Posts by xLetoIIx

    Na stare mapy, instancje to razador z berkiem, szyciem i potworami.


    Radza ci brać meley/nessie ale to z uwagi na wysoka wartosc bloku ciosu, ktory jest niezbedny na Yoharze.


    Sura wp nie bije na poli, dlatego najlepszym petem jest razador lub niebieski smok, gdyz daja takke same wartości skilli. Bashidos daje dużo mniej berka i koniec końców będziesz musiał go wymienić aby maxymalizowac swój dmg.

    Tak nieśmiało na początku zacząłeś, po kilka sekund, ale najważniejsze jest zacząć i nie ustawać :)

    Bo on zaczyna jak kazdy facet, na początek wystarczy parę sekund by przekazać to co ma najlepsze. Im bedzie bardziej doświadczony tym więcej będzie mial do przekazania i dłużej będzie mu to zajmować xD

    No w koncu xD

    Kilka pytań, mam nadzieję ze im sprostasz.

    1. Jakie to uczucie wbic luczek na +9?

    2. Czemu Szele jest Top1?

    3. Gdzie ja się plasuje?

    4. Czy ty tez popierasz trend J Amatorke?

    5. Czy wypromujesz moj kanał w swoich kolejnych filmikach?

    6. Kiedy kolejny filmik?

    7. [ciach]

    8. [ciach]

    9. Czy Ingolf ogląda Yutuby?

    10. Doszedles do 10tego pytania?


    Moderator Insomnia:
    Temat służy do dyskusji na temat kanału YT. Pytania natury "kulinarnej" to nie ten dział.

    Ja bym powoli wbil 105 lvl. Masz wtedy możliwość zalozenia zodiaka, dzieki temu zwiększy ci sie dmg. Jeśli chodzi o drop eventowy to miedzy 95 a 105 różnica jest mala. A na 105 lvl dojdzie ci duzo dmg, dzieki czemu bedziesz mogl ubic o wiele wiecej metkow niz na 95. Wiecej metkow, większa szansa na drop.

    Ja mialem trute 42% i z delikatna pomoca szamanki zbijalem go lajtowo, co prawda sura wp, ale tak jak kolega pisal, ja stalem w rogu i bilem jotuna 80% na orki majac, talik ziemi 25% na ziemie, wtedy jesscze w legendarnej matowej alchemi, a szamanka 80-90 na diabły i tylko bila uzdrowiciele. Co do zbijania solo tak minimuk, to mysle ze 80 diably, 20-40 orkii do tego tak min z 50% na wiatr, aby nie padać co chwila. Ja preferuje max diably, bo tak na serio gorszy do zbicia jest bangjaramu niz sam Jotun.

    Witam i zapraszam na mój kanał na YT!

    https://youtube.com/channel/UCUhtCHKYbHMaIKUrQW6cnRw


    Będę na nim prezentował krok po kroku wszystkie ważniejsze bossy.


    Nie zabraknie również openingow szkat oraz ulepszania ekwipunku!


    Masz ochotę obejrzeć?


    To zapraszam!


    Chciałbys zobaczyć filmik z jakiejś konkretnej instancji? Lub porade gdzie expic, zarabiac? Masz pomysł na ciekawy film? Pisz a może będziesz moja inspiracja do kolejnego odcinka!



    A tutaj jeden z filmikow na kanale!

    Solowanie Razadora z Pieści!

    Ile abs um?

    To zalezy, obecnie ubieram sie pod full dps, wiec jedynie diax oraz tytanka+9, a wczesniej to 50%, oceanki+7, helm+9 na um 20 orki, rubinki+8 20 orki oraz tytanka+9 nno 20 orki

    Ja majac to na swoim WP solowalem Jotuna

    Talik na ziemie +4 25% ziemia 5% omdlenia

    Truta 42% 10 szycia 8% omdlenia

    80% na orki w EQ

    40% na diably

    20/20 nakladka Diably/orki

    i duzo youungow:)

    w Amulecie nazaraz masz 30% wartosci ataku wrecz i magicznego i 10% na potwory. Na marmurze odczuwalne jest jedynie 10% na potwory :) bo wartosc z amuletu nie dziala na poli, sam to przetestowalem.

    jedynie sila zwiekszy ci DMG na tym lvl:) skoro bedziesz expil nim i bil metki to bedziesz na wierzchowcu, co powoduje ze bedziesz mial odpowiednia liczbe pkt zrecznosci z konia i ladowanie dodatkowych pkt nic ci nie da, bo bedzie to strata. Sila za to zwiekszy ci wartosc ataku :) pamietaj jednak ze nie ladujac w Wit tracisz Obrone;], ktora musisz nadrobic albo rubinem albo eq z wiekszym+ by zniwelowac ta roznice:)

    mam to samo zagadnieni... zostawilem sobie na dzis na 5 postaciach po 10 talii do rozegrania a tu dupa.. nie mozna, mimo ze 2 dni waznosci talii zostalo... dropic kart nie mozna, rozumiem, ale skoro jeszcze 2 dni talie maja to powinna byc mozliwosci ich rozegrania...

