Meley

  • Witam mam szybkie pytanie, a więc.

    Gram surą WP 105 lv, biegam sobie razadora. Dmg mam w niego około 12k na krycie, i tak pomyślałem może poszedł bym poziom wyżej i szykował się powoli na meley.

    Na wpku wiadomo, alchemia mit mat perf, biolog skończony.

    I tutaj pytanie

    1. Robić słynne 2x ninja pod poli

    2. Czy może WP i 1x ninja

    Może wy mi coś doradzicie ??(.

    Pozdrawiam i miłego weekendu

    :chunjo::beer::monster:

  • 2x ninja na poli moim zdaniem wyjdzie taniej jak wp + ninja. Bo Wp musiałby mieć spory dmg żeby dobić do dmg ninjy na poli.

    A czy musi wp bic tyle co ninja ? Raczej nierealne . Sam bije wp + ninja na poli i schodzi ok 25/30 min . Obie postacie na mit mat kole . Warto miec trucie i krwawienie na bossy bo czasami na jedno nie siadzie i sa problemy .

  • Przede wszystkim. Promyczek musisz mieć 16 kont. Masz? Jeśli nie to chociaż 4 na start by zrobić jakiś test. Nie ma co się zastanawiać w tym momencie czy zbijesz czy nie. Najlepsza opcja to taka, żebyś się wybrał w aktualnym stanie na meley i zobaczył ile bijesz w kolumnę. Da to Tobie i innym wypowiadającym się tutaj jakąś wiedzę jak dużo Ci jeszcze brakuje. Musisz też napisać czy chcesz bić meley tanio bez odpałów, czy pierścionki, kamienie mocy i inne dziady nie są dla Ciebie problemem i będziesz łykać całą aptekę. Kolejne pytanie to po jakim czasie jesteś w stanie ubrać np 2x ninje pod poli. Miesiąc, dwa, rok ? Nic nie wiadomo na czym aktualnie zarabiasz poza razadorem.

  • Jeżeli mówimy o postaciach z buta to Wp musi o wiele wiecej bić żeby wyrównać dmg, bo ninja uderzy 2-3 razy a sura 1 raz w tym samym czasie. W poli troche inaczej sprawa się ma, bo wszystko zależy od marmura więc tylko dmg sie liczy (jak wyrównasz surą pod względem dmg do ninjy na poli to wyjdzie na to samo)

    Człowieku ale po co on ma rownac dps sury z ninja ? Jak styka 6 k sura w kolumne + 12/13 k ninja wpoli

  • Człowieku ale po co on ma rownac dps sury z ninja ? Jak styka 6 k sura w kolumne + 12/13 k ninja wpoli

    To w nawiasie było niepotrzebne. Przyznaje rację. Ale to co na początku to ma sens. Ninja na sztyletach bijąca 6k o wiele wiecej bije na minute niż sura bijący tyle samo. O to mi chodziło, że sura musi bić o wiele więcej (niż te 6k załóżmy), żeby wyrównać dmg ninjy na minute. W poli dmg ma się 1:1, bo wszystko od marmura zależy.
    P.S. Już tam się nie odpalaj. To tylko gierka komputerowa.

  • SauBaar

    Closed the thread.