MISJA NA ZA NISKIM LVL'U

  • Mam wrażenie, że misja Nowy Kontynent nie powinna pojawiać się w misjach głównych przed osiągnięciem lvl'u 120. Aktualnie mam 110 poziom i tą misje. Każe mi pójść do statuy i dotrzeć do nowego kontynentu, lecz statua wymaga poziomu czempiona...

    KDP5dCu.png

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Mam wrażenie, że misja Nowy Kontynent nie powinna pojawiać się w misjach głównych przed osiągnięciem lvl'u 120. Aktualnie mam 110 poziom i tą misje. Każe mi pójść do statuy i dotrzeć do nowego kontynentu, lecz statua wymaga poziomu czempiona...

    KDP5dCu.png

    gra jest wciąż w fazie testów

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Mam wrażenie, że misja Nowy Kontynent nie powinna pojawiać się w misjach głównych przed osiągnięciem lvl'u 120. Aktualnie mam 110 poziom i tą misje. Każe mi pójść do statuy i dotrzeć do nowego kontynentu, lecz statua wymaga poziomu czempiona...

    KDP5dCu.png

    Zupełnie się z Tobą zgadzam.

    Przy każdym "niechcianym" zadaniu powinna być możliwość jej permanentnego (bezpowrotnego) anulowania.


    Część questów taką opcję posiada, jednak nie zawsze ona działa - po zalogowaniu do gry, misja zwyczajnie dalej w oczy kole.

    Niejednokrotnie choć miało by się chęć odrzucenia wszelkich "syf-misji" za pomocą jednego kliknięcia, to siłą rzeczy trzeba je wykonać, bo przycisk niekoniecznie musi (albo nie chce) zadziałać - a szkoda...

  • Mam wrażenie, że misja Nowy Kontynent nie powinna pojawiać się w misjach głównych przed osiągnięciem lvl'u 120. Aktualnie mam 110 poziom i tą misje. Każe mi pójść do statuy i dotrzeć do nowego kontynentu, lecz statua wymaga poziomu czempiona...

    KDP5dCu.png

    Z tego co mi wiadomo to ten temat był już poruszany przez QA z Działu Technicznego.

  • Z tego co mi wiadomo to ten temat był już poruszany przez QA z Działu Technicznego.

    W takim razie przepraszam, nie byłem tego świadom, zakładając temat.

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Ascoran

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny