Alchemia na dropka WP 42lv

  • Mam pytanie odnośnie alchemii na dropka sure WP 42lv. Postać służy głównie do V3 i DT i do zbijania metków czasami. Aktualnie posiadam legende rubin perfekt i jadeit max pż, odzysk i do PŻ. Zastanawiam się czy nie lepiej przerzucić się na mityczną matową/przejrzystą. Bonus z koła alchemii mitycznej jest ogromny w porównaniu do bonusu z alchemii legendarnej, więc stąd moje pytanie.

    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.


    Pozdrawiam! :)

  • pewnie, że przerzucić na nową nie ma na co czekać.

    Skoro tak to mam pytanie. Postać ma służyć do DT, więc onyks wyborny czysty czy to przerost formy nad treścią i lepiej tą matówke 3b wsadzić?

  • Onyks da tylko 10% więcej na mrok, gdzie pewnie i tak już teraz dt robisz bez żadnego problemu włącznie z ripkiem, więc raczej nie ma sensu. Jak będziesz chciał wbijać wyższy lvl to lepiej mieć matówkę z bonami.

    Co do samego wkładania matowych mityków na dropku (którym nie planujesz wbijać wyższego lvla) to może w v3 trochę różnicy odczujesz, ale tak czy siak pierwsza lepsza 120 Cię zgasi na blaskach. Jeśli masz inną postać żeby zarobić na znakomite kółko to bym w to od razu szedł, a jeśli to Twoja główna postać to wsadź mityczne matowe i leć z lvlem, bo pro dropka nie zrobisz bez funduszy jakimi dysponują farmerzy melejek, hyderek itd.

  • Nie zamierzam wbijać wyższego lvla na tym dropku. Co do blasków to nie zamierzam się pchać nawet do V3 tylko do DT na 7. piętro. Niestety dropek to moja jedyna postać dobrze ubrana. Posiadam ninje 110lv, ale bez EQ. W takiej sytuacji nie warto wkładać tego mitycznego matowego koła?

  • Nie zamierzam wbijać wyższego lvla na tym dropku. Co do blasków to nie zamierzam się pchać nawet do V3 tylko do DT na 7. piętro. Niestety dropek to moja jedyna postać dobrze ubrana. Posiadam ninje 110lv, ale bez EQ. W takiej sytuacji nie warto wkładać tego mitycznego matowego koła?

    Jak dla mnie dropek ma zarabiać, a nie generować koszty. Jeśli wszędzie dajesz radę to nie ma po co ładować kasy w niego. Ubierałbym ninję na Twoim miejscu powoli. Matowe mityk kółko, jakieś budżetowe eq na zaklęty i możesz zacząć coś zarabiać ninją.

  • Nie zamierzam wbijać wyższego lvla na tym dropku. Co do blasków to nie zamierzam się pchać nawet do V3 tylko do DT na 7. piętro. Niestety dropek to moja jedyna postać dobrze ubrana. Posiadam ninje 110lv, ale bez EQ. W takiej sytuacji nie warto wkładać tego mitycznego matowego koła?

    zawsze warto wsadzić mit mat, bonus koła w porównaniu do legendy ogromny + więcej śr i wartości nie mówiąc o % na żywioły. jak cie stać to nie ma co czekać

  • Jak dla mnie dropek ma zarabiać, a nie generować koszty. Jeśli wszędzie dajesz radę to nie ma po co ładować kasy w niego. Ubierałbym ninję na Twoim miejscu powoli. Matowe mityk kółko, jakieś budżetowe eq na zaklęty i możesz zacząć coś zarabiać ninją.

    To znaczy, mam całe EQ na wiatr na tą ninje. Ona jest w stanie z kostiumami bić na spocie spokojnie, ale nic poza tym. Alchemii na niej nie ma. Nie mam nawet pomysłu co mógłbym nią dropić w tym lesie, nawet po włożeniu alchemii.

    Edited once, last by Demcio20 ().

  • Skoro tak to mam pytanie. Postać ma służyć do DT, więc onyks wyborny czysty czy to przerost formy nad treścią i lepiej tą matówke 3b wsadzić?

    Myślę, że matówka ale z bonami bedzie korzystniejsza. Alchemia zawsze się przyda.

  • To znaczy, mam całe EQ na wiatr na tą ninje. Ona jest w stanie z kostiumami bić na spocie spokojnie, ale nic poza tym. Alchemii na niej nie ma. Nie mam nawet pomysłu co mógłbym nią dropić w tym lesie, nawet po włożeniu alchemii.

    W takim razie w kierunku jotuna się ubieraj, ninja bardzo fajnie się spisuje na nim (na forum było już sporo wątków jakie eq kupić, żeby zbić). Tam masz 2w w 40-45 minut.

  • W takim razie w kierunku jotuna się ubieraj, ninja bardzo fajnie się spisuje na nim (na forum było już sporo wątków jakie eq kupić, żeby zbić). Tam masz 2w w 40-45 minut.

    Jotun odpada. Nie zamierzam robić tych głupich misji na 5-ciu postaciach. Jest to za bardzo męczące dla mnie.

  • Jotun odpada. Nie zamierzam robić tych głupich misji na 5-ciu postaciach. Jest to za bardzo męczące dla mnie.

    Jak bym słyszał siebie zanim zrobiłem pierwszego jotka xD te misje to kwestia wprawy, jak do niej dojdziesz to robisz je na autopilocie, oglądając serial na drugim monitorze. Niestety realia tej gry są takie, że w pewnym momencie trzeba grać na wielu kontach (jotun, meley, zodiak), żeby się rozwijać w sensownym tempie.

  • SauBaar

    Closed the thread.