo już i tak syf zrobiliście, ciekawią mnie wasze dlasze plany co do 115+, może warto pomyslec skoro było wszystko dobrze, drop leciał w zaklętym z potwórów a teraz majac moba 100lvl nic nie leci bo gdzie tam róznica 15 lvli, Jeśli chcecie zamknąć te serwery na dobre to idzie to w dobrym kierunku, nie pozdrawiam. Żenada.

    CharioteeR o co Ci gościu chodzi?? NieSzalej tam tylko wspomniał o jakiś pasach a Ty tutaj dalej drążysz temat Szymona...

    No to daj mi ssy skoro wykradli eq i obrazajcie się dakej przedszkolaki.O jakiś pasach chyba nie wmowisz mi że to nie chodzi o Szymka, każdy z was tyle wie co stanie w m1 i obrazanie się wzajemnie banda uzależnionych od gry "dzieci" zamiast bawic się tą grą to spisują i wzywają może pora wrócić jeszcze raz do szkoły nauczyc się kultury osobistej A tak zapomnialem kulture się wynosi z domu :thumbup:

    Słuchaj nagadujecie że ktoś zabrał eq Szymka byłeś na tej postaci, widziałeś że nie ma eq? Jeśli tak to ja poproszę ssy skoro taki mądry jesteś i idziesz za gromada pajacykow. Hmm śmiejesz się z niego bo ma wadę i nie może wypowiedzieć r? Może po prostu spójrz na siebie jaki jesteś jak to mówi się: "Chcesz zmieniać świat zacznij od siebie" Szymka już nie ma a wy o eq się kłócicie to nie jest normalne. Najpierw o nim piszecie a potem zaczynacie się wyzywać poziom przedszkola " proszę Pani on mi zabrał klocki..." Dorośnijcie wreszcie bo tu chodzi o człowieka, o ludzkie istnienie którego już nie ma. A wy dalej metin metin, dno i wodorosty, tyle z mojej strony przemyśle czy każdy z was chciałby być rozpamientywany jaki postać w metinie czy jako człowiek.


    Skasowałem cytat posty łamiącego regulamin, poprawiona zaczepną treść, MIND.

    No nie powiem ciekawie i ja się dopiero teraz o tym dowiaduje xD Jestem ciekaw czy poleca permy czy tylko czasówki :ban: Dobrze ze nawet gdybym wiedział o tym to i tak bym tego nie używał :jupi:

    Nie zgłaszającie skoro i tak nic z tym nie robią, po co polepszyć grę po banowac boty lepiej dodać coś do isa a inni niech nieuczciwe grają, załączcie sami sobie moda, uwierzcie że dłużej postoi ten bot niż na każdym innym privie, bo gmi na globalu nic nie robią stoja w m1 tak jak jest to na nagrosie z osobnikiem Fato który zamiast udzielić odpowiedzi kieruje nas na support, po co? Skoro i tak on też to przegląda i odpowiada to dlaczego nie może wyjaśnić w grze? A gdy ktoś poda konkretne argumenty tu się wyloguje takich mamy gm'ów, ja to nazywam imitacją gma bo jak dla mnie fato zachowuje się jak bachor. Kogo to obchodzi że on wykręca żarówkę każdy wie że to idzie z automatu

    haha kostiumy po 99sm 30 dni bez bonów? Już tak nisko upadliscie? By ktoś to kupił bo pomysli że z bonami no tak to ma sens zerowac na kasie innych, głupota dodanie takiego czegoś jeszcze zerzniete z prywatnego serwera, graficy nie potrafią sami zrobić tylko kopiuj wklej? Wstyd jak można tak nisko upaść i nazwać w ogóle to Faraonem

    Nadropic tali można dużo, ale gra beznadziejna. Jeśli o mnie chodzi to okeyki o 100% lepsze. Az szkoda czasu na gre. Jak zawsze , największa korzysc z Eventu to znowu IS. Świątynia tez dużo do poprawki. samemu max do bossa .

    Jak chcesz to ładujesz w is, nie na być to zarobek gdzie będziesz miał 70won z eventy proszę Cię nie uzalaj się. IS jest po to by gra zarabiala na siebie kto ma ten da i tyle zresztą masz kupony sm kup i kupuj to co masz w tym is te złote skrzynie? I po co Ci co jak to ładnie dropi ciągle narzekanie i płaczki.