Resetowanie hasła do magazynu

  • Elo.

    Próbuję od wczoraj zresetować hasło do magazynu na dwóch kontach z marnym skutkiem. Za każdym razem, kiedy klikam w opcje wyświetla mi się randomowo strona GF niebieska, nic się na niej nie da zrobić. Próbowałem na różnych przeglądarkach, na jednej nawet zadziałało, ale za to link nie chce zadziałać z maila - znów niebieska strona. Napisałem na support, ale jedyne co otrzymałem to (!) instrukcje jak zresetować hasło do magazynu :D Ktoś jakoś sobie z tym poradził?

  • Elo.

    Próbuję od wczoraj zresetować hasło do magazynu na dwóch kontach z marnym skutkiem. Za każdym razem, kiedy klikam w opcje wyświetla mi się randomowo strona GF niebieska, nic się na niej nie da zrobić. Próbowałem na różnych przeglądarkach, na jednej nawet zadziałało, ale za to link nie chce zadziałać z maila - znów niebieska strona. Napisałem na support, ale jedyne co otrzymałem to (!) instrukcje jak zresetować hasło do magazynu :D Ktoś jakoś sobie z tym poradził

    Wyczyszczenie Cookies w przeglądarce Google Chrome rozwiązało u mnie ten sam problem.

    :phatgrin:

  • Jeżeli nie jesteś w stanie samodzielnie zresetować swojego hasła do magazynu - wystarczy napisać zgłoszenie poprzez support.

    Odpowiedź (instrukcję) którą otrzymałeś od osoby opracowującej Twoje zgłoszenie zazwyczaj udzielana jest jako pierwsza, ponieważ każdorazowo zależy nam na samodzielnym naprowadzeniu gracza na sposób w jaki może zresetować swoje hasło.


    Dopiero wówczas gdy powyższe nie skutkuje to takie zgłoszenie trafia na odpowiedni poziom supportu, gdzie istnieje techniczna możliwość jego zresetowania do wartości docelowej.

    metin2.png

  • Jeżeli nie jesteś w stanie samodzielnie zresetować swojego hasła do magazynu - wystarczy napisać zgłoszenie poprzez support.

    Odpowiedź (instrukcję) którą otrzymałeś od osoby opracowującej Twoje zgłoszenie zazwyczaj udzielana jest jako pierwsza, ponieważ każdorazowo zależy nam na samodzielnym naprowadzeniu gracza na sposób w jaki może zresetować swoje hasło.


    Dopiero wówczas gdy powyższe nie skutkuje to takie zgłoszenie trafia na odpowiedni poziom supportu, gdzie istnieje techniczna możliwość jego zresetowania do wartości docelowej.

    No tylko, ze jesli czlowiek pisze, ze probowal, to chyba logiczne jest, ze wie jak to zrobic xD

    Klikalem do skutku przez godzine i sie w koncu odpowiednia strona zaladowala. Bo inaczej czekalbym z tydzien.

  • No tylko, ze jesli czlowiek pisze, ze probowal, to chyba logiczne jest, ze wie jak to zrobic xD

    Klikalem do skutku przez godzine i sie w koncu odpowiednia strona zaladowala. Bo inaczej czekalbym z tydzien.

    Ja robiłem tak, że jak otwierało mi stronę do resetu z linku to kopiowałem ten link i otwierałem w innej przeglądarce. W IE zawsze mi działało.

    Stary wyga z S11

    Gram 4fun, gdy mam czas.

  • Ja robiłem tak, że jak otwierało mi stronę do resetu z linku to kopiowałem ten link i otwierałem w innej przeglądarce. W IE zawsze mi działało.

    Mi też, do czasu.

  • Ja robiłem tak, że jak otwierało mi stronę do resetu z linku to kopiowałem ten link i otwierałem w innej przeglądarce. W IE zawsze mi działało.