    Potwierdzam, 10 min bicia na metkach, to szalu nie bylo, a poza tym, pomijajac odlurowanie spota aby spokojnie bic metka, majac podnoszenie yang z ziemi to klopot w ilosci itemow i smieci pod metkiem sie robi. Lag Morderca Nie Ma Serca....

    Panowie UP gdzie wy ciach byliscie jak zalozylem temat o sens dropu WP 55 lvl na DT blaskow?? gdzie mi typo napisal ze max 80-90 dropne w godzine?? a tu nagle wyskakujecie z 200...
    ALe dobrze ze kolesia nie sluchalem, majac 130 % na DT WP 55 lvl 670 blaskow w 3h, bo lekko sie spoznilem na drop i na kluczach bylem od 21 do polnocy, rowno 3h.

    Moderator Bayek:
    Ciachłem nieodpowiedni wyraz

    Witam juz za parenascie godzin bedzie sie dropilo blaki, jak kazdy dobrze wie, v3, deski czy nawet zaby bedą w ch... obłozone pilnowane przez 120, swoich wlascicieli czy nawet cale gildie, ktore beda zajmowaly cale channele, aby nikt nie dropil procz nich, ot takie wyrownanie szans od GF xD
    Ale mniejsza z tym :) mam do was pytanie, gdyz niadawno (jeszcze przed zmiana zwiazana z handlem odlamkami) wrocilem do gry i postanowilem wtedy zobic sobie dropa 55, ktore byly w tedy w modzie, wlasnie na odlamki. Przechodzac do rzeczy:
    Sura WP 55 lvl
    Ostrze P
    Zbroja m8
    Strach m8
    Biolog skonczony
    FMS+9 49% 10% DT
    wyzywka+9 20% dt
    ebo+9 20 dt 15 strzaly
    YY+9 2k hp 10 do pz 6% strzaly
    fenki+9 2k hp 15 strzaly
    okragla+7 15 blok 20 DT 8 inta nns (okragla+9 nno 8 inta)
    Wisior z lez+9 2k hp 10 kryta
    Srebrna+9 20 DT


    kostium gora 20 DT
    doł 15 strzaly
    nakladka 20 DT lub 2000 hp 12 inta 10 ludzi


    Wyborny onyks+6 bez bonow, jedynie mrok
    Reszty alchemi brak (moge wsadzic na niego pelne kolo, ale czy jest sens?)
    Talik mroku+2 25% na mrok


    Dzik/Manu
    Khan
    Pierscien z IS (30% dmg)


    krysztal 10%
    roski na deff 100 deff na 10 min-50 szt


    Podsumowujac
    130% na DT
    36% strzaly
    33% blok ciosu


    Nie zamierzam sie pchac do v3, bo na moim serwerze (Etolin) nie widze szans na "spokojny" drop blaskow w tamtej lokacji (użeranie się z idiotami, ktorzy chca pokazac kto jest pro w zabijaniu 55 to nie moja zabawa)
    Zamierzam wybrać sie na DT, powyzej metkow morderstwa, na klucze i tu rodzi sie moje pytanie.
    Jak widzicie drop blaskow w tym miejscu? bede mial oczywiscie z soba buffa 3xP.
    Byłem tam na probe, nawet bez rosek ustoje na kluczach z samym onyksem, ale chodzi mi o to czy ktos tam dropil? Wie ile leci i czy to jest oplacalne?
    Bardzo prosze o porady :)

    Moderator Bayek:
    Przeniosłem do odpowiedniego dzialu

    GŁupoty gadacie
    Wysolujesz go na min 102 lvl, bo bedziesz mogl go truc, na 100 lvl musialbys miec pewnie trute 50%+ i lizaka lub jakis dobry odpal :)
    Ja na 105 lvl przy trucie 42% 8% omdlenia i 67% na ogien, jestem w stanie solo go zbijac, jednak zawsze istnieje ryzyko ze cie wywali i nie wejdziesz:) bo byles sam w PT.
    Dlatego wole latac w PT z szamanka, ktora nawet nie musi mnie buffac, wazne aby miec pewnosc ze cie nie wywali :)

    Jesli bedziesz mial buffa 102 lvl to powinienes dac rade go wysolowac :) inaczej nie widze szans, bo go nie okrwawisz ani nie otrujesz:)


    Tarcze wymien na tytanke nno+sila
    Pet do wymiany, to oczywiste
    Przydalyby sie kostiumy na ogien:)