Czy sura wp bd idealny na bossy razador meleu nemera ?

  • Czy sura wp bd idealna na bossy razador meleu nemera? Czy podstawowa alchemia czyli matowa dam radę ubić ?

  • Biorąc pod uwagę, że będzie matowa alchemia to oznacza, że eq będzie też na podobnym poziomie i na matowej to meley średnio zmęczysz. Z nemerką myślę, że też będzie ciężko. Do tego musisz mieć szamana i ninję jeszcze :) Póki co razador z tych 3 dungów będzie do ogarnięcia.

  • Sura nie bd nidealny

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Bardziej idealny bd woj metal ja sadze

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Ile ludzi musi byc w pt na nemere? Ciezki jest ten dung?

  • Ile ludzi musi byc w pt na nemere? Ciezki jest ten dung?

    Musi być ninja i szaman by przejść przez określone piętra - to postacie które coś muszą zrobić więc nie może być golizna :) Nemere to też nie jakiś super zarobek bo wejście co 4h od wejścia. Czas roboty około godziny lub trochę szybciej przy farcie dropienia. Żeby w ogóle z tego coś zarobić to musisz bić go bez żadnego odpału. To samo tyczy się razadora. Odpał w grze po prostu będzie droższy niż wartość wydropionych skrzyń.

  • Musi być ninja i szaman by przejść przez określone piętra - to postacie które coś muszą zrobić więc nie może być golizna :) Nemere to też nie jakiś super zarobek bo wejście co 4h od wejścia. Czas roboty około godziny lub trochę szybciej przy farcie dropienia. Żeby w ogóle z tego coś zarobić to musisz bić go bez żadnego odpału. To samo tyczy się razadora. Odpał w grze po prostu będzie droższy niż wartość wydropionych skrzyń.

    Na Emeraldzie nemera respi sie na mapie gornistej od 20h

  • Ile ludzi musi byc w pt na nemere? Ciezki jest ten dung?

    jak wymienisz rubin na matowy z odp to tak

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Musi być ninja i szaman by przejść przez określone piętra - to postacie które coś muszą zrobić więc nie może być golizna :) Nemere to też nie jakiś super zarobek bo wejście co 4h od wejścia. Czas roboty około godziny lub trochę szybciej przy farcie dropienia. Żeby w ogóle z tego coś zarobić to musisz bić go bez żadnego odpału. To samo tyczy się razadora. Odpał w grze po prostu będzie droższy niż wartość wydropionych skrzyń.

    a ile musi byc ludzi w pt? Ja rzadko gram dluzej niz godzine dziennie, wiec ten limit to mnie raczej nie interesuje. Mam szamana i ninje, jakby mozna to robic na 2 postaci to nawet fajna alternatywa dla bicia metkow na mapkach 90.

  • a ile musi byc ludzi w pt? Ja rzadko gram dluzej niz godzine dziennie, wiec ten limit to mnie raczej nie interesuje. Mam szamana i ninje, jakby mozna to robic na 2 postaci to nawet fajna alternatywa dla bicia metkow na mapkach 90.

    Na Nemer musi być 4 osoby w PT po jednym Szamanie i Ninji(Które nie mogą być tylko słupami i muszą posiadać jako takie EQ) minimalny lvl 100, Razador 2 osoby w PT minimalny lvl100 na meley od 90lvl ale Meley z przeciętnym EQ i Matową Alchemią to i na Polimorfi będzie ciężko zrobić:) Jedyny Dung na którego nie trzeba miec jako takiego EQ to Razador no i może Jotun jeszcze ale tam ciężko ogarnąc przepustki bo to robota na 30-40 minut

  • Czyli tez odpada, bo mam tylko 3 postaci z czego trzecia to wp 80 lvl ktory jest zrobiony do dropienia broni dla petow w grocie i wolałbym go nie expic wyzej.

  • Na Nemer musi być 4 osoby w PT po jednym Szamanie i Ninji(Które nie mogą być tylko słupami i muszą posiadać jako takie EQ) minimalny lvl 100, Razador 2 osoby w PT minimalny lvl100 na meley od 90lvl ale Meley z przeciętnym EQ i Matową Alchemią to i na Polimorfi będzie ciężko zrobić:) Jedyny Dung na którego nie trzeba miec jako takiego EQ to Razador no i może Jotun jeszcze ale tam ciężko ogarnąc przepustki bo to robota na 30-40 minut

    Od kiedy na nemere jest wymagane 4osobowe PT? xD. Btw no jak w 30min robisz przepke na jotuna to podziwiam... xD i pewnie też w 4 osobowym PT xD
    Dawno już nie czytałem takiego trolowania :) Pozdro 600

  • Czyli tez odpada, bo mam tylko 3 postaci z czego trzecia to wp 80 lvl ktory jest zrobiony do dropienia broni dla petow w grocie i wolałbym go nie expic wyzej.

    Nemera nie należydo najłatwiejszych Dungow chyba po Hydrze, Meley Jest to najbardziej wymagający dung. Razadora to pikuś czy Jotun bo tam jak ogarniesz szybko przepustki eq na Orki, Diabły odp na wiatr trochę na umy i pada a Nemera nie wystarczy mieć podstawowego eq tam trzeba już eq na dmg plus dużo na um bo ten bosik potrafi przyładowac

  • Od kiedy na nemere jest wymagane 4osobowe PT? xD. Btw no jak w 30min robisz przepke na jotuna to podziwiam... xD i pewnie też w 4 osobowym PT xD
    Dawno już nie czytałem takiego trolowania :) Pozdro 600

    Dobra walneło mi się Zdarza się:) conajmniej 2 postacie XD Dawno na Nemerce nie byłem :) co do Jotuna to zależy od tego czy Władca będzie dostępny bo jak ktoś regularnie zbija na wszystkich kanałach to długo to idzie:)

  • Dobra walneło mi się Zdarza się:) conajmniej 2 postacie XD Dawno na Nemerce nie byłem :) co do Jotuna to zależy od tego czy Władca będzie dostępny bo jak ktoś regularnie zbija na wszystkich kanałach to długo to idzie:)

    Daj Ty zyc z tym wladca. Od czasu aukcji blyskawicznyc 4-5kanalow sa zajete przez kogos z autolowami i wayne. Trzeba ubic tego legalnego bota i dopiero sobie mozna zbic wladce na spokojnie. Parodia jakas. Jest to bardzo irytujace!


    Ps: na jptuna trzeba 5 postaci 95lvl+

  • Daj Ty zyc z tym wladca. Od czasu aukcji blyskawicznyc 4-5kanalow sa zajete przez kogos z autolowami i wayne. Trzeba ubic tego legalnego bota i dopiero sobie mozna zbic wladce na spokojnie. Parodia jakas. Jest to bardzo irytujace!


    Ps: na jptuna trzeba 5 postaci 95lvl+

    Dokładnie na pustym serwerze to można taką przepe zrobić i w 15 minut podciągając sobie władce w pewien punkt na pełnym kiedy ktoś bije go to można i latać z 1h

  • no i jeszcze jeden spoko tip dla tych ktorzy robia misje na jotuna. Jesli widzicie postac bijaca caly czas na tym samym ch i napiszesz mu ze drop dla Ciebie to jeszcze nie spotkalem sie aby ktos nie pomogl

  • SauBaar

    Closed the thread.