Jaki pet dla sury

  • Witam.

    Mam pytanie odnośnie jakiego peta kupić dla Sury WP 96 lv 4 skile na P Truta +9 sr44 i kd +4. Pet jest przewidywany do expa/

    Wyraźcie swoje zdanie oraz argumenty przemawiające za tym jestem bardzo ciekawy waszej opinii.

    Za wszystkie wyrażone swoje opinie bardzo dziękuję

    Pozdrawiam.

    :!: A kto umarł ten nie żyje :!:

  • Razador typ 6, berek, szycie, potwory.

    Staraj się przebijać szycie powyżej 100%. Każdy kolejny procent podnosi dmg.

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • Tak jak kolega wyżej - razador lub niebieski smok to najlepsze pety jeśli nie używasz poli (a na wp na pewno nie będziesz jej uzywać). Celuj w typ 5/6 (typ 5 ma trochę mniej defa i pż, ale nie odczujesz tego jakoś bardzo), skille to berek, łowca i przebicie. Na 81lvlu dają 12/7/12%, na 96lvl jest przeskok na 13/8/12% i na 105lvl na 13/8/13%.

  • Bo zastanawialem się nad Baashidosem mniej wiecej ma takie same staty w skilach tych tylko mniej ma w przebiciu aczkolwiek dużo osób radziło mi abym brał Meley co wy o tym sądzicie ?

    :!: A kto umarł ten nie żyje :!:

  • Na stare mapy, instancje to razador z berkiem, szyciem i potworami.


    Radza ci brać meley/nessie ale to z uwagi na wysoka wartosc bloku ciosu, ktory jest niezbedny na Yoharze.


    Sura wp nie bije na poli, dlatego najlepszym petem jest razador lub niebieski smok, gdyz daja takke same wartości skilli. Bashidos daje dużo mniej berka i koniec końców będziesz musiał go wymienić aby maxymalizowac swój dmg.

  • SauBaar

    Closed the thread.