    Pamoetam ze kiedys jak kopiowales lub otwierales link bezposrednio to sie nie wyswietlal kod bo jeszcze do linku wliczala sie spacja na koncu. Nalezy ja usunac po skopiowaniu linku, wtedy mamy pewnosc ze zadziala. Jesli jej sie nie usunelo to link nie dzialal

  • Pamoetam ze kiedys jak kopiowales lub otwierales link bezposrednio to sie nie wyswietlal kod bo jeszcze do linku wliczala sie spacja na koncu. Nalezy ja usunac po skopiowaniu linku, wtedy mamy pewnosc ze zadziala. Jesli jej sie nie usunelo to link nie dzialal

    No było też.

    Stary wyga z S11

    Gram 4fun, gdy mam czas.

  • Działają te linki do resetowania hasła w magazynie IS i zwykłego ?? bo te co na email przychodzą w żadnej przegladarce nie działają ;//

  • A próbowaliście po otrzymaniu linka przelogować się na grze i wpisać 000000 (6x 0 )

    Hasło zostało Wam zresetowane, nie trzeba wchodzić na linka.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • A próbowaliście po otrzymaniu linka przelogować się na grze i wpisać 000000 (6x 0 )

    Hasło zostało Wam zresetowane, nie trzeba wchodzić na linka.

    Nie zostalo, probowalem.

  • Ciekawe. Widać coś nie halo. Pisaliście na support?

    Support to raczej w niczym nie pomoże maja to gdzieś przez 9 lat nie było problemu z oknami od początku tego badziewia Gameforge Live są tylko same problemy ręce czasem opadaja podaż im kto ci wlazł na konto i co znikneło to ci odpiszą że logi systemowe mają termin ważnosci jak mleko i nic nie moga zrobic u mnie zalogowały sie 2 numery IP nie z Polski na moje konto albo raczej konto Gameforga nic tu nie jest moje xd ciekawe jakim cudem .... Jak od początku metina nikt mi nigdy na konto nie wlazł od 2008 roku . Na początku wchodziłem w magazyny i na konto pózniej nie mogłem wejsc na konto teraz wszedłem na konto nie moge w magazyny xd . Piszę na fejsie ze starymi znajomymi nawet na konta nie moga wejsc jak oni sie po 6 lat nie logowali to teraz powodzenia .....

    Edited once, last by Pawto2 ().

  • pisałabym po prostu twardo na support

    nic innego nie pozostaje

    Może faktycznie usunięcie plików cookie pomaga.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Nie zostalo, probowalem.

    Siemka mnie sie udało dopiero teraz w 5 przeglądarce skopiowałem ten link i za 8 razem po kopiowaniu tego linku w Operze wyskoczyło na żółto hasło do magazynu zostało zresetowane użyłem wszystkich dostępnych przeglądarek Google Chrome nie działa Opera gx nie działa Microsoft Edge nie działa IE 9 stare nie działa Firefox nie działa świetne linki ślą ....

  • Support to raczej w niczym nie pomoże maja to gdzieś przez 9 lat nie było problemu z oknami od początku tego badziewia Gameforge Live są tylko same problemy ręce czasem opadaja podaż im kto ci wlazł na konto i co znikneło to ci odpiszą że logi systemowe mają termin ważnosci jak mleko i nic nie moga zrobic u mnie zalogowały sie 2 numery IP nie z Polski na moje konto albo raczej konto Gameforga nic tu nie jest moje xd ciekawe jakim cudem .... Jak od początku metina nikt mi nigdy na konto nie wlazł od 2008 roku . Na początku wchodziłem w magazyny i na konto pózniej nie mogłem wejsc na konto teraz wszedłem na konto nie moge w magazyny xd . Piszę na fejsie ze starymi znajomymi nawet na konta nie moga wejsc jak oni sie po 6 lat nie logowali to teraz powodzenia .....

    A pewnie nie moga wejsc na konta bo nie wiedz8a jak. Troche to ostatnimi laty zmienili. Najpierw musisz zalozyc nowe konto na platformie GF a potem jak juz jestes na platformie dodajesz konta z pasami z dawnego logowania do metina ;-) nie zrobia tak jak pisze ;-) po stworzeniu konta na platformie nieh sprobuja dodac konta :-) powinno zadzialac

  • SauBaar

    Closed the thread.