Gra się nie odpala

  • Skontaktuj sie z supportem xd


    a tak na serio to kliknij „napraw” albo zainstaluj gf i metka jeszcze raz. Mialem tak ostatnio po aktualizacji

  • Verxen Byczku wszystko już robione i nadal to samo 🤭 Nawet nie mam VPN, a nawet odinstalowałem antywirusa xD Przeszło rok git, ale wiadomo nic nie trwa wiecznie 😂 a tym bardziej, że to Metin2 tu wszystko jest możliwe 😁

  • Przeczyść sobie rejestry CCleanerem, tak samo przeskanuj go nim i napraw. Na supporcie nie dowiesz się nic więcej bo ci odeślą tylko regułkę rzeczy którą już pewnie zrobiłeś xd

  • Mnie pomógł restart routera. Też nie mam VPN a po aktualizacji takie dziwo.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • U mnie żadna z wyzej wymienionych rzeczy nie pomaga.. i jest to juz w kutas irytujące bo po odpaleniu gry nawet CH zmienic nie mozna bo sie nie zaloguje juz pozniej...

  • mi wczoraj pomoglo, dzisiaj odpalilem glowne konto, shopka. glowne konto przelogowalem na inne ch. i chcialem wrocic na ch gdzie jest shopek. podczas logowania wyskoczyl mi komunikat ze mam odpalic na nowo. a pozniej ten komunikat

    dobrze ze nie zdarzylem pd w is kupic


    EDIT: odpalilem metina, podczas logowania wyskoczyl znowu komunikat ze nie mozna odpalic klienta gry i mam odpalic od nowa launchera. po odpaleniu komunikat ze gra dla mnie nie dostepna.


    moze te nieroby z supportu sie cos odezwa?


    Art

    Edited once, last by Kakua14 ().

  • to ze po updejcie ze jest obowiazkowa 2FA, po resecie clienta tez mialem ten komunikat. Zrobilen 2FA i nie mam juz. Sprobuj to zobaczysz czy dziala u ciebie

    zrobiłem to specjalnie dla Ciebie :D jak pewnie się domyślasz "Ta gra jest dla Ciebie niedostępna" :rofl::rofl::rofl:


    :puke:GF !

  • Ludzie to myślą, że ktoś kto gra w metina rok czy dwa lata nie ma pojęcia jakie wykonać podstawy aby to działało, panowie bądźmy rozsądni skoro coś działa rok, a potem przestaje i wyskakuje owy komunikat to nie jest to wina raczej z twojej strony, działało do momentu aktualizacji później się zesrało i, że niby moja jest to wina bądź innych graczy tak? Nie piszcie głupot plz

  • Jeżeli macie możliwość połączenia się z internetem w inny sposób niż normalnie się łączycie to sprawdźcie na innym łączu.
    U mnie ta blokada pojawia się jak dużo kont logam w krótkim czasie. W moim przypadku blokady idą po IP lub po identyfikatorze systemowym.

    W przypadku blokowania po IP wystarczy zmienić adres IP zewnętrzny z którym "wychodzicie" do sieci. Najprościej jest np. połączyć się przez Hot Spot z telefonu.

    W przypadku blokady po identyfikatorze systemowym, trzeba odpalić konto pod innym systemem, u mnie akurat to nie problem bo na drugim dysku mam Win7, odpalam na nim i działa. Tyle udało mi się w tym temacie rozkminić i póki co sobie z tym radzę.

    Jeżeli w jakikolwiek sposób współpracowałeś ze mną w grze (handel, dodania, zmianki) proszę o zostawienie opinii w sekcji komentarzy co buduje swego rodzaju wizytówkę i ułatwia zweryfikowanie mojej wiarygodności. Z góry Dziękuję ;)


    Kontakt:

    -GG: 9156778

    -Discord: Vytautas#7927

    -gra: VytautasOri <-Jinno s. Polska

    Profil na FB: Vytautas Metin2

    Serwer handlowo/ogłoszeniowy DS: Serwer DisCord

  • Ja od kilku dni mam ten sam problem. Wyskakuje najpierw np podczas próby przelogowania błąd klienta i komunikat, żeby odpalić na nowo z platformy, ale na platformie jest komunikat, że gra jest dla mnie niedostępna.... Błąd znika po kilku godzinach, ale chyba nie o to chodzi, żeby kupować odpały i czekać kiedy będzie można z nich skorzystać :cursing: Jestem cały czas w kontakcie z supportem, ale oni uważają, że jest wszystko ok xd Ich rada "nie odpalać dużej ilości kont na raz" xd jeśli max 3 postacie to jest duża ilość to ja już nie wiem jak tu grać xd

  • Ja od kilku dni mam ten sam problem. Wyskakuje najpierw np podczas próby przelogowania błąd klienta i komunikat, żeby odpalić na nowo z platformy, ale na platformie jest komunikat, że gra jest dla mnie niedostępna.... Błąd znika po kilku godzinach, ale chyba nie o to chodzi, żeby kupować odpały i czekać kiedy będzie można z nich skorzystać :cursing: Jestem cały czas w kontakcie z supportem, ale oni uważają, że jest wszystko ok xd Ich rada "nie odpalać dużej ilości kont na raz" xd jeśli max 3 postacie to jest duża ilość to ja już nie wiem jak tu grać xd

    Jeżeli jest przypadek blokady po IP to może być taka sytuacja że współdzielisz z kimś adres IP (często u operatorów klienci są za NATem i wychodzą do sieci zewnętrznej z tym samym adresem IP). W takim wypadku logowania Twoje są zliczane z innymi którzy grają z tego samego IP, a tego wykluczyć ani sprawdzić nie jesteś w stanie.

    Jeżeli w jakikolwiek sposób współpracowałeś ze mną w grze (handel, dodania, zmianki) proszę o zostawienie opinii w sekcji komentarzy co buduje swego rodzaju wizytówkę i ułatwia zweryfikowanie mojej wiarygodności. Z góry Dziękuję ;)


    Kontakt:

    -GG: 9156778

    -Discord: Vytautas#7927

    -gra: VytautasOri <-Jinno s. Polska

    Profil na FB: Vytautas Metin2

    Serwer handlowo/ogłoszeniowy DS: Serwer DisCord

  • Jeżeli macie możliwość połączenia się z internetem w inny sposób niż normalnie się łączycie to sprawdźcie na innym łączu.
    U mnie ta blokada pojawia się jak dużo kont logam w krótkim czasie. W moim przypadku blokady idą po IP lub po identyfikatorze systemowym.

    W przypadku blokowania po IP wystarczy zmienić adres IP zewnętrzny z którym "wychodzicie" do sieci. Najprościej jest np. połączyć się przez Hot Spot z telefonu.

    W przypadku blokady po identyfikatorze systemowym, trzeba odpalić konto pod innym systemem, u mnie akurat to nie problem bo na drugim dysku mam Win7, odpalam na nim i działa. Tyle udało mi się w tym temacie rozkminić i póki co sobie z tym radzę.

    pol roku temu gralem normalnie, logowalem czasami po 8-11 kont i smigalo. teraz jest problem z jednym kontem

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny